شرکت‌های زیرمجموع همکاران سیستم

شبکه‌ی همکاران سیستم

همکاران سیستم 58 شرکت زیرمجموعه دارد که شامل ۱۹ شرکت منطقه‌ای در استان‌ها، 27 شرکت تحت لیسانس و 12شرکت تخصصی است. این شرکت‌ها حوزه فعالیت همکاران سیستم را همگام با فناوری روز توسعه داده و سراسر کشور را زیر پوشش محصولات و خدمات ما قرار می‌دهند.

شرکت‌های تخصصی با فعالیت‌های خود در حوزه‌های مختلف، همکاران سیستم را در ارائه بهترین محصولات و خدمات بر اساس تازه‌ترین فناوری‌ها یاری می‌کنند. برای آشنایی با زمینه‌ی فعالیت هریک از این شرکت‌ها روی عنوان آن کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر

شرکت‌های منطقه‌ای همکاران سیستم که با نام «پناه» شناخته می‌شوند؛ مسئولیت بازاریابی، فروش، نصب و راه‌اندازی، پشتیبانی و آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم را در شهرستان‌ها بر عهده دارند.

اطلاعات بیشتر

شرکت دانه همکاران سیستم با همکاری با متخصصان کسب‌و‌کار، شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران، مدیران ارشد و راهبران صنعت، هر آن‌چه یک کسب‌و‌کار پویا برای بالندگی نیاز دارد را در اختیارشان می‌گذارد.

اطلاعات بیشتر

شرکت توسعه‌ی شبکه‌ی فروش مسئولیت پیشبرد امور کانال‌های فروش همکاران سیستم را به‌عهده دارد. ایجاد، نگه‌داشت و توسعه‌ی شرکای تجاری و کانال‌های فروش از مهم‌ترین ماموریت‌های این شرکت هستند.

اطلاعات بیشتر

شرکت‌های تحت لیسانس همکاران سیستم شرکای تجاری شرکت محسوب می‌شوند و مسئولیت پیشبرد فروش و پیاده‌سازی محصولات همکاران سیستم بر اساس استانداردهای کیفی شرکت را برعهده دارند. این شرکت‌ها توسط متخصصان باتجربه و با سابقه‌‌ی همکاران سیستم تأسیس شده‌اند.  

اطلاعات بیشتر

شرکت‌های فعال در بازار در بخش‌های خدمات مالی، مشاوره مدیریت یا فناوری اطلاعات هستند که مسئولیت پیشبرد فروش و پیاده‌سازی راهکاران ابری همکاران سیستم را بر اساس استاندارهای کیفی شرکت برعهده دارند.

اطلاعات بیشتر