نسخه جدید Outlook از امروز عرضه شد

نسخه جدید Outlook از امروز عرضه شد

همکاران سیستم- زمانی که مایکروسافت ماه گذشته نخستین بار از Exchange Server ۲۰۱۶ رونمایی کرد، مدیران این شرکت اطلاعات اندکی را در مورد Outlook Web منتشر کردند و توضیح دادند که این محصول در کنار نسخه بعدی Exchange عرضه می‌شود.
به گزارش وبسایت Zdnet، این بار در تاریخ ۴ آگوست مقامات ارشد مایکروسافت با جزئیات بیشتری در صحنه حاضر شدند تا این محصول که پیش‌تر با نام Outlook Web App (OWA) شناخته می‌شد، این بار با عنوان Outlook on the Web معرفی شود.
بر اساس این توضیحات گفته شد هر دو گروه کاربران Outlook on the Web و همچنین Exchange Server و Office ۳۶۵ می‌توانند به Exchange Online دسترسی داشته باشند و به‌روزرسانی‌های Outlook on the Web را هم در اختیار بگیرند.
در آخرین به‌روزرسانی انجام شده کاربران می‌توانند یک نوار ابزار برای استفاده از قابلیت‌های Mail، Calendar، People و Task را در اختیار بگیرند و یک خط برجسته شامل موضوعات و نمایش پیام‌ها با فاصله بیشتر نیز از تغییرات رابط کاربری جدید مایکروسافت محسوب می‌شود.
امکان متمایز کردن پیام‌ها، Sweep، Archive، Undo و مشاهده پیام‌ها در خطوط واحد از دیگر امکاناتی هستند که در Outlook on the Web ارائه می‌شوند. کاربران همچنین می‌توانند گزینه‌های بیشتر برای سازگاری پست‌های الکترونیکی با سلیقه خود را در اختیار داشته باشند و همچنین، امکانات بیشتر در بخش Calendar از جمله اخبار وضعیت آب و هوا، نشانه‌های بصری و یادآورهای ایمیلی را مورد استفاده قرار دهند.
کاربران سازمانی مجموعه Office ۳۶۵ که از Exchange Online استفاده می‌کنند و بخشی از برنامه First Release محسوب می‌شوند، از امروز می‌توانند Outlook on the Web را مورد استفاده قرار دهند.