داستان موفقیت شرکت بیتامین استرآباد

 

 

معرفی شرکت بیتامین استرآباد

شرکت بیتامین استرآباد یک شرکت تولیدی و بازرگانی است که در زمینه‌ی تولید خوراک دام و طیور، پرورش مرغ زنده، تولید گوشت مرغ و عرضه مستقیم و غیرمستقیم مرغ فعالیت دارد. در حال حاضر حدود 470 نفر پرسنل به شکل مستقیم در این شرکت فعالیت دارند.
شرکت بیتامین دارای چندین مرکز و شعبه مختلف است. کارخانه خوراک دام در شهرستان گنبد و کشتارگاه طیور در شهرستان علی آباد کتول، فروشگاه و دفتر مرکزی در گرگان مستقر هستند .
محصولات این شرکت در بیشتر استان‌های مختلف کشور توزیع می‌شود. شرکت بیتامین استرآباد در حال حاضر از ماژول‌های دفتر کل، دریافت و پرداخت، انبار، فروش و خرده فروشی راهکاران ابری استفاده می‌کند.

 

آقای خواجوی؛ مدیرمالی شرکت می‌گوید

من از قبل با سیستم‌های همکاران سیستم آشنا بودم، اما در مورد راهکاران ابری به نظرم نسبت به دیگر سیستم‌ها، چند مزیت اصلی وجود دارد: در نسخه‌ی قدیمی بعد از خرید نرم‌افزار نیاز به خرید سرور و نگهداری از آن وجود دارد. اما در راهکاران ابری این هزینه‌ها کاملا حذف شده و همه در قالب مبلغی به عنوان حق اشتراک تجمیع می‌شود که معتقدم این هزینه ارزش افزوده زیادی ایجاد می‌کند چرا که از این طریق می‌توانیم اساسی‌ترین نیازها مثل مانند گزارش‌گیری جامع و دقیق یا سایر موارد را برطرف کنیم.
 
همچنین راهکاران ابری در سطوح مختلف امکان گزارش‌گیری مالی را فراهم کرده است. این سیستم به ما این امکان را می‌دهد که اطلاعات مالی را تدوین و گزارش‌‌های دقیق‌تر و با کیفیت‌تری بگیریم.. به‌کارگیری امکانات متعدد مثل تعیین طبقه کالا، طبقه محصول، طبقه مشتریان، مراکز هزینه، پروژه و انواع حساب‌های تفصیلی تا سطح ششم… در امر گزارش‌گیری و استقرار ساختار مالی منسجم و متنوع در گزارش‌ها با تنظیمات ساده قابل انجام است. برای مثال گزارش‌های مرور مبلغی، تعدادی، اسنادی یا کاردکس‌ها در انبار و مرور فروش در ماژول فروش بسیار کاربردی است.

 

 


آقای خواجوی از دیگر مزایای راهکاران ابری می‌گوید:

دسترسی و امکان کار از راه دور
در این مدت بسیار پیش آمده که خارج از ساعات کاری و بیرون از شرکت از نرم‌افزار استفاده کنیم. به نظرم یکی از مهم‌ترین مزیت‌ها همین تحت وب بودن نرم‌افزار است. خصوصا در این شرایط کرونایی که بسیار کاربردی است. به طوری که ما توانستیم بخشی از پرسنل بخش مالی خود را در این مدت دورکار کنیم که در منزل کارها را پیش ببرند. بدون آنکه تاخیری در انجام کارها رخ دهد. در موقع رفتن برق هم خوشبختانه هیچ مشکلی نداشتیم و در مدت زمانی که از راهکاران ابری استفاده کرده‌ایم تاکنون با مشکل قطع سیستم مواجه نشده‌ایم.

کاهش زمان هماهنگی با فروشنده‌ها
با به کارگیری راهکاران ابری، فروشنده‌ها این امکان را دارند که فاکتورها و فروش خود را از طریق سیستم ثبت ‌کنند و فایل‌ها به شکل آنلاین ارسال می‌شود. با این کار هماهنگی‌های تلفنی یا واتساپی از بین رفته و افراد در داخل سیستم موجودی و سفارشات را مشاهده کرده و اقدامات لازم را انجام می‌دهد. بنابراین در صرفه‌جویی در زمان و تسهیل هماهنگی‌ها بسیار به ما کمک کرده است.

پاسخ گویی سیستم همزمان با توسعه کسب و کار
اخیرا در کسب‌و‌کار، فروشگاه خرده فروشی به مجموعه اضافه کردیم که با خریداری سیستم خرده فروشی راهکاران ابری به این نیاز در کمتر از دو هفته پاسخ گرفتیم. همچنین در حال توسعه از طریق فروش اینترنتی هستیم که همکاران سیستم برای این نوع کسب و کار نیز راهکار دارد و این پوشش نیاز‌های سازمان بسیار ارزشمند است.

پشتیبانی مناسب و استقرار به موقع
هر زمان که برای پشتیبانی تیکت ثبت کرده‌ایم در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ داده‌اند، در زمینه‌ی استقرار هم مشکل خاصی نداشیم. کار استقرار در شرکت ما تقریبا 20 تا 25 روز طول کشید و به نظرم خیلی خوب و سریع انجام شد.

 • داستان موفقیت پایا پلیمر

  داستان موفقیت گروه صنعتی پایا پلاستیک پلیمر

  آقای قوام شیرازی مدیرمالی شرکت پایا پلاستیک پلیمر: با به‌کارگیری راهکاران ابری نیازی به تامین و تجهیز زیرساخت برای هر کدام از شرکت‌های زیرمجموعه نداشتیم. بنابراین برای ۴ شرکت زیرمجموعه روژین تاک چوب، نیلگون پاک سپهر، آشام آروین خاورمیانه و جام فرتاک پلیمر آینده، این سیستم را تهیه کردیم. از این طریق توانستیم شرکت‌های زیرمجموعه را به‌شکل یکپارچه مدیریت کنیم.

 • داستان موفقیت شرکت گرین توربین ماندگار

  آقای خزایی مدیر عامل شرکت گرین توربین ماندگار: همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای انتخاب سیستم راهکاران ابری اطمینان از حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های ما در این زمینه بود. همچنین در رابطه با موضوعات پشتیبانی، کارشناسان همیشه در کمال خوشرویی و شکیبایی و با تسلط ما را راهنمایی کرده‌اند.

 • داستان موفقیت شرکت مهندسی فکور بین الملل تهران (فیتکو)

  آقای بلوکی؛مدیر مالی شرکت فیتکو «با وجود تمام سیستم‌ها و نرم افزارهای که جهت حفظ امنیت اطلاعات شرکت در نظر گرفته‌ بودیم متاسفانه، تا کنون دوبار سرورهای ما به باج‌افزار آلوده شده و بخشی از اطلاعات شرکت از دست رفته بود. لذا با توجه به این که در بهترین حالت ممکن برای بحث امنیت اطلاعات ما از یک فرد بهره می گیریم در صورتی که در سیستم های رایانش ابری از یک تیم بهره گرفته می شود از طرفی هزینه تهیه نرم افزار ها و سخت افزار های امنیتی عموما بسیار بالاست که برای شرکت های معمولی توجیه اقتصادی ندارد. با توجه به این مسائل تصمیم گرفتیم یک بار برای همیشه احتمال وقوع این خطر را کاهش دهیم بنابراین از سیستم راهکاران ابری استفاده کردیم.

 • داستان موفقیت شرکت کربنات البرز

  داستان موفقیت شرکت کربنات البرز

  آقای حسن زاده؛ مدیر مالی شرکت کربنات البرز به دلیل حجم بالای فعالیت ‌‌های سازمان، گزارش ‌‌گیری برای مدیران سازمان اهمیت زیادی داشت. از طرفی سازمان به سیستمی نیاز داشت که همه فعالیت ‌های سازمان را به صورت یکپارچه مدیریت کند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم از یک سیستم ERP استفاده کنیم که پاسخگوی نیاز سازمان باشد ولی به دلیل هزینه بالای تجهیز سرور و زیرساخت ‌های مورد نیاز، امکان خرید سیستم ERP نبود. راهکاران ابری با ارائه یک سیستم یکپارچه حرفه ‌ای و به صرفه، نیاز سازمان را کاملا پاسخ داد.

 • لوگو داستان موفقیت دنا بهریز

  داستان موفقیت شرکت دنا بهریز

  مدیر مالی شرکت دنا بهریز؛
  دفتر برنامه‌ریزی و انبار شرکت در محل کارخانه در شهرستان تاکستان قرار دارد و دفتر مرکزی شرکت در تهران است. علاوه بر سهولت دسترسی در لحظه به سیستم در نقاط مختلف جغرافیایی، امکاناتی مانند مدیریت پیام و پیوست اسناد، تاثیر زیادی در کاهش خطاها و افزایش هماهنگی بین واحدها و کاربران بین کارخانه و دفتر مرکزی داشته است.

 • لوگو داستان موفقیت ساطی رود

  داستان موفقیت شرکت ساطی رود

  مدیر مالی شرکت ساطی رود؛
  یک مزیت اصلی راهکاران ابری این است که در هر جایی که امکان دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد در داخل یا خارج از سازمان، می‌توانیم از سیستم استفاده کنیم. با توجه به اینکه برخی از مدیران ما، ایران نیستند امکان دسترسی آن­ها به سیستم به راحتی امکان­‌پذیر است در صورتی‌که قبلا باید مرتبا گزارش‌­های مورد نظرشان ایمیل یا فکس می­‌شد.

 • داستان موفقیت شرکت ویندآور

  به گفته‌ی خانم خضوعی ابیانه یکپارچگی سیستم‌های راهکاران ابری نه تنها به بهبود فرایندهای داخلی شرکت کمک کرده است بلکه در افزایش بازده، بهبود فرایندهای داخلی و کاهش قابل‌توجه هزینه‌ها تاثیر زیادی داشته است. هم‌اکنون فعالیت‌های واحد مالی در مقایسه با گذشته با تعداد نفرات کمتری انجام می‌شود. امکان تعریف سطوح دسترسی و طبقه‌بندی اطلاعات و گزارش‌ها نیز از مهم‌ترین ویژگی‌های کاربردی سیستم راهکاران ابری است.

 • داستان موفقیت شرکت پارلا ایده‌پرداز

  داستان موفقیت شرکت پارلا ایده‌پرداز

  خانم بزرگی مدیرمالی شرکت پارلا ایده‌پرداز می‌گوید: «پیشینه‌ و اعتبار شرکت همکاران سیستم، خیال ما را راحت کرده بود. اطمینان داشتیم همکاران سیستم قطعا زیرساخت‌های قابل اتکایی دارد و دلیلی برای نگرانی درمورد امنیت اطلاعات وجود ندارد.»

 • لوگو داستان موفقیت آریان فولاد غرب

  داستان موفقیت شرکت آریان فولاد غرب

  به گفته آقای گلزار، یکی از مزیت‌های اصلی این راهکار، خدمات پشتیبانی آن است: «بعد از قراردادن تیکت، بدون اینکه پشت صف پشتیبانی باشید در کوتاه‌ترین زمان کارشناسان با ما تماس می‌گیرند و در همان روز مشکل برطرف می‌شود. تسلط و توانمندی کارشناسان روی سیستم ها مشکل را همان بار اول رفع می‌کند و در صورت نیاز به ایجاد تغییر در سیستم، فرایند انجام این کار خیلی راحت است.»

 • داستان موفقیت شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم

  داستان موفقیت شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم

  در آغاز فعالیت کسب‌وکار، مدیریت منابع و هزینه‌ها برای ما اهمیت زیادی داشت و با توجه به شناختی که از فناوری رایانش ابری داشتیم، ترجیح دادیم از راهکاران ابری استفاده کنیم تا بتوانیم علاوه بر تخصیص ظرفیت منابع انسانی متخصص و زیرساخت‌هایمان به فعالیت اصلی مجموعه، انعطاف‌پذیری مالی شرکت را هم افزایش دهیم.