رویداد «با هم ۹۵»

رشد دو جانبه، همراه با مشتریان، هدف همکاران سیستم است و در این مسیر، تعامل مستقیم با مشتریان، لازمه‌ی کار است. با این نگاه، همکاران سیستم، مسیرهای متنوعی را برای تعامل با مشتریان برگزیده تا بتواند با شنیدن نکات و پیشنهادهای آنها، حرکت خود را بر مبنای خواسته‌های مشتریان تنظیم کند.
برگزاری رویدادهای تخصصی، فرصت خوبی را مهیا می‌کند تا در بازه زمانی کوتاهی با تعداد زیادی از مشتریان در ارتباط باشیم. امسال نیز دومین رویداد تخصصی همکاران سیستم با هدف تعامل مستقیم با مشتریان، برگزار می‌شود. در این رویداد، مدیران و کارشناسان همکاران سیستم، با علاقه آماده‌اند تا با تعامل با مشتریان، نکات و پیشنهادهای آنان را بشنوند و آخرین دستاوردهای خود را به آنها معرفی کنند. هدف و فلسفه این رویداد ما را بر آن داشت تا نام "با هم ۱۳۹۵" را برای آن انتخاب کنیم. برای گفتگو با هم و برای ارتباطی موثر با هم، در « با هم۱۳۹۵»، منتظر دیدار شما هستیم.

۱۴-۱۷ مهرماه ۹۵

۱۰صبح تا ۶ عصر

محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

سالن ۲۵

تازه‌های رویداد

۱۹
مهر
۱۳۹۵

گزارش تصویری از ۴ روز برگزاری رویداد باهم

گزارش تصویری رویداد باهم را می‌توانید در این لینک ببینید.

[ادامه خبر...]
۱۲
مهر
۱۳۹۵

افزایش هفت عنوان کارگاه به دلیل تکمیل ظرفیت بخش عمده‌ای از کارگاه‌های رویداد «باهم»

با توجه به استقبال زیاد مخاطبان رویداد «باهم ۱۳۹۵» همکاران سیستم از کارگاه‌ها وسمینارهای تخصصی این رویداد و تکمیل ظرفیت بخش عمده‌ای از این کارگاه‌ها، ۷ عنوان کارگاه به عناوین گذشته افزوده و امکان ثبت‌نام علاقه‌مندان در آن‌ها فراهم شده است. [ادامه خبر...]

۱۱
مهر
۱۳۹۵

استقبال مخاطبان از کارگاه‌ها و سمینارهای رویداد باهم

در فاصله‌ی زمانی کمتر از چهار روز مانده تا رویداد «باهم ۱۳۹۵» همکاران سیستم؛ ظرفیت بخش عمده‌ای از کارگاه‌ها و سمینارهای این رویداد رو به تکمیل است. [ادامه خبر...]

رویداد «باهم ۹۵» از زبان مدیران ارشد همکاران سیستم

در رویداد باهم ۹۵ می‌توانید:

با آخرین تغییرات محصولات همکاران سیستم آشنا شوید

با مدیران و کارشناسان همکاران سیستم تعامل داشته باشید

پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید

در کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی شرکت کنید.

سمینارها و کارگاه‌های تخصصی رویداد «باهم ۱۳۹۵»

برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمینارهای صنعت محور، بخش‌ مهمی از رویداد باهم ۹۵ را تشکیل می‌دهد. این بخش‌ها که با هدف ارائه مفاهیم علمی به روز و همچنین ارائه آخرین دستاوردها در حوزه محصولات همکاران سیستم  برگزار خواهند شد، شامل تعداد ۱۷ عنوان کارگاه و ۴ عنوان سمینار است.

سمینارهای تخصصی

در بخش سمینارها، راهکارهای همکاران سیستم برای صنایع غذایی، پتروشیمی، هلدینگ‌ها و راهکار همکاران سیستم بر بستر Cloud ارائه خواهند شد. در این سمینارها، از بزرگان و فعالان صنایع منتخب دعوت شده تا در ارتباط با آخرین تحولات و موضوعات مربوطه سخنرانی داشته باشند. 

بیشتر بدانید

کارگاه‌های تخصصی

کارگاه‌ها با هدف معرفی محصولات راهکاران همکاران سیستم و آخرین تغییرات آن‌ها به سرپرستان و مدیران عملیاتی سازمان‌ها و کاربران سیستم‌های همکاران سیستم برنامه‌ریزی شده‌اند.

بیشتر بدانید

نقشه‌ی بخش‌های مختلف رویداد

برای حضور در رویداد «باهم» و شرکت در کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی؛  لازم است ثبت‌نام کنید. اگر از مشتریان همکاران سیستم هستید و «کد دعوت» دریافت کرده‌‌اید؛ با کلیک روی دکمه‌ی زیر فرایند ثبت‌نام خود را آغاز کنید.

ورود کد دعوت به رویداد «باهم ۱۳۹۵»

اگر کد دعوت ندارید؛ می‌توانید از طریق لینک زیر ثبت‌نام کنید

ثبت‌نام برای حضور در رویداد «باهم ۱۳۹۵»

رویداد «با هم ۹۵» را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

خبرنامه های رویداد

دریافت خبرنامه‌های رویداد «باهم»همکاران سیستم