همکاران سیستم در فهرست 15 ناشر برتر بورسی سال 1400

سازمان بورس و اوراق بهادار همکاران سیستم را به‌عنوان یکی از 15 ناشر بورسی برتر کشور در زمینه‌ی شفافیت و اطلاع‌رسانی صورت‌های مالی انتخاب کرد. در مراسمی که روز دوشنبه 23 اسفند برگزار شد، محمد عزیزاللهی مدیرعامل همکاران سیستم، لوح تقدیر ناشر برتر بورسی را دریافت کرد.

همکاران سیستم که سال 97 نیز  در جمع ناشران برتر بورسی قرار گرفته بود؛ در این دوره تنها شرکت صنعت رایانه بورس تهران در این فهرست است.

شفافیت اطلاعات یک اصل مهم در کسب‌وکار همکاران سیستم است. هم‌سو با این اصل، اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف به بازار سهام یکی از مهم‌ترین مواردی است که این شرکت از ابتدای ورود به بازار سرمایه آن را با حساسیت و دقت اجرا می‌کند و موفق شده است در 10 سال فعالیت در بورس، رتبه‌ی‌ خود را در زمینه‌ افشای اطلاعات به جایگاه‌های نخست ناشران بورسی در صنعت رایانه برساند.

این رتبه‌بندی را کمیته‌ای شامل سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت بورس تهران، شرکت فرابورس ایران، انجمن حسابداران خبره و سازمان حسابرسی انجام می‌دهند. شاخص‌هایی مانند روند تحقق سودآوری و عملکرد مالی سالانه شرکت، شفافیت در اطلاع‌رسانی موضوعات مالی، نداشتن بند بااهمیت حسابرسی و پرداخت سود از طریق سامانه سجام در رتبه‌بندی ناشران برتر مدنظر قرار می‌گیرند.

بیش از 73 هزارکسب‌وکار از شرکت‌های بزرگ و متوسط تا اصناف و فروشگاه‌ها راهکارهای نرم‌افزاری همکاران سیستم را انتخاب کرده‌اند. بیش از ۶۰ درصد شرکت‌های حاضر در بورس و فرابورس نیز از مشتریان شرکت هستند.

دسته‌بندی‌ها: ,

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *