هم‌صدا؛ مجموعه پادکست‌های همکاران سیستم

 

ما در همکاران سیستم همیشه علاقه‌مندیم تا دانش و تجربه‌ای که در سال‌های فعالیت‌مان به‌دست آورده‌ایم را با مخاطبان‌مان به اشتراک بگذاریم. مقاله‌های آموزشی، وبینارها و ویژه‌نامه‌‌های اختصاصی بخشی از محتواهای کاربردی هستند که با این هدف دراختیارتان قرار داده‌ایم. از این پس با مجموعه پادکست‌های همکاران سیستم با نام «هم‌صدا» همراه‌تان هستیم.
پادکست‌های هم‌صدا فایل‌های صوتی هستند که در آن‌ها به موضوعاتی مانند نرم‌افزارهای سازمانی، تکنولوژی‌های روز IT، دغدغه‌ها و نیازهای نرم‌افزاری کسب‌وکارها و صنایع و موضوعات مشابه این می‌پردازیم.

منتظر نظرات و بازخوردهای شما هستیم. لطفا به ما بگویید که علاقه‌مندید به چه موضوعاتی در پادکست‌های همکاران سیستم بپردازیم.

 

با ما در ارتباط باشید

  

 


آخرین قسمت‌های پادکست


قسمت 18: معافیت‌های مالیاتی؛ قسمت اول

قسمت 18: معافیت‌های مالیاتی؛ قسمت اول

معافیت‌های مالیاتی یکی از پیچیده‌ترین موضوعات در حوزه مالیات است. در این پادکست از این حوزه و هرآنچه درباره‌ی آن باید بدانید صحبت می‌کنیم. در قسمت اول این سری به تعریف معافیت‌ مالیاتی و نرخ صفر پرداختیم.

big data یا کلان داده چیست؟

قسمت 17: Big data یا کلان داده چیست؟

در این قسمت درباره کاربردها و اهمیت کلان داده یا big data، نقش آن در کسب و کارها و صنایع، شیوه‌های تحلیل و آینده‌ی کلان داده صحبت می‌کنیم.

آشنایی با صورت های مالی

قسمت 15: آشنایی با انواع صورت‌های مالی و ویژگی‌های آن

در این قسمت درباره‌ی انواع صورت‌های مالی، ویژگی‌های آن‌ها و چالش‌هایی که شرکت‌ها در زمان تهیه‌ی آن مواجه‌اند، گفتگو کرده‌ایم. هم‌چنین ویژگی‌های سیستم صورت‌های مالی همکاران سیستم را به اختصار شرح داده‌ایم.