راهکاران ابری مجموعه نرم‌افزارهای مالی و حسابداری ابری همکاران سیستم درخواست مشاوره رایگان  
 

به کمک نرم ‌افزارهای حسابداری ابری راهکاران ابری، می توانید فرایندهای دستی مالی را اتوماتیک کنید، دوباره‌کاری و خطا‌های کاربری کم‌تری داشته باشید و با امنیت بالا و به‌سادگی به اطلاعات مالی یکپارچه دسترسی پیدا کنید. نرم افزار حسابداری ابری راهکاران ابری دارای 5 سیستم است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید.

درخواست مشاوره‌ی رایگان

مجموعه نرم افزارهای حسابداری ابری راهکاران ابری

 

نرم افزار دفتر کل ابری

به کمک سیستم دفتر کل راهکاران ابری، اطلاعات مالی و گزارش‌های مالی مورد نظر خود را به‌شکل یکپارچه تهیه کنید.

 

 

نرم افزار دریافت و پرداخت ابری

به کمک سیستم دریافت و پرداخت گزارش‌های کنترلی و تحلیلی مورد نیازتان را تهیه و اجرای امور بانکی را تسهیل کنید

 

 

نرم افزار تسهیلات مالی ابری

به کمک سیستم تسهیلات مالی راهکاران ابری، همه‌ی فرایند‌های وام و تسهیلات را به‌شکل سیستماتیک مدیریت کنید.

 

 

نرم افزار دارایی ‌های ثابت ابری

به کمک سیستم دارایی‌های ثابت راهکاران ابری، اموال و دارایی‌های سازمان خود را به‌شکل کارآمد مدیریت کنید.

 

 

نرم افزار صورت های مالی ابری

براساس گردش‌های مالی دوره‌های گزارش‌گری و طبقه‌بندی این اطلاعات در قالب‌های گزارشی منعطف، می‌توانید صورت‌های مالی سازمان‌تان را به آسانی، در کم‌ترین زمان و با بالاترین قابلیت اتکا، تهیه و در مواقع لزوم گزارش را مرور و اثبات کنید.

 


آشنایی با سیستم‌های راهکاران ابری در حوزه‌های دیگر


نمونه‌هایی از مشتریان راهکاران ابری

 

داستان موفقیت صنایع غذایی مهراد چاشنی توس

   

اطلاعات بیشتر

شرکت تولیدی لوله و اتصالات پی‌اف‌پی

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت سرام آرا

استقرار سیستم راهکاران ابری در کمترین زمان ممکن و به راحتی انجام شد. دوستان استقرار تجارب خوبی داشتند و هیچ مشکلی در استقرار سیستم نداشتیم. درمورد پشتیبانی هم مشکلی نداریم به محض اینکه درخواست ثبت می‌کنیم در کوتاهترین زمان ممکن با ما تماس می‌گیرند و در این مسیر معمولا مشکلی نداریم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت رهپو صنعت پیشرو

آقای مهدیار دل‌روز، مدیر طرح و برنامه شرکت رهپو صنعت پیشرو می‌گوید: تنها گزینه‌ای که به نیاز ما پاسخ می‌داد، راهکاران ابری همکاران سیستم بود. راهکاران ابری برای ما مزیت هزینه‌ای داشته و هزینه‌های نگهداری از سیستم‌ها و هزینه‌های پنهان و آشکار ما را در این زمینه کاهش داده است.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت آمیتیس شیمی کار

آقای آریا کاظمی؛ قائم مقام مدیرعامل شرکت آمیتیمیس شیمی‌ کار می‌گوید: با توجه به گسترش فعالیت شرکت، در حوزه پخش مویرگی و نیاز فزاینده به کنترل و مدیریت فرایندهای این بخش، راهکار ابری پخش همکاران سیستم انتخاب شد. پیاده‌سازی این راهکار بر بستر ابر و مدیریت حوزه پخش باعث افزایش میزان فروش در تهران و شهرستان‌ها شده است. همچنین در حوزه فروش نمایندگان، تولید، مالی و تدارکات نیز مدیریت بهتر و بهره‌ور شدن فرایند‌ها را به همراه داشته است.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت ساز و کار سانا صنعت نوین

یکی از نقاط قوت سیستم راهکاران ابری دسترسی بدون محدودیت جغرافیایی است. در شرایط کرونا همکاران فروش از منزل کار می‌کردند، و این امکان کمک کرد که فرایندهای اصلی شرکت به همان شکل قبلی ادامه پیدا کند و متوقف نشود.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت آرتا زیست فارمد

آقای قریب؛ مدیرمالی شرکت آرتا زیست فارمد می‌گوید: من معتقدم استفاده از سیستم های ابری اساسا به افزایش امنیت اطلاعات سازمان‌ها کمک می‌کند. با بکارگیری این سیستم ابری من مطمئن هستم تحت هر شرایطی اطلاعات سازمان با بالاترین استانداردها محافظت می‌شود.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت برق راشد

یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب راهکاران ابری برای شرکت برق راشد، حذف هزینه‌های تامین و تجهیز زیرساخت بود. با توجه به اینکه شرکت در مرحله رشد بود، امکان هزینه بالا برای تجهیز زیرساخت نداشت از طرفی سیستم راهکاران ابری علی رغم پاسخ به نیاز های سازمان، دغدغه‌ها و هزینه‌های خرید و تجهیز زیرساخت را برای شرکت حذف کرد.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت شرکت گوهر شفا

گوهرشفا

آقای امین ساکی رئیس هیئت مدیره شرکت گوهرشفا؛ به‌دلیل اینکه بیش‌تر مشتریان شرکت ما بیمارستان‌ها هستند، باید بتوانیم در لحظه به آن‌ها پاسخ دهیم بنابراین امکان دسترسی در هر زمان و هر مکان یک مزیت مهم راهکاران ابری برای ما محسوب می‌شد. من بسیاری مواقع در خارج از شرکت به راحتی به سیستم وصل می‌شوم.

اطلاعات بیشتر

داستان موفقیت گروه صنعتی پایا پلاستیک پلیمر

آقای قوام شیرازی مدیرمالی شرکت پایا پلاستیک پلیمر: با به‌کارگیری راهکاران ابری نیازی به تامین و تجهیز زیرساخت برای هر کدام از شرکت‌های زیرمجموعه نداشتیم. بنابراین برای ۴ شرکت زیرمجموعه روژین تاک چوب، نیلگون پاک سپهر، آشام آروین خاورمیانه و جام فرتاک پلیمر آینده، این سیستم را تهیه کردیم. از این طریق توانستیم شرکت‌های زیرمجموعه را به‌شکل یکپارچه مدیریت کنیم.

اطلاعات بیشتر

>

  •  

     

    درخواست مشاوره
    راهکاران ابری همکاران سیستم

    اگر نیاز به مشاوره یا دریافت اطلاعات بیش‌تر دارید؛ لطفا این فرم را تکمیل کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.