شروع به کار همکاران سیستم با همه‌ توان و ظرفیت با شیوه‌ دورکاری تمام پرسنل

با گذشت بیش از یک ماه از انتشار ویروس کرونا در کشور، بر ضرورت حفظ فاصله‌ فیزیکی افراد به عنوان موثرترین راه پیشگیری از بیماری بیش از گذشته تاکید می‌شود.

همکاران سیستم برای حفظ سلامت کارکنان و مشتریان و نیز به عنوان بخشی از مسئولیت اجتماعی خود، از همان روزهای ابتدایی اعلام شیوع بیماری در اسفندماه، با بررسی جوانب و اثرات مختلف این موضوع بر سلامت کارکنان و کسب‌وکار شرکت؛ تغییراتی را در شیوه‌ کاری کارکنان اجرا کرد. پس از اطمینان از ایجاد زیرساخت‌های لازم؛ در فاز اول و از ابتدای اسفند، امکان دورکاری برای بخشی از پرسنل فراهم شد و با نزدیک شدن به پایان سال برای جمع بیش‌تری از اعضاء ادامه یافت.

با ادامه‌ روند گسترش بیماری در تعطیلات نوروز؛ هیئت‌مدیره همکاران سیستم با بررسی مجدد موضوع و تجربه‌ یک ماه گذشته؛ تصمیم گرفت تا پایان فروردین همه‌ اعضاء شرکت به دورکاری بپردازند. از ۱۶ فروردین، همه‌ بخش‌های عملیاتی و ستادی شرکت به شکل دورکاری فعالند و ارائه‌ خدمات با سرعت و کیفیت مناسب انجام می‌شود.  زیرساخت‌های لازم برای مدیریت ارتباطات داخلی و ابزارهای موردنیاز برای ارائه‌ خدمات به مشتریان فراهم آمده و در دسترس همه‌ اعضاء شرکت قرار گرفته است. گروه همکاران سیستم همانند گذشته و با بیش‌ترین توان و ظرفیت در همه‌ روزهای کاری هفته آماده‌ پاسخ‌گویی و ارائه‌ خدمات به مشتریان و مخاطبان است.

دسته‌بندی‌ها:

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *