شرکت‌های زیرمجموع همکاران سیستم

شبکه‌ی همکاران سیستم

شبکه‌ همکاران سیستم شامل شرکت‌های زیرمجموعه، شرکت‌های عضو گروه و شرکای تجاری است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید. برای مشاهده‌ی شرکت‌های متعلق به هر دسته‌بندی روی عنوان آن کلیک کنید.

 

شرکت پیمان گسترش

شرکت پیمان گسترش

زمینه فعالیت : فروش

شرکت پیمان گسترش مسئولیت ایجاد، نگه‌داشت و توسعه‌ی شرکای تجاری و کانال‌های فروش در استان‌های سراسر کشور را برعهده دارد.

شرکت‌های منطقه‌ای

شرکت‌های منطقه‌ای همکاران سیستم که با نام «پناه» شناخته می‌شوند؛ مسئولیت بازاریابی، فروش، نصب و راه‌اندازی، پشتیبانی و آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم را در شهرستان‌ها بر عهده دارند.

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

زمینه فعالیت : آموزش

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ارائه‌دهنده‌ی خدمات آموزشی نرم‌افزارهای همکاران سیستم است. دوره‌های آموزشی کاربردی در زمینه های مختلف مرتبط‌ با کسب‌وکار یکی دیگر از سرخط‌های آموزشی موسسه به شمار می‌آید.

شرکت اطلاعات مدیریت همکاران سیستم

زمینه فعالیت : توسعه محصول

شرکت اطلاعات مدیریت، کارخانه تولید نرم‌افزارهای همکاران سیستم است. این شرکت تنها مجری تمام پروژه‌های نرم‌افزاری به کارفرمایی شرکت‌ همکاران سیستم است.

شرکت توسعه‌ی شبکه فروش

زمینه فعالیت : فروش

شرکت توسعه‌ی شبکه‌ی فروش مسئولیت پیشبرد امور کانال‌های فروش همکاران سیستم را به‌عهده دارد. ایجاد، نگه‌داشت و توسعه‌ی شرکای تجاری و کانال‌های فروش از مهم‌ترین ماموریت‌های این شرکت هستند.

شرکت پناه تهران (مرکز سرویس همکاران سیستم)

زمینه فعالیت : پشتیبانی

شرکت پناه تهران؛ مرکز سرویس همکاران سیستم مسئولیت ارائه خدمات پشتیبانی تمامی مشتریان همکاران سیستم را تهران و استان‌های منتخب بر عهده دارد.

شرکت توسعه زیرساخت‌های فناورانه ابرآمد

زمینه فعالیت : استقرار پشتیبانی فروش

شرکت توسعه زیرساخت‌های فناورانه ابرآمد یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه شرکت‌های همکاران سیستم و عرضه کننده سرویس های نوآورانه در زمینه زیرساخت های ابری است که کلیه فعالیت‌های خود را با تمرکز بر ساده‌سازی دستیابی به فناوری اطلاعات برای کسب‌وکارها تعریف کرده است.

شرکت سپیدار سیستم آسیا

زمینه فعالیت : آموزش استقرار پشتیبانی توسعه محصول فروش

شرکت سپیدارسیستم، ارائه‌دهنده‌ی راهکار نرم‌افزاری همکاران سیستم برای کسب‌وکارهای کوچک است که به پشتوانه‌ی تیم مجربی از مدیران، تحلیل‌گران و برنامه‌نویسان همکاران سیستم، با بیش از دو دهه حضور مؤثر در صنعت نرم‌افزار کشور، تولید شده است.

شرکت پایوند

زمینه فعالیت : استقرار پشتیبانی فروش

شرکت پایوند از شرکت‌های زیرمجموعه همکاران سیستم و ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزار در زمینه‌ی تردد، مدیریت انبار و ... است.

شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم

زمینه فعالیت : استقرار پشتیبانی توسعه محصول فروش

شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم با اتکا به تحلیل نیازهای هزاران مشتری فعلی همکاران سیستم در صنایع مختلف به ارایه راهکارهای مدیریت عملکرد و هوشمندی تجاری می‌پردازد.

شرکت مدیریت طرح‌های عمومی همکاران سیستم

زمینه فعالیت : استقرار پشتیبانی فروش

شرکت مدیریت طرح‌های عمومی در راستای همگامی با دولت الکترونیک و با هدف ارائه راهکارهای جامع به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های دولتی تاسیس شده است.

شرکت پیمان الوند

زمینه فعالیت : استقرار فروش

شرکت پیمان الوند مسئولیت بازاریابی و فروش، استقرار و پیاده سازی محصول راهکاران همکاران سیستم در حوزه‌های پیمانکاری، لوازم خانگی، خدماتی و بازرگانی و... در تهران را به عهده دارد.

شرکت پیمان دماوند

زمینه فعالیت : استقرار فروش

شرکت پیمان دماوند مسئولیت بازاریابی و فروش، استقرار و پیاده سازی محصول راهکاران همکاران سیستم در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی، دارویی، پخش و... در تهران را بر عهده دارد. 

شرکت توسعه راهکارهای مدیریت سرونو

زمینه فعالیت : آموزش استقرار پشتیبانی فروش

شرکت‌های تحت لیسانس

زمینه فعالیت : استقرار فروش

شرکت‌های تحت لیسانس همکاران سیستم شرکای تجاری شرکت محسوب می‌شوند و مسئولیت پیشبرد فروش و پیاده‌سازی محصولات همکاران سیستم بر اساس استانداردهای کیفی شرکت را برعهده دارند.

شرکای توسعه محصول

زمینه فعالیت : توسعه محصول

شرکای توسعه محصول همکاران سیستم؛ در قالب شرکت‌های مستقل فعالیت می‌کنند و مسئولیت تولید، فروش، استقرار و پشتیبانی محصولاتی را بعهده دارند که در اکوسیستم بازار همکاران سیستم عرضه می شوند.

شرکت‌های هم‌پیمان

شرکت‌های هم‌پیمان مسئولیت بازاریابی، فروش، استقرار و آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم را برعهده دارند. این شرکت‌ها از نیازها و رضایت مشتریان در استان‌ها مراقبت می‌‌کنند.

نمایندگان فروش و استقرار راهکاران ابری

زمینه فعالیت : استقرار فروش

شرکت‌های فعال در بازار در بخش‌های خدمات مالی، مشاوره مدیریت یا فناوری اطلاعات هستند که مسئولیت پیشبرد فروش و پیاده‌سازی راهکاران ابری همکاران سیستم را بر اساس استاندارهای کیفی شرکت برعهده دارند.

شرکت‌های پشتیبان‌یار

زمینه فعالیت : پشتیبانی

«شرکت‌های پشتیبان‌یار» با هدف افزایش رضایت مشتریان و چابکی بیش‌تر در ارائه‌ی خدمات پشتیبانی، بخشی از خدمات پشتیبانی توسط شرکت‌های «پشتیبان‌یار» انجام می‌شود. این شرکت‌ها توسط پرسنل متخصص همکاران سیستم تاسیس شده‌اند.