داستان موفقیت شرکت دنا بهریز راهکاران ابری به شرکت دنا بهریز کمک کرده است
که کنترل بیشتری روی فرایندهای کسب و کارشان داشته باشند.

معرفی شرکت دنا بهریز

شرکت دنا بهریز در سال ۹۵ آغاز به کار کرد و در حال حاضر با ۱۰۰ نفر پرسنل در شهرستان تاکستان در زمینه ساخت قطعات خودرو و سرسیلندر فعالیت می‌کند. این شرکت در حال حاضر ۱۰۰ نفر پرسنل دارد. 12 کاربر شرکت دنا بهریز با سیستم‌های دفترکل، دریافت و پرداخت، انبار، فروش، جبران خدمات راهکاران ابری کار می‌کنند.

 •  

   

  آقای جهانگیر مدیر مالی شرکت دنا بهریز

  «دفتر برنامه‌ریزی و انبار شرکت در محل کارخانه در شهرستان تاکستان قرار دارد و دفتر مرکزی شرکت در تهران است. علاوه بر سهولت دسترسی در لحظه به سیستم در نقاط مختلف جغرافیایی، امکاناتی مانند مدیریت پیام و پیوست اسناد، تاثیر زیادی در کاهش خطاها و افزایش هماهنگی بین واحدها و کاربران بین کارخانه و دفتر مرکزی داشته است.»

مقاله دهه دوم استفاده از خدمات رایانش ابری

 

 

آقای جهانگیر؛ مدیر مالی شرکت دنا بهریز:
«با توجه به اینکه شرکت در حال توسعه است، تصمیم داشتیم سیستمی یکپارچه تهیه کنیم که علاوه بر اعمال استانداردها و فرایندهای کنترلی، قابل توسعه باشد و بتوانیم در آینده سیستم‌های دیگری مانند بهای تمام شده و تدارکات را نیز به آن اضافه کنیم. با این رویکرد چند نرم‌افزار را بررسی کردیم؛ تنها گزینه‌ای که نیاز ما را پاسخ می‌داد، نرم‌افزار راهکاران همکاران سیستم بود، اما با توجه به تازه تاسیس بودن شرکت، امکان هزینه بالا برای خرید نرم‌افزار و زیرساخت‌های مورد نیاز را نداشتیم. با پیشنهاد یکی از همکاران، با راهکاران ابری آشنا شدیم و بعد از چند جلسه دمو تخصصی، این نرم‌افزار را انتخاب کردیم. تامین نیازها و انتظارات ما از نرم‌افزار، هزینه بالایی برای ما داشت اما راهکاران ابری همه این نیازها را با هزینه‌ای مناسب تامین کرد.»

راهکاران ابری چگونه می‌تواند به کسب‌وکار شما کمک کند؟ 

 

 

آقای فتحی؛ رئیس حسابداری شرکت دنا بهریز:
در شرکت‌های دیگری که فعالیت داشتیم، برای استفاده از نرم‌افزار یک اتاق سرور داشتیم که هزینه مالی و انسانی زیادی برای نگهداری از اطلاعات و سخت‌افزارها به ما تحمیل می‌کرد و گاهی هم مشکلاتی برای اطلاعات پیش می‌آمد. همچنین نگرانی‌هایی برای نفوذ باج‌افزارها و بدافزارها داشتیم. اما با راهکاران ابری علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌های نگهداری سرور، نگرانی‌های امنیتی برای آسیب دیدن یا از دست رفتن اطلاعات نداریم. در فرایند استقرار هم، اطلاعات و اسناد مالی ۴ سال گذشته شرکت به راهکاران ابری منتقل شد و در زمان استقرار تعامل خوبی با تیم استقرار برقرار شده بود.

 • داستان موفقیت پایا پلیمر

  داستان موفقیت گروه صنعتی پایا پلاستیک پلیمر

  آقای قوام شیرازی مدیرمالی شرکت پایا پلاستیک پلیمر: با به‌کارگیری راهکاران ابری نیازی به تامین و تجهیز زیرساخت برای هر کدام از شرکت‌های زیرمجموعه نداشتیم. بنابراین برای ۴ شرکت زیرمجموعه روژین تاک چوب، نیلگون پاک سپهر، آشام آروین خاورمیانه و جام فرتاک پلیمر آینده، این سیستم را تهیه کردیم. از این طریق توانستیم شرکت‌های زیرمجموعه را به‌شکل یکپارچه مدیریت کنیم.

 • داستان موفقیت گرین توربین

  داستان موفقیت شرکت گرین توربین ماندگار

  آقای خزایی مدیر عامل شرکت گرین توربین ماندگار: همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای انتخاب سیستم راهکاران ابری اطمینان از حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های ما در این زمینه بود. همچنین در رابطه با موضوعات پشتیبانی، کارشناسان همیشه در کمال خوشرویی و شکیبایی و با تسلط ما را راهنمایی کرده‌اند.