به شریکان همکاران سیستم خوش آمدید.

شرکت‌های تحت لیسانس از جمله اولین شرکای تجاری همکاران سیستم هستند که سهم بسزایی در شناسایی دقیق نیازمندی‌های مشتریان و طراحی و پیاده‌سازی راهکارهای متناسب با آن را بر عهده دارند. امروز این شرکت‌ها بر اساس تجربه‌های خود در ارائه و پیاده‌سازی راهکارهای سازمانی، توانسته‌اند در هر یک از صنایع و کسب‌وکارهای مرتبط، به شکل تخصصی ارزش آفرینی کنند.

شریکان بستری برای معرفی هر چه بهتر شرکای تجاری همکاران سیستم است، تا شما بتوانید پس از مطالعه و بررسی تجربه‌ها و تخصص هر یک از آنان، بهترین مشاور خود را در پیاده‌سازی راهکارهای سازمانی، انتخاب کنید.

در این پلتفرم ضمن ارائه توانمندی و ظرفیت شرکت‌ها، امکان مقایسه و بررسی جزئیات مناسبی از عملکرد هر شرکت فراهم شده است. فیلترهای منطقه جغرافیایی، برند، حوزه محصولی و صنعت پیش روی شما است، که متناسب با موقعیت فیزیکی، صنعت و نیازمندی محصولی کسب‌وکارتان قابل انتخاب است. سپس اطلاعات شرکت‌هایی که مجوز عرضه و تجربه پیاده‌سازی محصولات همکاران سیستم را در استان‌های تهران و البرز دارند، نمایش داده می‌شود.

چنانچه محل فعالیت کسب‌وکار شما در استان‌های دیگری به غیر از تهران و البرز است، درخواست مشاوره شما توسط مهندسین فروش همکاران سیستم بررسی و برای همکاران ما در استان مرتبط، ارسال می‌شود.

عملکرد چند سال اخیر شرکت‌ها به شما کمک می‌کند تا انتخاب دقیق‌تری داشته باشید. شما می‌توانید آن‌ها را بر اساس  تعداد پرسنل ماهر، ظرفیت پیاده‌سازی تعداد مشتری در هر سال، حوزه محصولی و صنعت مقایسه کنید. بعد از انتخاب هر شرکت، جزئیات بیشتر از توانایی و پتانسیل‌های آن، با کلیک بر روی اطلاعات بیشتر و در صفحه اختصاصی آن شرکت، قابل بررسی است.

بیشتر بخوانید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۳۳۸۲۷۴۶  –  ۰۲۱-۸۳۳۸۲۷۴۵

داخلی ۵

در جدول زیر تجربه هر شرکت در پیاده سازی راهکارهای سازمانی نمایش داده شده است.

باتوجه به اینکه در مرحله اول انتشار شریکان هستیم، درخواست شما توسط ستاد فروش همکاران سیستم بررسی و برای همکاران مرتبط ارسال می‌شود. همکاران ما در اسرع وقت نیاز شما را بررسی و تماس بگیرند.

درخواست مشاوره رایگان

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .