یک روز با همکاران سیستم در تبریز

یک روز با همکاران سیستم در تبریز

رویداد «یک روز با همکاران سیستم در تبریز» ، چهارشنبه، ۵ مرداد ۱۴۰۱، از ساعت ۸:۳۰ صبح با حضور بیش از ۶۵۰ نفر از مدیران صنایع، کارخانجات و کسب‌وکارهای این منطقه در مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز برگزار شد. این رویداد با هدف معرفی آخرین دستاوردها و محصولات در صنایع گوناگون و ارائه راهکارهای سازمانی متناسب … ادامه

محمد عزیزاللهی در گفتگو با هفته‌نامه بورس: ضرورت اولویت‌دهی ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود شرکت‌های دانش‌بنیان بورسی

محمد عزیزاللهی در گفتگو با هفته‌نامه بورس: ضرورت اولویت‌دهی ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود شرکت‌های دانش‌بنیان بورسی

هفته‌نامه اطلاعات بورس در گزارشی به بررسی جوانب مختلف ورود این دارایی‌ها به بازار سرمایه پرداخته است. در این گزارش، محمد عزیزاللهی، مدیرعامل شرکت همکاران سیستم در مصاحبه‌ای در خصوص اهمیت ارزش‌گذاری دارایی‌های نامشهود در بازار سرمایه ایران صحبت کرد.

برگزاری میزگرد «مدیریت مالی هوشمند و چابک» با حضور مدیران مالی شرکت‌های مطرح کشور

برگزاری میزگرد «مدیریت مالی هوشمند و چابک» با حضور مدیران مالی شرکت‌های مطرح کشور

در این میزگرد که با مدیریت سارا کیانی مدیر پروژه بازاریابی همکاران سیستم و با حضور نریمان قاسمی مدیر محصولات مالی این شرکت برگزار شد؛ فاطمه هادلوند، معاون مالی و رئیس هیئت مدیره شرکت الیاف ترمه؛ هادی منتظری، مدیر مالی فرآورده‌های گروه صنعتی گلرنگ؛ مهدی عسجدی، معاون مالی شرکت گلستان کاغذ پرشیا؛ رضا طیبی، مدیر مالی الوپیک و بهزارد محمدی، معاون مالی مجتمع فولاد دشتستان‌ راد حضور داشتند.

رویداد آنلاین «راهکاران ابری بستر موفقیت کسب‌وکار مشتری» در همکاران سیستم برگزار شد

رویداد آنلاین «راهکاران ابری بستر موفقیت کسب‌وکار مشتری» در همکاران سیستم برگزار شد

در این رویداد علی‌اکبر صمدزاده، معاون توسعه بازار همکاران سیستم، امیرحسین پورعلی، مدیر فروش این شرکت در کنار مهدیار دل‌روز مدیر توسعه تکنولوژی شرکت رهپو صنعت پیشرو به بیان مهم‌ترین مزایای راهکاران ابری و ویژگی‌های آن پرداختند.

برگزاری مجمع عمومی سالیانه 1400؛ تداوم رشد همکاران سیستم همگام با روندهای جهانی صنعت IT

مجمع عمومی همکاران سیستم 1400

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت همکاران‌ سیستم روز دوشنبه 23 خرداد ماه با حضور حدود 80 درصد از سهامداران برگزار شد.
در این نشست محمد عزیزاللهی، مدیرعامل همکاران سیستم گزارش جامعی از روند فعالیت‌های این شرکت در سال 1400 ارائه داد و پیام هیئت مدیره را به اطلاع سهام‌داران رساند.
هیئت ‌مدیره براساس صورت‌های مالی و سود انباشته سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1400، سود نقدی تقسیمی هر سهم را 500 ریال اعلام کرد که به تصویب سهامداران رسید.

برگزاری نشست «تحول دیجیتال در مارکت پلیس‌ها» با حضور 350 نفر از فعالان فناوری اطلاعات

رویداد مارکت پلیس ها

در این رویداد که بیش از 350 نفر در آن حضور داشتند؛ فرید فولادی، رئیس هیئت مدیره همکاران سیستم و غلامرضا نعمت‌الهی، مدیر توسعه اکوسیستم بازار به موضوعات مختلفی از جمله فعالیت مارکت پلیس‌ها و نقش آنها در تحول دیجیتال و همچنین فعالیت‌های انجام شده در مارکت پلیس بازار همکاران سیستم پرداختند.

نگاهی به محتواهای مطرح شده در میزگرد «راهکارهای تصمیم‌گیری استراتژیک، چابک در صنعت خرده‌فروشی»

رویداد صنعت چرم

در این رویداد فرید فولادی، رئیس هیئت مدیره همکاران سیستم، شاهرخ کشاورز، مدیرعامل ماهنامه تجارت طلایی در کنار مدیران برندهای کیف و کفش چرم کشور از جمله بابک مصری، مدیرعامل چرم مشهد؛ حامد شارکیان، مدیر برند چرم نفیس؛ مجید حسینی‌خواه، مدیرعامل چرم کروکو؛ سید مهدی غفاریان، مدیرعامل چرمیران؛ حسین توسلی، مشاور امور نرم‌افزاری شرکت نوین چرم و امیرحسین پورمنطقی، مدیر برند چرم منط حضور داشتند.

حضور مدیران کسب‌وکارهای چرم در دومین میزگرد «تصمیم‌گیری استراتژیک در صنعت خرده‌فروشی»

رویداد صنعت چرم

مدیران برندهای معتبر کسب‌وکارهای کیف و کفش چرم کشور ضمن بیان چالش‌های موجود در کسب‌وکار خود و نیازهای نرم‌افزاری برای حل این چالش‌ها، به نقش همکاران سیستم به عنوان یک شرکت نرم‌افزاری مطرح در حل این موضوعات و چالش‌ها اشاره کردند.

رویداد مشترک اتاق بازرگانی ایران و آلمان با همکاران سیستم برگزار شد

رویداد مشترک اتاق بازرگانی ایران و آلمان با همکاران سیستم

در این رویداد که با حضور مدیران اتاق بازرگانی ایران و آلمان، 30 نفر از اعضای باشگاه بازرگانان جوان این اتاق و همچنین مدیران موسسه سکوآ (sequa) در ایران از جمله خانم سوزان گرلاخ برگزار شد؛ مخاطبان با آخرین دستاورها و فعالیت‌های شرکت همکاران سیستم از زبان مدیران آن آشنا شدند.