داستان موفقیت شرکت گرین توربین ماندگار


 

معرفی شرکت گرین توربین ماندگار

شرکت گرین توربین ماندگار در سال 1396 به صورت سهامی خاص درشهرستان نهاوند در استان همدان تاسیس شد. این شرکت با تولید سود سوز آور و سود کاستیک بصورت جامد و مایع تحت برند بلور و کریستال پا به عرصه فعالیت های شیمیایی گذاشت. گرین توربین امروز 30 نفر پرسنل دارد و کاربران این شرکت از سیستم‌های دفترکل، دریافت و پرداخت، جبران خدمات و انبار استفاده می‌کنند..

 

.

 

 •  

  نیاز اصلی کسب‌و‌کار


  شرکت گرین توربین ماندگار، در شرایط توسعه‌ی کسب‌وکار خود به راهکار نرم‌افزاری یکپارچه‌ای نیاز داشت که با اِعمال سیستمی سیاست‌های فروش به تناسب هر مشتری به فرآیند پاسخگویی به مشتریان و فرایند فروش سرعت ببخشد و در نتیجه‌ آن بتوانند کنترل بیشتری روی همه فرایند‌های سازمان داشته باشد. از سوی دیگر به سیستمی نیاز بود که بتواند بین واحد‌های مختلف مالی، فروش و انبار ارتباط برقرار کند و در نتیجه‌ی آن اطلاعاتی یکپارچه و مناسب برای تصمیم‌گیری اثربخش در اختیار شرکت قرار گیرد.

 

آقای خزایی مدیرعامل شرکت گرین توربین ماندگار؛

من چون در دو شرکت فعالیت می‌کنم، امکان دسترسی به سیستم در خارج از سازمان برای من مزیت مهمی محسوب می‌شد. ما در شرکت کشت و صنعت خزل سیستم از راهکاران همکاران سیستم استفاده می‌کنیم و تجربه خوبی از استفاده از این نرم‌افزار داریم. تصمیم داشتیم این نرم‌افزار را در شرکت گرین توربین هم پیاده کنیم ولی برای اینکه هزینه پیاده‌سازی و نگهداشت نرم‌افزار را کاهش دهیم سیستم راهکاران ابری همکاران سیستم را انتخاب کردیم.


آقای خزایی از دیگر مزایای راهکاران ابری به موارد زیر اشاره می‌کند:

امنیت و پشتیبانی

همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای انتخاب سیستم راهکاران ابری اطمینان از حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های ما در این زمینه بود. همچنین در رابطه با موضوعات پشتیبانی، کارشناسان همیشه در کمال خوشرویی و شکیبایی و با تسلط ما را راهنمایی کرده‌اند.

دسترسی در لحظه به اطلاعات

با راهکاران ابری تمام اطلاعات دفتر مرکزی و کارخانه در یک دیتابیس مرکزی ثبت می‌شود و ما این امکان را داشتیم که در هر مکان و در لحظه به اطلاعات مالی، مشتریان و تامین‌کنندگان شرکت دسترسی داشته باشیم.

ردیابی دقیق سفارش‌ها و حساب‌ها
انعطاف‌پذیری بالا در اِعمال سیاست‌های متنوع فروش متناسب با نیاز کسب‌وکار و سابقه‌ی مشتریان، هم‌چنین امکان تعریف فرآیندهای مختلف فروش و یکپارچگی حوزه‌های انبار، فروش و مالی، به ما کمک کرد با انجام سیستمی کارها، تمام مراحل اخذ سفارش تا تسویه با مشتری، تحویل بار و ثبت در سیستم‌‌های مالی را ردیابی کنیم و بتوانیم سریع‌تر و دقیق‌تر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم. با ثبت سیستمی همه فرآیندها، شرکت توانسته در لحظه به اطلاعات مالی مشتریان و تامین‌کنندگان دسترسی داشته باشد.

گزارش‌سازی سریع و ساده

‌به کمک کاوشگر راهکاران ابری؛ کاربران می‌توانند گزارش‌های مورد نیاز خود را متناسب با نیاز سازمان و در فرمت‌های گوناگون در سریع‌ترین زمان ممکن تهیه کنند و برای بررسی و تصمیم‌گیری در اختیار مدیران قرار دهند.

 

 • داستان موفقیت پایا پلیمر

  داستان موفقیت گروه صنعتی پایا پلاستیک پلیمر

  آقای قوام شیرازی مدیرمالی شرکت پایا پلاستیک پلیمر: با به‌کارگیری راهکاران ابری نیازی به تامین و تجهیز زیرساخت برای هر کدام از شرکت‌های زیرمجموعه نداشتیم. بنابراین برای ۴ شرکت زیرمجموعه روژین تاک چوب، نیلگون پاک سپهر، آشام آروین خاورمیانه و جام فرتاک پلیمر آینده، این سیستم را تهیه کردیم. از این طریق توانستیم شرکت‌های زیرمجموعه را به‌شکل یکپارچه مدیریت کنیم.

 • داستان موفقیت گرین توربین

  داستان موفقیت شرکت گرین توربین ماندگار

  آقای خزایی مدیر عامل شرکت گرین توربین ماندگار: همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای انتخاب سیستم راهکاران ابری اطمینان از حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های ما در این زمینه بود. همچنین در رابطه با موضوعات پشتیبانی، کارشناسان همیشه در کمال خوشرویی و شکیبایی و با تسلط ما را راهنمایی کرده‌اند.