ارزیابی عملکرد ویزیتور؛ چگونه ارزیابی درستی از نیروهای فروش داشته باشیم؟

ارزیابی عملکرد ویزیتور و تیم فروش

گاهی اوقات ارزیابی عملکرد دو ویزیتور نشان می‌دهد که یکی از آنها موفقیت بیشتری در شاخص جذب مشتری داشته است. اما بررسی بیشتر نشان می‌دهد که موضوع و حوزه فعالیت یکی از آنها نسبت به دیگری پرچالش‌تر بوده است.

مامور پخش کیست؟ شرح وظایف توزیع‌کننده شرکت پخش

موزع کیست

اهمیت کار راننده پخش از چند جهت است. ابتدا آنکه به شکل مستقیم با مشتریان در ارتباط است. از این رو نحوه برخورد و برقراری ارتباط با مشتریان، فن بیان و چگونگی ارائه و تحویل کالا به مشتریان از جانب آنها بسیار مهم است. چرا که می‌تواند به شکل مستقیم بر عملکرد شرکت پخش تاثیر بگذارد.

ویزیتور کیست؟ وظایف، تکنیک‌ها و نقشه راه یک ویزیتور موفق

ویزیتور کیست و مهم‌ترین وظایف آن

اساسا فرآیند فروش و سیستم پخش مویرگی، به وسیله بازاریابی حضوری یا همان ویزیتوری آغاز می‌شود. ویزیتورها پس از معرفی محصولات به مشتریان، سفارشات آنها را دریافت و آنها را به دفتر مرکزی یا انبار ارسال می‌کنند. سپس کالای سفارش داده شده برای مشتری ارسال می‌شود.

آینده رایانش ابری؛ پنج ترند رایانش ابری در سال 2022 کدامند؟

آینده رایانش ابری

پردازش ابری در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱  و درست در زمان فراگیری دورکاری گسترش زیادی پیدا کرد. براساس پیش‌بینی‌های آینده رایانش ابری، در ۲۰۲۲ هم ما بدون شک شاهد ادامه این سرعت انطباق با شرایط جدید جهان و رشد در این زمینه هستیم.

بازاریابی حضوری چیست؛ نکات مهم و 10 تکنیک فروش حضوری

بازاریابی حضوری چیست

به کار بردن تکنیک‌ های بازاریابی یا فروش حضوری مزایایی دارد که تماس تلفنی یا جلسات آنلاین نمی‌تواند جایگزین آن شود. مانند ارتباط چهره به چهره، استفاده از زبان و حالات بدن و ارتباطات واضح.