محیط کار همکاران سیستم

نگاه همکارانی‌ها به «کار» جدی است. افراد سخت‌کوشی که با پشتکار بالا کار می‌کنند و میل به موفقیت دارند، مسیر توسعه خود را در همکاران سیستم پیدا خواهند کرد. ما تلاش می‌کنیم تا در یک محیط کاری پویا و صمیمانه، فرصت رشد و یادگیری را فراهم کنیم.

دانلود بروشور «همکارانی شوید»

در همکاران سیستم تلاش می‌کنیم با کار گروهی دقیق و درست، نتایج درخشانی رقم بزنیم.  این ویدئو را تماشا کنید ...

یادگیری و توسعه فردی

در همکاران سیستم، شما می‌توانید در کنار کار کردن، به توسعه فردی و یادگیری بپردازید.

ما در همکاران سیستم دوره‌های آموزشی متنوعی را تدارک دیده‌ایم. از دوره‌های مهارتی فردی تا دوره‌های تخصصی. شما می‌توانید با توجه به برنامه توسعه فردی و شغلی خودتان در این دوره‌ها شرکت کنید.

همچنین، حضور در یک تیم حرفه‌ای و کار کردن در کنار افراد متخصص، فرصت یادگیری شما را افزایش می‌دهد.

هنگام ورود به همکاران سیستم، یکی از همکاران با تجربه و متخصص، نقش مربی یا منتور را برای شما ایفا خواهد کرد تا هر آنچه را که نیاز است بدانید، به شما منتقل کند. همچنین در دوره های آموزشی متناسب با شغلتان نیز شرکت خواهید کرد.

بازگشت به بالا

مسیر شغلی رو به رشد

تنوع فرصت‌های شغلی موجود در همکاران سیستم از یک طرف و فراهم بودن مسیر رشد از سوی دیگر، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا از همان بدو ورود، مسیر شغلی مورد علاقه خود را تعیین و در راستای آن حرکت کنید.

شما می‌توانید کار خود را از کارشناسی شروع کنید و تا رده شغلی مدیریت رشد کنید. همچنین می‌توانید از یک کارشناس تازه کار، به یک کارشناس متخصص و خبره تبدیل شوید.

بسیاری از مدیران فعلی همکاران سیستم، کارشناسان سابق شرکت بوده‌اند. همچنین، هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه نیز از بین همکارانی‌ها انتخاب می‌شوند. بنابراین شما هم می‌توانید با تلاش و پشتکار، در آینده یکی از اعضای تیم مدیریتی همکاران سیستم باشید.

مسیر رشد یک همکارانی‌ : محمد عزیزالهی، مدیر ستاد مراقبت از مشتری همکاران سیستم 

بازگشت به بالا

توجه ویژه به سلامتی

 همکاران سیستم، بسیار مهم است که شما در کنار کار، برای سلامتی خود نیز اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. تلاش ما این است که با فراهم کردن تسهیلاتی در این زمینه، همکارانی‌ها را به مراقبت از سلامتی خودشان تشویق کنیم. در همکاران سیستم یک کمیته سلامت وجود دارد که خدمات زیر را برای همکارانی‌ها مهیا کرده است

  • حضور پزشک مقیم در شرکت
  • تشکیل پرونده پزشکی برای کارکنان
    • برگزاری سمینارهایی با موضوعات سلامت و بهداشت برای کارکنان
  • انجام معاینات دوره‌ای
  • نظارت بر سلامت تغذیه و ارائه میان وعده‌های سلامت در ساعات کاری
  • همچنین شما از همان روز اول پیوستن به همکاران سیستم، از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند خواهید شد.

بازگشت به بالا

ثبات کاری و امنیت شغلی

در فلسفه کسب‌وکار همکاران سیستم همه ذینفعان جایگاه ویژه‌ی خود را دارند. ۲۹ سال استمرار در ارائه راهکارهای نرم‌افزاری به بیش از ۳۰ هزار کسب و کار در ابعاد مختلف ، نشان از ثبات در صنعت فناوری اطلاعات کشور دارد. این ثبات ریشه در ارزش‌هایی دارد که در تمام ارتباطات متقابل‌مان با همه ذینفعان کسب و کار، هدایتگر ماست. اگربتوانید با پشتکار و علاقه‌مندی مسیر شغلی مورد نظر خود را در همکاران سیستم دنبال کنید، از ثبات کاری خود اطمینان کامل خواهید داشت و می‌توانید با آرامش خاطر، به پیشبرد اهداف و مسئولیت‌های خود بپردازید.

انضباط مالی در همکاران سیستم پشتوانه‌ی انجام تعهدات مالی به مشتریان، کارمندان و سهام‌داران است. پرداخت‌های منظم و بدون تاخیر به کارکنان و سایر خدمات رفاهی درنظرگرفته شده در بسته جبران خدمات همکاران سیستم، بخشی از مصادیق انضباط مالی همکاران سیستم  هستند. این انضباط،  تصادفی نیست بلکه ریشه در اعتقاد عمیق ما به کسب‌وکاری مسئولیت پذیر، سالم و شفاف دارد

بازگشت به بالا

محیط کاری صمیمی و خوب

در همکاران سیستم، یک محیط کاری دوستانه و صمیمی را تجربه خواهید کرد. ارتباطات در همکاران سیستم سلسله مراتبی نیست. فضای صمیمی و دوستانه بین همکارانی‌ها و مدیران شرکت حاکم است. در اتاق مدیران به روی همکارانی‌ها باز است و همیشه می‌توانید از مشورت و همراهی مدیران و همکارانتان برای پیشبرد فعالیت‌ها استفاده کنید.

بازگشت به بالا

ورزش و نشاط در کنار کار

بازگشت به بالا

در همکاران سیستم، دوره‌ها و مسابقات ورزشی با مشارکت همکارانی‌ها برگزار می‌شود. برگزاری دوره‌های ورزشی مانند چی کونگ، اروبیک، کوه نوردی و مسابقاتی مانند فوتسال، شطرنج و پینگ پنگ، فضایی را فراهم می‌کند تا همکارانی‌ها در کنار کار، به ورزش و نشاط هم بپردازند.

همچنین ارائه کارت‌های ورزشی جهت استفاده از سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی، این فرصت را فراهم می‌کند تا همکاران به سایر ورزش‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند. 

برگزاری سفرهای گروهی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در کنار کار، محیط مفرح و شادی را برای همکارانی‌ها فراهم می‌کند.