به کمک نرم ‌افزارهای حسابداری ابری راهکاران ابری، می توانید فرایندهای دستی مالی را اتوماتیک کنید، دوباره‌کاری و خطا‌های کاربری کم‌تری داشته باشید و با امنیت بالا و به‌سادگی به اطلاعات مالی یکپارچه دسترسی پیدا کنید. نرم افزار حسابداری ابری راهکاران ابری دارای 5 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

درخواست مشاوره‌ی رایگان

مجموعه نرم افزارهای حسابداری ابری راهکاران ابری

 

نرم افزار دفتر کل ابری

به کمک سیستم دفتر کل راهکاران ابری، اطلاعات مالی و گزارش‌های مالی مورد نظر خود را به‌شکل یکپارچه تهیه کنید.

 

 

نرم افزار دریافت و پرداخت ابری

به کمک سیستم دریافت و پرداخت گزارش‌های کنترلی و تحلیلی مورد نیازتان را تهیه و اجرای امور بانکی را تسهیل کنید

 

 

نرم افزار تسهیلات مالی ابری

به کمک سیستم تسهیلات مالی راهکاران ابری، همه‌ی فرایند‌های وام و تسهیلات را به‌شکل سیستماتیک مدیریت کنید.

 

 

نرم افزار دارایی ‌های ثابت ابری

به کمک سیستم دارایی‌های ثابت راهکاران ابری، اموال و دارایی‌های سازمان خود را به‌شکل کارآمد مدیریت کنید.

 

 

نرم افزار صورت های مالی ابری

براساس گردش‌های مالی دوره‌های گزارش‌گری و طبقه‌بندی این اطلاعات در قالب‌های گزارشی منعطف، می‌توانید صورت‌های مالی سازمان‌تان را به آسانی، در کم‌ترین زمان و با بالاترین قابلیت اتکا، تهیه و در مواقع لزوم گزارش را مرور و اثبات کنید.

 


آشنایی با سیستم‌های راهکاران ابری در حوزه‌های دیگر


نمونه‌هایی از مشتریان راهکاران ابری

 

داستان موفقیت شرکت آریا پاک سپاهان

در سیستم قبلی نگهداری از سرور، جلوگیری از کندی سیستم و تهیه نسخه پشتیبان از دغدغه‌های همیشگی شرکت بود، متاسفانه شرکت 3 بار مورد حمله هکرها قرار گرفت و در این زمینه متحمل خسارت زیادی شدیم. اما اکنون با به‌کارگیری راهکاران ابری همکاران سیستم عملا همه‌ی این دغدغه‌ها را حذف کرده‌ایم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت کاشی نایین

به گفته‌ی آقای دکتر هرمزی؛ مدیرمالی شرکت کاشی نائین، به طور کلی، سیستم راهکاران ابری ابزار موثری در جهت تحقق اهداف سازمان به ویژه حسابداری مدیریت است. از مزایای قابل توجه ماژول بهای تمام شده راهکاران ابری می‌توان به امکان ارائه گزارش پیش‌بینی قیمت تمام شده اشاره کرد که نقش مهمی در قیمت‌گذاری درست و به موقع محصولات در بازار و حتی پیش از ورود به بازار دارد.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت بیتامین استرآباد

داستان موفقیت شرکت بیتامین

به گفته‌ی آقای خواجوی، راهکاران ابری در سطوح مختلف امکان گزارش‌گیری مالی را فراهم کرده است. این سیستم به ما این امکان را می‌دهد که اطلاعات مالی را تدوین و گزارش‌‌های دقیق‌تر و با کیفیت‌تری بگیریم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت حنانه سپهر سپاهان

آقای احسان مهر؛ مدیرعامل شرکت مرغ حنانه با استقرار این سیستم، کاری شبیه به عمل قلب باز ولی با بی‌هوشی موضعی برای ما انجام شد. با توجه به مدت کوتاه استقرار 10 فروشگاه این شرکت کارهای بزرگی انجام شد و ما از 90 درصد درگیری‌های روزمره ذهنی که مدیران باید حواسشان به آن‌ها باشد، رها شدیم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت ادوات کشاورزی تاکا

به گفته آقای رنجبریان یکپارچگی از مزیت‌های اصلی بکارگیری سیستم راهکاران ابری است. بسیاری از فعالیت‌هایی که در نرم‌افزار قبلی به شکل دستی انجام می‌شد در حال حاضر سیستم به روش سیستماتیک انجام می‌دهد و از این لحاظ وقت کاربر گرفته نمی‎‌شود و رضایت آنها نسبت به سیستم قبلی بیشتر شده است.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت ایران کارتوس

با به‌کارگیری راهکاران ابری بسیاری از هزینه‌های it مثل بروزرسانی و نگهداری از زیرساخت کمتر شده، حالا دیگر دغدغه پایین آمدن سرعت سرور و هزینه‌های خرید تجهیزات را نداریم، همچنین فرصتی فراهم شده که تیم it به موضوعات اساسی‌تر و تخصصی‌تر در سازمان بپردازند.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت بازرگانی لیواری

راهکاران ابری به ما کمک کرده تا با اتوماتیک کردن بسیاری از فعالیت‌ها، زمان و هزینه اجرای فرایندهای سازمان را در واحدهای مختلف بیشتر از 40 درصد کاهش دهیم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت قطعه‌سازی مهارت

با بکارگیری راهکاران ابری حالا همه موضوعات مربوط به نگهداری از زیرساخت و بکاپ گیری را به همکاران سیستم سپرده‌ایم و خیالمان راحت است که در هر شرایطی و به هر دلیلی اگر اطلاعاتی از دست دهیم نسخه بکاپ مطمئنی از اطلاعات را داریم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت پرتو ناب الکترونیک

در سیستم قبلی افزون بر پرداخت هزینه‌های پشتیبانی برای نگهداری از سرور هم هزینه‌هایی پرداخت می‌کردیم. همچنین چون تیم IT مجهزی در شرکت وجود نداشت با شخصی بیرونی توافق کرده بودیم که موضوعات پشتیبان گیری و نگهداری از سرور را در بازه‌های زمانی مختلف رصد کند. اما اکنون با استفاده از راهکاران ابری هزینه‌ها و مسئولیت‌های نگهداری از زیرساخت‌ و تهیه نسخه پشتیبان را به همکاران سیستم سپرده‌ایم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت توسعه فناوری اطلاعات کارآفرین کارکیا

هزینه پایین استفاده از راهکاران ابری نسبت به خرید و پیاده‌سازی نرم‌افزار توسط ما مزیت مهمی محسوب می‌شد. همچنین از آنجایی که محصول اصلی مجموعه تولید نرم‌افزار بوده و اساسا پلتفرم‌های نرم‌افزاری مجموعه در قالب فناوری رایانش ابری است، با امکانات و مزایای این فناوری آشنایی لازم را داشتیم.

اطلاعات بیشتر

>

  •  

     

    درخواست مشاوره
    راهکاران ابری همکاران سیستم

    اگر نیاز به مشاوره یا دریافت اطلاعات بیش‌تر دارید؛ لطفا این فرم را تکمیل کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

  • Hidden