داستان موفقیت شرکت آریان فولاد غرب


راهکار: راهکاران ابری
سیستم‌ها: دفتر کل، دریافت و پرداخت، جبران خدمات، انبار و فروش

شرکت آریان فولاد غرب در یک نگاه

شرکت آریان فولاد غرب از سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است و در حال حاضر ۲۰ نفر نیروی انسانی در این شرکت در زمینه خرید، فروش و صادرات Slab و ورق‌های فولادی فعالیت دارند.

نیاز کسب‌وکار

شرکت آریان فولاد غرب نیاز به سیستمی داشت که علاوه بر پوشش کامل فرآیندهای سازمان، یکپارچگی داشته باشد که بتواند گزارش‌های دقیق از عملکرد کسب‌وکار ارائه دهد. علاوه بر این، عدم محدودیت در دسترسی به سیستم یک مزیت محسوب می‌شد که استفاده از اطلاعات را راحت‌تر می‌کرد.

چرا راهکاران ابری؟

آقای گلزار؛ مدیر مالی شرکت آریان فولاد غرب
«با توجه به نوع فعالیت شرکت آریان فولاد غرب، با شرکت‌های مختلف در زمینه‌های متفاوت ارتباط داریم، برای مدیریت این تبادلات متنوع، یکپارچگی اطلاعات اهمیت ویژه‌ای دارد؛ برای نمونه یکپارچگی به ما کمک می‌کند که دیگر نیازی به ثبت چندباره اطلاعات نداشته باشیم و زمان کمتری برای گزارش‌گیری صرف کنیم.»

دسترسی‌پذیری راهکاران ابری

آقای گلزار یکی از مزیت‌های راهکاران ابری را سهولت دسترسی به آن روی دستگاه‌های مختلف در داخل یا خارج از سازمان می‌داند: «مهم‌ترین مزیت این است که نرم افزار همیشه همراه شما است. با توجه به زمینه فعالیت شرکت، برای مدیریت حساب‌ها و مغایرت‌ها نیاز داریم در شهرهای مختلف با شرکت‌های مشتری و همکار خود اطلاعات مالی را بررسی کنیم؛ با راهکاران ابری می‌توانیم بدون نیاز به همراه داشتن مدارک کاغذی، روی دستگاه‌های مختلف در داخل یا خارج از سازمان از سیستم استفاده کنیم».

 مقرون و به‌صرفه بودن راهکاران ابری

«تخصیص مناسب نیروی انسانی با راهکاران ابری برای ما نسبت به سیستم‌های عادی خیلی به صرفه‌تر است. همچنین با این فناوری صرفه‌جویی در هزینه‌های تامین سخت افزار و زیر ساخت داشتیم.»

خدمات پشتیبانی راهکاران ابری

به گفته آقای گلزار، یکی از مزیت‌های اصلی این راهکار، خدمات پشتیبانی آن است: «بعد از قراردادن تیکت، بدون اینکه پشت صف پشتیبانی باشید در کوتاه‌ترین زمان کارشناسان با ما تماس می‌گیرند و در همان روز مشکل برطرف می‌شود. تسلط و توانمندی کارشناسان روی سیستم ها مشکل را همان بار اول رفع می‌کند و در صورت نیاز به ایجاد تغییر در سیستم، فرایند انجام این کار خیلی راحت است.»