هم‌صدا؛ مجموعه پادکست‌های همکاران سیستم

 

ما در همکاران سیستم همیشه علاقه‌مندیم تا دانش و تجربه‌ای که در سال‌های فعالیت‌مان به‌دست آورده‌ایم را با مخاطبان‌مان به اشتراک بگذاریم. مقاله‌های آموزشی، وبینارها و ویژه‌نامه‌‌های اختصاصی بخشی از محتواهای کاربردی هستند که با این هدف دراختیارتان قرار داده‌ایم. از این پس با مجموعه پادکست‌های همکاران سیستم با نام «هم‌صدا» همراه‌تان هستیم.
پادکست‌های هم‌صدا فایل‌های صوتی هستند که در آن‌ها به موضوعاتی مانند نرم‌افزارهای سازمانی، تکنولوژی‌های روز IT، دغدغه‌ها و نیازهای نرم‌افزاری کسب‌وکارها و صنایع و موضوعات مشابه این می‌پردازیم.

 

  

 


آخرین قسمت‌های پادکست

sg-podcast-39-thumbnail

قسمت ۳۹: در ستایش داده؛ چگونگی استفاده از گنجینه مخفی کسب‌و‌کارها

در اپیزود شماره 39 پادکست همصدا با حضور علیرضا مراحمی؛ عضو هیئت‌مدیره و هم‌ بنیان‌گذار شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم به بررسی داده و چگونگی استفاده از آن برای توسعه کسب‌و‌کار پرداخته‌ایم.

sg-podcast-38-thumbnail

قسمت ۳۸: نقش IT در مسیر تحول صنعت پخش

در اپیزود شماره 38 پادکست همصدا با حضور پورنگ پورامینی؛ مدیر ارشد فناوری اطلاعات شرکت بهروز به بررسی تاثیرات و کاربردهای IT در صنعت پخش پرداخته‌ایم.

قسمت 32: نقش تحلیل داده در صنعت خرده فروشی

قسمت 32: نقش تحلیل داده در صنعت خرده فروشی

در اپیزود شماره 32 پادکست همصدا با حضور محسن افتخاری، مدیر صنعت خرده‌فروشی همکاران سیستم به بررسی تحلیل داده در صنعت خرده فروشی پرداخته‌ایم.