راهکاران ابری مجموعه نرم‌افزارهای مالی و حسابداری ابری همکاران سیستم درخواست مشاوره رایگان  
 

به کمک نرم ‌افزارهای حسابداری ابری راهکاران ابری، می توانید فرایندهای دستی مالی را اتوماتیک کنید، دوباره‌کاری و خطا‌های کاربری کم‌تری داشته باشید و با امنیت بالا و به‌سادگی به اطلاعات مالی یکپارچه دسترسی پیدا کنید. نرم افزار حسابداری ابری راهکاران ابری دارای 5 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

درخواست مشاوره‌ی رایگان

مجموعه نرم افزارهای حسابداری ابری راهکاران ابری

 

نرم افزار دفتر کل ابری

به کمک سیستم دفتر کل راهکاران ابری، اطلاعات مالی و گزارش‌های مالی مورد نظر خود را به‌شکل یکپارچه تهیه کنید.

 

 

نرم افزار دریافت و پرداخت ابری

به کمک سیستم دریافت و پرداخت گزارش‌های کنترلی و تحلیلی مورد نیازتان را تهیه و اجرای امور بانکی را تسهیل کنید

 

 

نرم افزار تسهیلات مالی ابری

به کمک سیستم تسهیلات مالی راهکاران ابری، همه‌ی فرایند‌های وام و تسهیلات را به‌شکل سیستماتیک مدیریت کنید.

 

 

نرم افزار دارایی ‌های ثابت ابری

به کمک سیستم دارایی‌های ثابت راهکاران ابری، اموال و دارایی‌های سازمان خود را به‌شکل کارآمد مدیریت کنید.

 

 

نرم افزار صورت های مالی ابری

براساس گردش‌های مالی دوره‌های گزارش‌گری و طبقه‌بندی این اطلاعات در قالب‌های گزارشی منعطف، می‌توانید صورت‌های مالی سازمان‌تان را به آسانی، در کم‌ترین زمان و با بالاترین قابلیت اتکا، تهیه و در مواقع لزوم گزارش را مرور و اثبات کنید.

 


آشنایی با سیستم‌های راهکاران ابری در حوزه‌های دیگر


نمونه‌هایی از مشتریان راهکاران ابری

 

داستان موفقیت شرکت پرتو ناب الکترونیک

در سیستم قبلی افزون بر پرداخت هزینه‌های پشتیبانی برای نگهداری از سرور هم هزینه‌هایی پرداخت می‌کردیم. همچنین چون تیم IT مجهزی در شرکت وجود نداشت با شخصی بیرونی توافق کرده بودیم که موضوعات پشتیبان گیری و نگهداری از سرور را در بازه‌های زمانی مختلف رصد کند. اما اکنون با استفاده از راهکاران ابری هزینه‌ها و مسئولیت‌های نگهداری از زیرساخت‌ و تهیه نسخه پشتیبان را به همکاران سیستم سپرده‌ایم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت توسعه فناوری اطلاعات کارآفرین کارکیا

هزینه پایین استفاده از راهکاران ابری نسبت به خرید و پیاده‌سازی نرم‌افزار توسط ما مزیت مهمی محسوب می‌شد. همچنین از آنجایی که محصول اصلی مجموعه تولید نرم‌افزار بوده و اساسا پلتفرم‌های نرم‌افزاری مجموعه در قالب فناوری رایانش ابری است، با امکانات و مزایای این فناوری آشنایی لازم را داشتیم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت گروه تولیدی تبرید محاسب بازرگانی گرام

با توجه به حجم پراکندگی جغرافیایی شرکت، به سیستمی یکپارچه نیاز داشتیم که با رعایت بیشترین الزامات امنیتی و بدون دغدغه‌ی باج افزارها قابل دسترس باشد. از طرفی تجهیز زیرساخت و نگهداری از آن برای هر یک از مراکز فروش هزینه بالایی داشت که برای مجموعه امکان پذیر نبود. از این نظر راهکاران ابری همکاران سیستم به ما کمک کرد هزینه های زیرساختی را حذف کنیم همچنین بدون محدودیت جغرافیایی به بانک اطلاعاتی یکپارچه‌ای دسترسی داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت گرانیت لیا

