داده کاوان دیجیتال

زمینه فعالیت : توسعه محصول

شرکت داده کاوان دیجیتال (با مسئولیت محدود) در سال 1401، توسط دو تن از کارشناسان سابق همکاران سیستم در شهر تبریز تأسیس گردید. موسسان شرکت تجارب اجرایی، همکاری، مشاوره و نظارت در چندین سازمان و شرکت را، در زمینه سیستم سازی، مدیریت فرایندهای کسب و کار، سیستم‌های مدیریت منابع سازمان (ERP) و تحلیل داده، دارند. در ادامه فعالیت‌های خود، با هدف توسعه خدمات مشاوره و ارائه خدمات گسترده‌تر به سازمان‌ها و شرکت‌ها اقدام به تأسیس شرکت و جذب نیروهای متخصص نموده اند.

فعالیت‌های اصلی شرکت شامل موارد زیر می باشند:

  • مشاوره در زمینه مدیریت فرآیندهای کسب و کار
  • مشاوره در خصوص انتخاب و استقرار سیستم های مدیریت منابع سازمان (ERP)
  • تحلیل داده های کسب و کاری
  • ارائه راهکارهای خاص و طراحی نرم افزار و ساخت گزارشات مورد نیاز
  • ارائه سیستم‌های خاص در حوزه فرایار راهکاران

شرکت داده کاوان دیجیتال در نظر دارد از طریق افزایش تعداد محصولات خود، حوزه های تحت پوشش و جذب نیروهای متخصص، دامنه ارائه خدمات خود را گسترده تر از پیش نماید.

با توجه به تجربه، دانش و ظرفیت‌های موجود، در تعاملی سازنده با گروه شرکت‌های همکاران سیستم، از سال 1401، داده کاوان دیجیتال فعالیت خود را به عنوان شریک توسعه محصول (Build Partner) همکاران سیستم آغاز نموده و به ارائه راهکارها و سیستم‌های اختصاصی جهت پاسخگویی به نیازهای خاص صنایع و شرکت‌ها می پردازد.

متخصصان این شرکت، با داشتن سابقه‌ای نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه تحلیل، طراحی و مشاوره راهکارهای نرم افزاری و مدیریت پروژه های نرم افزاری، در سطح کشور به صورت کلی و در شمال غرب کشور به صورت متمرکز، هم اکنون در حوزه صنایع  تخصصی و تولیدی به عنوان مشاور در کنار مدیران ارشد سازمان‌ها، ارائه خدمت می نمایند.

مدیر عامل: سعید نالوسی

سال تاسیس: 1401

صنعت تخصصی: تولید، بازرگانی،‌ مالی و منابع انسانی

آدرس: تبریز، خیابان شهید بهشتی (منصور سابق)، مجتمع تجاری عتیق 2 - طبقه 3، واحد 341

تلفن: 09126941979

ایمیل: SaeedNalousi7@yahoo.com