«راهکاران»، نسل جدید محصولات همکاران سیستم، در یزد معرفی شد

«راهکاران»، نسل جدید محصولات همکاران سیستم، در یزد معرفی شد

شرکت همکاران سیستم در سمیناری در استان یزد و با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از فعالان صنعت و تجارت این استان نسل جدید محصولات خود را تحت عنوان «راهکاران همکاران سیستم» معرفی کرد.
در این سمینار همکاران سیستم ضمن تشریح دلایل حرکت سازمان‌ها و شرکت‌ها به سمت استفاده از راهکارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی، جزییاتی از امکانات این محصول جدید را تشریح کرد.

نگاه جدید به ERP: ساده‌تر برای استفاده، ارزشمند‌تر برای سازمان

سمینار همکاران سیستم با معرفی این شرکت توسط مجتبی زارعی، مدیر فروش همکاران سیستم یزد، آغاز شد.
در ادامه فرید فولادی، مدیر محصول شرکت همکاران سیستم، مفاهیم ERP و رویکردهای موجود در این حوزه را تشریح کرد. وی با اشاره به روند تغییر ERP در طی سال‌های گذشته گفت: «در سال ۲۰۱۳، ERP به سمت سادگی در استقرار و پیاده سازی، سهولت در کاربری، و افزایش ابزارهای تحلیلی رفته است.»
وی همچنین با اشاره به دلایل سرمایه گذاری سازمان‌ها روی ERP گفت: «بر اساس مطالعات انجام شده در دنیا، استفاده از ERP در سازمان‌ها، منجر به اتخاذ تصمیمات بهتر، افزایش سودآوری، کاهش هزینه و افزایش کارایی شده است.»

راهکاران همکاران سیستم، بستری برای مهاجرت سازمان‌ها و شرکت‌ها به ERP

به گفته مدیر محصول همکاران سیستم، پیاده‌سازی ERP احتیاج به یک بلوغ سازمانی در تمام زوایا دارد. شرکت‌های ارائه دهندهٔ ERP می‌توانند بیرون بایستند تا سازمان‌ها به بلوغ مورد نظر برسند و بعد به آن‌ها ERP بدهند، کاری که عمدتا اتفاق افتاده، اما همکاران سیستم می‌خواهد کنار سازمان‌های مشتری بایستد و همراه‌شان باشد تا این بلوغ برایشان ایجاد شود.
فرید فولادی، در ادامه به رویکرد همکاران سیستم در ارائه محصولات جدید به سازمان‌ها و شرکت‌ها اشاره کرد و ضمن اعلام آمادگی برای عرضه گسترده این محصول به بازار گفت: «این محصول جدید، امکان عرضه تدریجی ERP را به ما می‌دهد بنابراین شرکت‌های بزرگ و متوسط می‌توانند به تدریج آن را پیاده سازی کنند و در طی زمان بر اساس ارزشی که ERP برایشان ایجاد می‌کند آن را تکمیل کنند. ما دنبال این هستیم که به سازمان‌ها کمک کرده و طی یک فرآیند تدریجی آن‌ها را به سمت ERP مهاجرت بدهیم.»

«راهکاران»، نسل جدید محصولات همکاران سیستم، در یزد معرفی شد

مزیت‌های راهکاران همکاران سیستم برای سازمان‌ها و شرکت

در ادامه مراسم، محمد عزیزالهی، مدیر عامل همکاران سیستم یزد، به تشریح ویژگی‌های کلیدی راهکاران همکاران سیستم پرداخت. وی گفت: «از مهم‌ترین مزیت‌های این محصول برای سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توان به تحت وب بودن، پوشش فرایندهای کسب و کار از طریق موتور گردش کار، قابلیت متناسب سازی بالا، تسهیل ارتباط با ذینفعان بیرونی و داخلی و امکان چند زبانی، چند ارزی و چند شعبه‌ای اشاره کرد»
وی همچنین با معرفی راهکارهای مختلف این محصول گفت: «راهکاران همکاران سیستم در حال حاضر حوزه‌های مالی، فروش و پخش، انبار و تدارکات، سرمایه انسانی و هوشمندی تجاری را پوشش می‌دهد. پوشش استانداردهای GAAP و IFRS در راهکار حوزه مالی، پشتیبانی از انواع فروش‌های عمده، مویرگی، صادراتی و بورسی و امکان استفاده از موبایل در راهکار حوزه فروش و پخش، از دیگر مزیت‌های راهکاران همکاران سیستم است.

«راهکاران»، نسل جدید محصولات همکاران سیستم، در یزد معرفی شد

در پایان این مراسم، چگونگی اجرای یک گردش کار در «راهکاران همکاران سیستم»، توسط مسعود صادق‌پور، مدیر پروژه استقرار راهکاران، نمایش داده شد که مورد توجه حاضران قرار گرفت.
همچنین در بخش پرسش و پاسخ، حضار سوالات خود در ارتباط با محتوای ارائه شده را مطرح و پاسخشان را از مدیران حاضر در جلسه، دریافت کردند.

«راهکاران»، نسل جدید محصولات همکاران سیستم، در یزد معرفی شد

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *