داستان موفقیت شرکت والا نیک کیمیا


 

معرفی شرکت والا نیک کیمیا

شرکت والا نیک کیمیا، موسسه‌ای ثبتی است که در پنج حوزه‌ی تخصصی قراردادهای ثبتی، قرارداد تغییرات در شرکت‌های مسوولیت محدود، تغییرات در شرکت‌های سهامی خاص، ثبت برند، ثبت‌های تخصصی و… فعالیت دارد.کاربران این شرکت در حال حاضر با سیستم‌های دفترکل، دریافت و پرداخت، جبران خدمات، فروش و انبار راهکاران ابری کار می‌کنند.

.

 •  

  نیاز اصلی کسب‌و‌کار


  شرکت والا نیک حجم کاری و تراکنش اطلاعاتی بالایی دارد و به‌دنبال نرم‌افزاری بود که بتواند به این حجم از کار پاسخ مناسبی بدهد. حضور مشاوران مالی و مالیاتی در بیرون از شرکت، نیاز داشت بدون محدودیت جغرافیایی به اطلاعات سازمان دسترسی داشته باشد.

چرا راهکاران ابری

آقای متقی؛ مدیر مالی موسسه‌ی والا نیک کیمیا با ۲۶ سال سابقه‌ی کار مالی، از کاربران قدیمی سیستم‌های همکاران سیستم در شرکت‌های گوناگون تولیدی، خدماتی، کارخانجات و.. بوده‌ است که نسل‌های مختلف نرم‌افزارهای این شرکت از سیستم‌های تحت Dos، ویندوزی، سپیدار و راهکاران همکاران سیستم را استفاده کرده است.

آقای متقی در این‌باره می‌گوید:
«تنها راهکاران می‌توانست پاسخ‌گوی حجم کار و نیازهای دسترسی به اطلاعات شرکت والا نیک باشد؛ اما از طرفی ما به‌دنبال این بودیم که هزینه‌ی کم‌تری پرداخت کنیم.»

شرکت والا نیک برای پاسخ به نیاز خود، راهکاران را بر بستر رایانش ابری به‌کار گرفت تا ضمن به‌کارگیری یک نرم‌افزار به‌روز و قوی، بتواند هزینه‌ای به‌صرفه و متناسب با نیازهای سازمانش پرداخت کند.

 

به گفته‌ی آقای متقی، «به‌صرفه بودن هزینه‌ی استفاده از نرم‌افزار به تناسب نیازهای سازمان و اطمینان از امنیت اطلاعات در یک دیتاسنتر حرفه‌ای» از مهم‌ترین ویژگی‌های راهکاران ابری برای والا نیک است.

آقای متقی درباره‌ی تجربه‌ی استفاده از راهکاران ابری می‌گوید:
ظرف ۸ ماه استفاده از سیستم، نزدیک به ۱۵هزار سند ثبت کردیم. در این مدت تعداد مشتریان‌مان به ۴هزار مشتری رسیده است و بیش از ۵۰هزار آیتم سند حسابداری به تناسب این تعداد مشتری در سیستم ثبت شده است. بر بستر اینترنت، همه جا به اطلاعات سازمان‌مان دسترسی داریم و توانسته‌ایم ضمن استفاده‌ی حداکثری از سیستم، هزینه‌ای متناسب با نیاز کسب‌وکار شرکت پرداخت کنیم و نه بیش‌تر.
به‌علاوه با ذخیره‌ی اطلاعات در یک دیتاسنتر حرفه‌ای، از امنیت اطلاعات سازمان خیال‌مان راحت است و دیگر گرفتار راه‌اندازی دیتاسنتر، هزینه‌ها و نگرانی‌های نگهداشت این زیرساخت و از دست رفتن احتمالی اطلاعات یا آرشیو این اطلاعات نیستیم، چرا که این مسوولیت، سنگین و هزینه‌بر است. مانند اطمینان به یک راننده‌ی کهنه‌کار و باتجربه، ما به همکاران سیستم به‌عنوان مجموعه‌ای معتبر اعتماد کردیم.
همچنین با اطمینان از پاسخ‌گویی پشتیبانی همکاران سیستم، همواره به هنگام بروز مشکل و ثبت درخواست، در کم‌تر از ۲ ساعت تماس و حل مسئله را داشتیم که برای‌مان بسیار مهم بوده است.
در مجموع می‌توان گفت با توجه به این‌که با راهکاران ابری، برخی موارد برون‌سپاری شده است و به‌جای صرف هزینه‌ی داخلی، یک حق اشتراک می‌پردازیم، هزینه‌ی کل برای ما به‌صرفه‌تر است.

 • داستان موفقیت پایا پلیمر

  داستان موفقیت گروه صنعتی پایا پلاستیک پلیمر

  آقای قوام شیرازی مدیرمالی شرکت پایا پلاستیک پلیمر: با به‌کارگیری راهکاران ابری نیازی به تامین و تجهیز زیرساخت برای هر کدام از شرکت‌های زیرمجموعه نداشتیم. بنابراین برای ۴ شرکت زیرمجموعه روژین تاک چوب، نیلگون پاک سپهر، آشام آروین خاورمیانه و جام فرتاک پلیمر آینده، این سیستم را تهیه کردیم. از این طریق توانستیم شرکت‌های زیرمجموعه را به‌شکل یکپارچه مدیریت کنیم.

 • داستان موفقیت گرین توربین

  داستان موفقیت شرکت گرین توربین ماندگار

  آقای خزایی مدیر عامل شرکت گرین توربین ماندگار: همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای انتخاب سیستم راهکاران ابری اطمینان از حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های ما در این زمینه بود. همچنین در رابطه با موضوعات پشتیبانی، کارشناسان همیشه در کمال خوشرویی و شکیبایی و با تسلط ما را راهنمایی کرده‌اند.