محصولی جدید از شرکت همکاران سیستم: اولین نرم‌افزار بهای تمام شده تحت وب در ایران

محصولی جدید از شرکت همکاران سیستم: اولین نرم‌افزار بهای تمام شده تحت وب در ایران

همکاران سیستم- نرم‌افزار «بهای تمام شده  تحت وب» همکاران سیستم به بازار عرضه شد. این نرم‌افزار اولین نرم‌افزار بهای تمام‌شده تحت وب در ایران بوده و یکی از نرم‌افزارهای بسته محصولی «راهکاران همکاران سیستم» است.
فرید فولادی مدیریت واحد محصول و بازاریابی همکاران سیستم با اعلام این خبر گفت: «نرم‌افزار بهای تمام شده تحت وب راهکاران، نرم‌افزاری فرایندگراست که امکان محاسبه بهای تمام‌شده در فرایندهای مختلف و ظرفیت‌های متفاوت خط تولید را دارد.»

وی با اشاره به تحت وب بودن این نرم‌افزار افزود: « در این نرم‌افزار، قابلیت دسترسی به اطلاعات و محاسبه‌ی بهای تمام‌شده در هرلحظه، به عنوان یکی از ویژگی‌های منحصربفرد وجود دارد. همچنین بهای تمام شده راهکاران، با سهولت در پیاده‌سازی و نیز راحتی کاربری، امکان محاسبه هم‌زمان بهای تمام شده‌ی کالا و خدمت را نیز در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این نرم‌افزار به سادگی اطلاعات موردنیاز را از  سایر نرم‌افزارهای راهکاران فراخوانی کرده و نتایج محاسبات آن در فرم‌های نرم‌افزار در دسترس است. بنابراین برای مشاهده نتایج، نیازی به گزارش‌گیری وجود ندارد. »

به گفته وی در نسخه تحت وب نرم‌افزار بهای تمام شده، قابلیت تسهیم هزینه و محاسبه بهای تمام‌شده به تفکیک شعبه نیز وجود دارد.

گفتنی‌ست نرم‌افزار بهای تمام‌شده، نرم‌افزاری استراتژیک برای سازمان‌ها و مؤسسات تولیدی محسوب می شود که می‌تواند اطلاعات به‌موقع، دقیق و مناسب فعالیت‌های تولیدی سازمان را ارائه داده و فرایند مدیریت را از طریق ارزیابی عینی اطلاعات به‌دست آمده، بهینه می‌کند. همکاران سیستم، پیش از این نیز در نسل دوم محصولات خود، نرم‌افزار بهای تمام شده ویندوزی را به بازار عرضه کرده بود.


دسته‌بندی‌ها :

برچسب‌ها :


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *