داستان موفقیت شرکت توسعه ارتباطات رایان تدبیر


 

معرفی شرکت توسعه ارتباطات رایان تدبیر

شرکت توسعه ارتباطات رایان تدبیر در سال ۱۳۹۴، با هدف تامین تجهیزات، ایجاد شبکه‌های مخابراتی و انتقال داده و ایجاد ارتباط با شرکت‌های مخابراتی و اطلاع‌رسانی داخلی و بین‌المللی تاسیس شده است و انواع فن‌آوری و بسترهای ارتباطی را پوشش می‌دهد. صادرات و واردات خدمات و فن‌آوری مرتبط با موضوع شرکت، خدمات مشاوره و طراحی سیستم‌های مخابراتی و شبکه‌های کامپیوتری از دیگر خدمات این شرکت است.
هفت شرکت آسیاتک، پارس آنلاین، پیشگامان، شاتل، های وب، صبانت و گسترش ارتباطات از سهام‌داران این شرکت هستند. در حال حاضر بیش از یک سال است که کاربران این شرکت با سیستم‌های دفترکل، دریافت و پرداخت، جبران خدمات و انبار راهکاران ابری کار می‌کنند.

 •  

  نیاز اصلی کسب‌و‌کار


  رایان تدبیر با توجه به نوع کسب‌وکار مجموعه، نیازهای نرم‌افزاری متنوعی داشت اما به‌دلیل نوپا بودن سازمان، باید با هزینه‌ی مناسبی به این نیاز پاسخ می‌داد. علاوه بر این برای تامین و نگهداشت زیرساخت‌های لازم مستلزم هزینه بالایی بود که برای شرکت توجیه اقتصادی نداشت.

   

 
 

محسن ملا؛ مدیر مالی و اداری شرکت توسعه ارتباطات رایان تدبیر

من ۲۰ سال سابقه‌ی کار مالی دارم و با شناخت قبلی برای تهیه‌ی نرم‌افزار به سراغ همکاران سیستم رفتیم، انتخاب راهکاران ابری به‌ این دلیل بود که تهیه‌ی سیستم‌ها و زیرساخت مورد نیاز آن‌ها هزینه‌ی بالایی برای ما داشت که با راهکاران ابری توانستیم در این هزینه‌ها صرفه‌جویی کنیم و این انعطاف‌پذیری مالی به کسب‌وکار ما کمک کرد.

 

 

رایان تدبیر با توجه به نیازهای مجموعه، راهکارهای دفتر کل، دریافت و پرداخت، جبران خدمات و انبار را به‌کار گرفته است و با استفاده از سرورهای همکاران سیستم، بی‌نیاز از تهیه‌ و نگهداشت زیرساخت، از نرم‌افزارها استفاده می‌کند.
به گفته‌ی مدیر مالی و اداری این مجموعه، گزارش‌های سیستمی مناسبی که از نرم‌افزار گرفته می‌شود کمک می‌کند تا اطلاعات مناسبی از وضعیت مجموعه به‌دست آید. این‌که راهکاران ابری روی دستگاه‌های مختلف و در همه جا در دسترس است، از دیگر مزایای آن به‌شمار می‌آید.
تاکنون در حوزه‌ی پشتیبانی راهکاران ابری نیز رضایت داشتیم و در مواقعی که با مشکلی مواجه شدیم به فاصله‌ی یک ربع تا نیم ساعت پس از ثبت incident، از واحد پشتیبانی تماس دریافت کردیم.

 • داستان موفقیت پایا پلیمر

  داستان موفقیت گروه صنعتی پایا پلاستیک پلیمر

  آقای قوام شیرازی مدیرمالی شرکت پایا پلاستیک پلیمر: با به‌کارگیری راهکاران ابری نیازی به تامین و تجهیز زیرساخت برای هر کدام از شرکت‌های زیرمجموعه نداشتیم. بنابراین برای ۴ شرکت زیرمجموعه روژین تاک چوب، نیلگون پاک سپهر، آشام آروین خاورمیانه و جام فرتاک پلیمر آینده، این سیستم را تهیه کردیم. از این طریق توانستیم شرکت‌های زیرمجموعه را به‌شکل یکپارچه مدیریت کنیم.

 • داستان موفقیت گرین توربین

  داستان موفقیت شرکت گرین توربین ماندگار

  آقای خزایی مدیر عامل شرکت گرین توربین ماندگار: همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای انتخاب سیستم راهکاران ابری اطمینان از حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های ما در این زمینه بود. همچنین در رابطه با موضوعات پشتیبانی، کارشناسان همیشه در کمال خوشرویی و شکیبایی و با تسلط ما را راهنمایی کرده‌اند.