داستان موفقیت شرکت توسعه ارتباطات رایان تدبیر


در یک نگاه

شرکت توسعه ارتباطات رایان تدبیر در سال ۱۳۹۴، با هدف تامین تجهیزات، ایجاد شبکه‌های مخابراتی و انتقال داده و ایجاد ارتباط با شرکت‌های مخابراتی و اطلاع‌رسانی داخلی و بین‌المللی تاسیس شده است و انواع فن‌آوری و بسترهای ارتباطی را پوشش می‌دهد. صادرات و واردات خدمات و فن‌آوری مرتبط با موضوع شرکت، خدمات مشاوره و طراحی سیستم‌های مخابراتی و شبکه‌های کامپیوتری از دیگر خدمات این شرکت است.
هفت شرکت آسیاتک، پارس آنلاین، پیشگامان، شاتل، های وب، صبانت و گسترش ارتباطات از سهام‌داران این شرکت هستند.

نیاز کسب‌وکار

رایان تدبیر با توجه به نوع کسب‌وکار مجموعه، نیازهای نرم‌افزاری متنوعی داشت اما به‌دلیل نوپا بودن سازمان، باید با هزینه‌ی مناسبی به این نیاز پاسخ می‌داد.

محسن ملا؛ مدیر مالی و اداری شرکت توسعه ارتباطات رایان تدبیر
من ۲۰ سال سابقه‌ی کار مالی دارم و با شناخت قبلی برای تهیه‌ی نرم‌افزار به سراغ همکاران سیستم رفتیم، انتخاب راهکاران ابری به‌ این دلیل بود که تهیه‌ی سیستم‌ها و زیرساخت مورد نیاز آن‌ها هزینه‌ی بالایی برای ما داشت که با راهکاران ابری توانستیم در این هزینه‌ها صرفه‌جویی کنیم و این انعطاف‌پذیری مالی به کسب‌وکار ما کمک کرد.

رایان تدبیر با توجه به نیازهای مجموعه، راهکارهای دفتر کل، دریافت و پرداخت، جبران خدمات و انبار را به‌کار گرفته است و با استفاده از سرورهای همکاران سیستم، بی‌نیاز از تهیه‌ و نگهداشت زیرساخت، از نرم‌افزارها استفاده می‌کند.
به گفته‌ی مدیر مالی و اداری این مجموعه، گزارش‌های سیستمی مناسبی که از نرم‌افزار گرفته می‌شود کمک می‌کند تا اطلاعات مناسبی از وضعیت مجموعه به‌دست آید. این‌که راهکاران ابری روی دستگاه‌های مختلف و در همه جا در دسترس است، از دیگر مزایای آن به‌شمار می‌آید.
تاکنون در حوزه‌ی پشتیبانی راهکاران ابری نیز رضایت داشتیم و در مواقعی که با مشکلی مواجه شدیم به فاصله‌ی یک ربع تا نیم ساعت پس از ثبت incident، از واحد پشتیبانی تماس دریافت کردیم.