داستان موفقیت شرکت گراندفوس ایران


گراندفوس در یک نگاه

شرکت گراندفوس ایران، شعبه شرکت بین‌المللی گراندفوس؛ یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پمپ و تجهیزات آن است و مسئول پیشبرد و گسترش فضاهای بازاریابی در ایران است، که در راستای این اهداف نیاز مبرم به انجام خدمات دقیق مالی دارد.

نیاز کسب‌وکار

شرکت گراندفوس ایران به نرم‌افزاری نیاز داشت که به راحتی با استانداردهای نرم‌افزارهایی که در شرکت‌ مادر به کار گرفته می‌شود منطبق و انتقال اطلاعات و ساخت گزارش‌ها در آن منعطف باشد. همچنین امکان صرف هزینه‌ی بالا و خرید تجهیزات سخت‌افزاری فنی همانند سرور(شبکه) برای این شرکت امکان‌پذیر نبود.

 

بهره‌مندی از راهکاران ابری

خانم حنانه صادقی اسفهلانی حسابدار ارشد می‌گوید: درستی و دقت اطلاعات در راهکاران ابری همکاران سیستم یک عامل اطمینان بخش برای این شرکت است.
در کنار قدرت نرم‌افزار، دسترسی آسان در بستر اینترنت یکی از مهم‌ترین برتری‌های راهکاران ابری نسبت به سیستم‌های دیگر است که توانسته است به مدیریت بهینه‌تر فرآیندهای شرکت گراندفوس کمک کند. برای نمونه؛ مدیران می‌توانند درلحظه به گزارش‌ها و اطلاعات موجود در سیستم دسترسی داشته باشند و کنترل‌های لازم را روی آن‌ها به کار بگیرند.

«برای ارسال گزارش‌های موردنیاز مدیران، در روزهای تعطیل و دور از محیط فیزیکی شرکت، هیچ محدودیتی نداریم. تنوع گزارش‌های سیستم نیز بسیار کاربردی است و در بیش‌تر موارد نیازهای گزارشی ما را پاسخ می‌دهد.»
حنانه صادقی اسفهلانی حسابدار ارشد

مزیت دیگر راهکاران ابری؛ چند زبانه بودن آن است. به گفته‌ی خانم صادقی در شرکت گراندفوس مادر در کشورهای امارات و دانمارک از زبان انگلیسی سیستم استفاده می‌شود. که این نکته باعث ارتباطات نزدیک کاری از سمت دفتر مرکزی با شعبه شرکت در ایران می‌شود.