مجله دیجیتال همکاران سیستم

در دنیای دیجیتال امروز، آشنایی با فناوری‌ها و تاثیری که روی زندگی ما ایفا می‌کنند، موضوع مهمی است که نادیده گرفتن آن باعث کاهش سرعت پیشرفت و جا ماندن از فرصت‌های پیش رو می‌شود. مجله دیجیتال همکاران سیستم یک وب اپلیکیشن و بستری برای محتواهای به روز و کاربردی در زمینه فناوری‌های روز دنیا است که شما را نسبت به دنیای تکنولوژی به روز نگه می‌دارد. این مجله به سادگی روی موبایل، تب‌لت و لپ تاپ در دسترس است و نیازی به طی مراحل پیچیده نصب ندارد.

در مجله دیجیتال چه خبر است؟

ما سعی داریم در این مجله، اخبار روز دنیای فناوری و تکنولوژی را به شکل‌های مختلف در دسترس شما قرار دهیم. در مجله دیجیتال همکاران سیستم، طیفی از محتواهای مختلف در دسته‌بندی پادکست، ویدیو و موشن‌های آموزشی و اخبار تکنولوژی در دسترس شماست.

فناوری دائما در حال پیشرفت است و هر روز ما را با دنیایی جدید روبرو می‌کند.  ما به شکل روزانه، اخبار حوزه تکنولوژی و ترندهای فناوری را در این بستر منتشر کرده و آن‌ها را در دسترس شما قرار می‌دهیم.

گاهی شنیدن یک محتوا، تاثیر بیشتری در به خاطر سپردن و یادگیری آن دارد. پادکست‌های آموزشی همکاران سیستم با رویکرد بررسی چالش‌های کسب و کارها و صنایع مختلف و نقش فناوری در آن‌ها، در این مجله منتشر می‌شود و به سادگی چند کلیک در اختیار شماست.

یادگیری برخی مباحث با دیدن ویدئوها ساده‌تر و در عین حال جذاب‌تر است. ویدئوها و موشن‌های آموزشی مجله دیجیتال، طیف وسیعی از مفاهیم و کاربردهای فناوری‌های نوین همچون اینترنت اشیا، هوشمندی تجاری، تحلیل داده و … را در بر می‌گیرد و در یادگیری هرچه بهتر این مفاهیم، به شما کمک می‌کند.