موفقیت راهکار دارد


همکاران سیستم به پشتوانه‌ی تجربه‌ی سی‌ساله‌ی خود و با شناختی که از نیازها و فرایندهای کسب‌وکارها و صنایع مختلف کشور دارد؛ راهکارهای نرم‌افزاری متناسب با آن‌ها را ارائه می‌دهد. راهکاران همکاران سیستم یک ERP جامع و منطبق با تعاریف روز دنیاست که تاکنون در بیش از ۲۰۰۰ شرکت در اندازه‌ی بزرگ و متوسط عملیاتی شده است. برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد ویژگی‌ها و مزیت‌های راهکاران به صفحه‌ی این راهکار سر بزنید.
در ادامه نمونه‌هایی از ارزش‌آفرینی راهکاران همکاران سیستم برای کسب‌وکارهای شناخته شده‌ی کشور پیش روی شماست.

 

 

داستان موفقیت شرکت مپنا توسعه یک

با توجه به پراکندگی پروژه‎‌ها در کل کشور، شرکت نیازمند راهکار یکپارچه‌ای بود که ثبت و دسترسی در لحظه‌ی اطلاعات پروژه‌ها را امکان‌پذیر کند؛ در نبود این سیستم یکپارچه، تمامی اسناد و اطلاعات پراکنده‌ی پروژه‌ها گردآوری و در دفتر مرکزی به‌شکل دستی وارد سیستم می‌شد که تاخیر در ورود و دسترسی به اطلاعات را به همراه داشت.

بیش‌تر بدانید

داستان موفقیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای نوین چرم

شرکت نوین چرم در حوزه‌های کاری خدمات پس از فروش و وفاداری مشتریان نیز اطلاعاتی را ثبت و نگهداری می‌کند که با سایر حوزه‌های کاری یکپارچگی اطلاعاتی ندارند. تحلیل این اطلاعات در کنار سایر حوزه‌ها می‌توانست دید جامع و یکپارچه‌ای از کسب‌وکار را در اختیار مدیران قرار دهد و سازمان را در مدیریت بهتر زنجیره ارزش مشتریان یاری رساند.

بیش‌تر بدانید

داستان موفقیت شرکت سامان بارز

در نبود یک سیستم یکپارچه، برای سامان بارز، امکان ردگیری کالا در سازمان پیچیده و زمان‌بر بود و آگاهی دقیقی از فرآیند طی شده‌ی کالا در اختیار نبود؛ هم‌چنین با ثبت جداگانه‌ی گزارش تعدادی و ریالی کالاها، نمی‌شد به دقتِ گزارش‌های خروجی، اطمینان کامل داشت.

بیش‌تر بدانید


داستان موفقیت شرکت بهروز

شرکت بهروز با توجه به اهداف و استراتژی‌هایی که در راستای افزایش بازار، توسعه‌ی برند و افزایش فروش روزمره و هم‌چنین شناخت دقیقی که از نیازهای مشتری به‌صورت روزمره به سمت شرکت می‌اومد تصمیم بر این گرفت تا فرآیندهای خود را به فرآیندهای سیستمی ارتقا دهد.

بیش‌تر بدانید

داستان موفقیت شرکت شهاب

با توجه به ماهیت تولیدی و بازرگانی شرکت، مدیریت نیازمند کنترل همه جانبه و دید ۳۶۰ درجه از فرآیندهای تامین، گردش انبار، تولید، فروش و… بود. هم‌چنین وجود بستر مناسبی برای تهیه‌ی گزارش‌های تحلیلی و مدیریتی در کم‌ترین زمان ممکن و با دسترسی آسان و سریع، از دغدغه‌های شرکت شهاب به‌شمار می‌آمد.
بیش‌تر بدانید


داستان موفقیت شرکت بهنوش

با توسعه‌ی کسب‌وکار، بهنوش به‌دنبال راهکار نرم‌افزاری یکپارچه‌ای بود که بتواند اطلاعات را در تمام حوزه‌های عملیاتی در لحظه دردسترس قرار دهد و از صحت اطلاعات موجود در سیستم مطمئن باشد تا بتواند گزارش‌گیری دقیق و تحلیل درستی از کسب‌وکارش داشته و به‌خوبی پاسخ‌گوی شرکت مادر باشد.

بیش‌تر بدانید

داستان موفقیت شرکت صباح

نیاز اصلی گروه صنعتی صباح محاسبه‌ی دقیق بهای هر واحد شیر با توجه به ویژگی‌های کیفی شیر دریافتی از تامین‌کنندگان بود تا بتواند براساس آن، بهای شیر دریافتی از هر تامین‌کننده را محاسبه کند و حساب ماهانه‌ی هر تامین‌کننده، صدور سند حسابداری و گزارش‌های مورد نیازش را در قالب سیستمی در اختیار داشته باشد.
بیش‌تر بدانید