راهکاران ابری

در سال‌های اخیر «رایانش ابری» به يک فناوری مهم در حوزه فناوری اطلاعات تبديل شده است. خدمات رایانش ابری در طیف وسیعی از بازارها و صنایع استفاده می‌شود. یکی از مهم‌ترین صنایعی که رایانش ابری  در آن رشد قابل توجهی داشته، صنعت نرم‌افزارهای سازمانی است.
همکاران سیستم هم‌سو با فناوری‌های نوین، راهکارهای سازمانی خود را بر بستر ابر ارائه داده است. راهکاران ابری، روی سرورهای شرکت همکاران سیستم نصب می‌شود و مشتری بی‌نیاز از خرید سرور و سخت‌افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن، به این سرورها متصل شده و از راهکاران استفاده می‌کند. در این روش مشتری نیازی به خرید امتیاز نرم‌افزار ندارد و می‌تواند با پرداخت حق اشتراک متناسب با نیاز خود، از نرم‌افزاری قدرتمند بهره ببرد که مورد استفاده‌ی بزرگ‌ترین شرکت‌های ایرانی است.


پاسخ به دغدغه‌های شما در زمینه‌ی زیرساخت‌های «راهکاران ابری»


«راهکاران ابری همکاران سیستم» را بیش‌تر بشناسید


رونمایی از «راهکاران ابری همکاران سیستم» در رویداد باهم ۹۵

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با شماره ۸۵۲۰ تماس بگیرید.

مزیت‌های راهکاران ابری

دسترسی در لحظه به اطلاعات سازمان، بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی

کاهش هزینه‌ و زمان راه‌اندازی و نگهداشت سرور و تجهیزات مورد نیاز

سبد محصولی مناسب و کارآمد

افزایش امنیت اطلاعات به‌دلیل استفاده از سطوح بالای استانداردهای امنیتی

سبد محصولی راهکاران ابری

دریافت و پرداخت 

راهکار مدیریت دریافت و پرداخت راهکاران، با ارائه‌ی گزارش‌های کامل از زوایای متفاوت، این امکان را در اختیار مدیران و تصمیم‌گیرندگان سازمان قرار می‌دهد که در کم‌ترین زمان ممکن، بتوانند اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند؛ گزارش‌های کنترلی یا تحلیلی و زمان‌‌محور متعددی که در این راهکار تعبیه شده است، سازمان را در تصمیم‌گیری‌ها، ارزیابی تصمیمات و شیوه‌ی پیش‌بُرد این تصمیمات در هر لحظه از زمان یاری می‌کند.

دفتر کل 

ماژول دفتر کل راهکاران رویدادهای مالی را در مرحله‌ی ثبت تلخیص می‌کند، به‌گونه‌ای که اطلاعات مفید بودن خود را از دست نمی‌دهند و شما می‌توانید همواره از مربوط بودن اطلاعات مالی مطمئن باشید. ماژول دفتر کل، با تمام ماژول‌های سیستم یکپارچه است و اسناد حسابداری منطبق با الگوهای منطقی به‌شکل اتوماتیک ثبت می‌شوند و ضمن اطمینان از درستی ثبت‌های مالی، از دوباره‌کاری‌ها و خطاهای کاربری جلوگیری می‌کند.

فروش

ماژول فروش راهکاران از طریق پوشش فرآیندهای متنوع مربوط به پردازش درخواست مشتریان، از ثبت درخواست تا زمان صدور صورت‌حساب و نیز فراهم آوردن بستری برای سیاست‌گذاری، تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی، شرکت‌ها را در بهبود عملکرد سازمان و افزایش سهم بازار و نهایتا ضریب بازگشت سرمایه یاری می‌رساند.

انبار

عملیات انبارداری و حسابداری انبار شامل فعالیت‌های مهمی نظیر مدیریت انبار، جانمایی کالا، مدیریت موجودی، ثبت ورود و خروج کالا، قیمت‌گذاری و حسابداری مواد و کالا، مدیریت درخواست‌ها و سفارش‌گذاری، انبارگردانی و... است. به‌دلیل پیچیدگی، تنوع، اهمیت و حجم بالای فرآیندهای انبارداری، هم‌چنین اهمیت بالای موجودی کالا، این فعالیت‌ها جزو نیازهای اساسی بسیاری از شرکت‌های تولیدی و بازرگانی است. 

جبران خدمات 

در ماژول جبران خدمات راهکاران، ضمن تعریف و پیکربندی انواع بسته‌های جبران خدمات، امکان پرداخت حقوق و سایر پرداختی‌های قانونی و دوره‌ای از جمله حقوق ماهانه، عیدی، بازخرید سنوات و باخرید مرخصی، هم‌چنین پرداختی‌های خاص سازمان وجود دارد. به‌کارگیری ماژول جبران خدمات، پیچیدگی‌های موجود و سناریوهای خاص سازمان‌ها در محاسبه و پرداخت به کارکنان را به‌خوبی پوشش می‌دهد و دغدغه‌ی پاسخ‌گویی به مدیران داخلی و سازمان‌های قانونی بیرونی را به کم‌ترین حد خود می‌رساند.

کاوشگر

افزون‌بر ابزارهای متداول گزارش‌سازی، با استفاده از ابزار نوین و پیشرفته «کاوشگر راهکاران»، استخراج اطلاعات مورد نیاز از داده‌های موجود در نرم‌افزارهای راهکاران به‌سرعت و راحتی امکان‌پذیر است.

با کاوشگر با چند کلیک، درون داده‌های عملیاتی خود سفر کرده، اطلاعات را کندوکاو کنید و به واقعیت‌های کسب‌وکار خود پی ببرید. 

با راهکاران ابری، راهکارهای نرم‌افزاری براساس تقاضای کاربر (On-Demand) به گونه‌ای انعطاف‌پذیر (Elastic) و مقیاس‌پذیر (Scalable) از درگاه اینترنت عرضه می‌شود که ضمن برآورده ساختن نیازهای اساسی و کلان کسب‌و‌کارها، با صرف هزینه‌ای متناسب با نیاز (Economic)، به افزایش بهره‌وری منابع مالی سازمان‌ها کمک می‌کند.

خدمات زیرساخت راهکاران ابری

  • مرکز داده مجهز (Data Center)
  •  سخت‌افزار سرور و فضای ذخیره‌سازی (Hardware & Storage)
  • سطح دسترسی بالای خدمات (High Availability Service)
  • پشتیبان‌گیری منظم و دوره‌ای از دیتای مشتریان (Back-Up)
لینک‌های مفید: