۳۳ پله صعود در جایگاه همکاران سیستم در رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر

همکاران سیستم برای ششمین سال متوالی، در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر کشور قرار گرفت. این رتبه‌بندی هرسال توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود و همکاران سیستم موفق شد در رتبه‌بندی سال ۹۶، با ۳۳ پله صعود نسبت به سال گذشته، رتبه ۲۶۳ را از آنِ خود کند.
سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ آغازگر رتبه‌بندی شرکت‌های ایرانی بوده و بر اساس شاخص‌های عملکردی و مالی، از جمله درآمد و سودآوری، شرکت‌های پیشرو ایرانی را ارزیابی و ۵۰۰ شرکت برتر را معرفی می‌کند.

نتایج رتبه‌بندی امسال هم‌زمان با برگزاری همایش «شرکت‌های برتر ایرانی» اعلام شد. همکاران سیستم به عنوان حامی در این رویداد حضور داشت و راهکارهای نرم‌‌افزاری خود برای شرکت‌های بزرگ و صنایع مختلف را به علاقه‌مندان معرفی کرد. راهکاران؛ ERP بومی همکاران سیستم، راهکار همکاران سیستم برای شرکت‌های هلدینگ و هوشمندی تجاری راهکاران از جمله محصولاتی بودند که در این رویداد معرفی شدند.
گفتنی است همکاران سیستم با دارا بودن بیش از ۳۹۰۰۰ مشتری و بیش از ۱۳۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص، بزرگ‌ترین شرکت نرم‌افزاری بخش خصوصی به شمار می‌رود. بیش از ۵۰درصد شرکت‌های حاضر در رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر نیز از راهکارهای نرم‌افزاری شرکت بهره‌ می‌برند.