استقرار و آموزش سیستم برای شرکت دو ماهه انجام شد و با توجه به تجربه‌ای که من دارم به نظرم در سریع‌ترین زمان ممکن سیستم پیاده سازی شد. همکارانی که در موضوع استقرار کمک کردندُ تجارب خوبی داشتند و در مجموع هیچ مشکلی در پیاده سازی سیستم نداشتیم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت فولاد افزا سپاهان

ما در شرکت فولاد افزا به سیستمی نیاز داشتیم که در لحظه امکان ثبت و انتقال اطلاعات را داشته باشد و گزارش‌گیری را برای ما ساده‌تر کند. با به‌کارگیری راهکاران ابری و با استفاده از ابزار کاوشگر، این امکان برای ما فراهم شده است که بتوانیم در لحظه گزارش‌های جامع تهیه کنیم. علاوه بر این، راهکاران ابری از نظر حذف هزینه‌های زیرساختی هم به صرفه است

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت صنایع غذایی مهراد چاشنی توس

یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب راهکاران ابری برای صنایع غذایی مهراد چاشنی توس، حذف هزینه‌های تامین و تجهیز زیرساخت بود، سیستم راهکاران ابری علی رغم پاسخ به نیاز‌های سازمان، دغدغه‌ها و هزینه‌های خرید و تجهیز زیرساخت را برای شرکت حذف کرد.

اطلاعات بیشتر

شرکت تولیدی لوله و اتصالات پی‌اف‌پی

با توجه به موقعیت‌های جغرافیایی شرکت و کارخانه به سیستمی نیاز داشتیم که با دسترسی آسان و بدون محدودیت جغرافیایی، بتوانیم اطلاعات به روز داشته باشیم، با بکارگیری راهکاران ابری این امکان برای شرکت فراهم شد که از هر جایی صرفا با داشتن اینترنت بتوانیم به سیستم دسترسی داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت سرام آرا

استقرار سیستم راهکاران ابری در کمترین زمان ممکن و به راحتی انجام شد. دوستان استقرار تجارب خوبی داشتند و هیچ مشکلی در استقرار سیستم نداشتیم. درمورد پشتیبانی هم مشکلی نداریم به محض اینکه درخواست ثبت می‌کنیم در کوتاهترین زمان ممکن با ما تماس می‌گیرند و در این مسیر معمولا مشکلی نداریم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت رهپو صنعت پیشرو

آقای مهدیار دل‌روز، مدیر طرح و برنامه شرکت رهپو صنعت پیشرو می‌گوید: تنها گزینه‌ای که به نیاز ما پاسخ می‌داد، راهکاران ابری همکاران سیستم بود. راهکاران ابری برای ما مزیت هزینه‌ای داشته و هزینه‌های نگهداری از سیستم‌ها و هزینه‌های پنهان و آشکار ما را در این زمینه کاهش داده است.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت آمیتیس شیمی کار

آقای آریا کاظمی؛ قائم مقام مدیرعامل شرکت آمیتیمیس شیمی‌ کار می‌گوید: با توجه به گسترش فعالیت شرکت، در حوزه پخش مویرگی و نیاز فزاینده به کنترل و مدیریت فرایندهای این بخش، راهکار ابری پخش همکاران سیستم انتخاب شد. پیاده‌سازی این راهکار بر بستر ابر و مدیریت حوزه پخش باعث افزایش میزان فروش در تهران و شهرستان‌ها شده است. همچنین در حوزه فروش نمایندگان، تولید، مالی و تدارکات نیز مدیریت بهتر و بهره‌ور شدن فرایند‌ها را به همراه داشته است.

اطلاعات بیشتر

>

  •  

     

    درخواست مشاوره
    راهکاران ابری همکاران سیستم

    اگر نیاز به مشاوره یا دریافت اطلاعات بیش‌تر دارید؛ لطفا این فرم را تکمیل کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

  • Hidden