ارزش برای مشتری
موفقیت مشتری مهم‌ترین هدف ما در همکاران سیستم است. نمایندگان فروش و استقرار راهکاران ابری مهارت‌های لازم و کافی برای پیشبرد فروش و استقرار راهکاران ابری را دارند و به صورت پیوسته با متخصصان ما در همکاران سیستم در ارتباط هستند. هدف ما از توسعه شبکه نمایندگان این است که با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری خدمات فروش و استقرار نرم‌افزار را به مشتریان ارائه دهیم.

 

آشنایی با نمایندگان راهکاران ابری

فرصت برای نماینده‌ها
ارائه سبد محصولی جامع به کسب و کار شما کمک می‌کند خدمات کامل‌تری به مشتریان‌تان ارائه کنید. همچنین با اجرای فعالیت‌های مشترک با همکاران سیستم، می‌توانید شبکه ارتباطی‌تان را توسعه دهید. ما در همکاران سیستم به شما کمک می‌کنیم مهارت‌هایتان را ارتقا دهید و به بازارهای جدید دسترسی پیدا کنید.

 

 

ثبت درخواست نمایندگی راهکاران ابری


همکاران سیستم با بهره‌گیری از مشارکت اثربخش شرکت‌های باتجربه و متخصص به عنوان نمایندگان فروش و استقرار، محصول راهکاران ابری را به بخش جدیدی از بازار معرفی می‌کند.

نمایندگان فروش و استقرار راهکاران ابری شرکت‌های فعال در حوزه خدمات مالی، مشاوره مدیریت یا فناوری اطلاعات هستند که با برخورداری از ارتباطات گسترده‌ در بازار، مسئولیت پیشبرد فروش و پیاده‌سازی راهکاران ابری را بر اساس استانداردهای کیفی شرکت، برعهده دارند.

 

 

راهکاران ابری یک ERP بر بستر فناوری رایانش ابری است. به کمک این سیستم کسب‌وکارها می‌توانند بدون نیاز به خرید سرور و سخت‌افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن از یک راهکار نرم‌افزاری قدرتمند بهره ببرند. این راهکار به ویژه برای کسب‌و‌کارهای متوسط که نمی‌توانند هزینه‌های بالا برای خرید نرم‌افزار یکپارچه بپردازند یا ظرفیت کافی برای تامین امنیت اطلاعات سازمان‌شان ندارند؛ مناسب است.

 

اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی راهکاران ابری


 

مزایای دریافت نمایندگی فروش و استقرار راهکاران ابری


کسب‌و‌کارتان را توسعه دهید


ما در همکاران سیستم بستری برای رشد و توسعه نمایندگان فراهم می‌کنیم. با پیوستن به شبکه نمایندگان همکاران سیستم، می‌توانید کسب‌وکار خود را توسعه دهید؛ علاوه بر توسعه خدمات و محصولات برای مشتریان خود، به بازارهای جدید دسترسی داشته باشید و تخصصی و مهارت‌های فروش خود را افزایش دهید.


توان تخصصی و مهارت‌های فروش را افزایش دهید


علاوه بر گذراندن آموزش‌های تخصصی در زمینه نرم‌افزارها و دریافت گواهینامه‌های تخصصی، از حمایت و مشاوره تیم فروش همکاران سیستم برخوردار خواهید بود. این فعالیت‌ها با هدف کمک به افزایش توان تخصصی شما و توسعه کسب‌وکارتان انجام می‌شود.

 


فعالیت‌های مشترک بازاریابی با همکاران سیستم برنامه‌ریزی و اجرا کنید


شما می‌توانید برای توسعه ارتباط با بازار و جذب مشتریان جدید، با کمک همکاران سیستم فعالیت‌های بازاریابی برنامه‌ریزی و اجرا کنید. همچنین می‌توانیم فعالیت‌های مشترک مانند مشارکت در برگزاری نمایشگاه، رویداد، دوره‌های آموزشی و … تعریف کنیم. این رویداد‌ها به شما کمک می‌کند تا دانش خود را افزایش و شبکه ارتباطی‌تان را توسعه دهید.

 

شرایط دریافت نمایندگی فروش و استقرار راهکاران ابری

 

 

اگر یک کسب‌و‌کار مرتبط با خدمات مالی، مشاوره مدیریت، فناوری اطلاعات یا دیگر صنایع وابسته دارید، با برخورداری از شرایط زیر می‌توانید نمایندگی فروش و استقرار راهکاران ابری را در اختیار بگیرید:

 • خوش‌نامی شرکت و سهام‌داران 
 • فضای فیزیکی کاری مناسب
 • داشتن ارتباطات گسترده در بازار کسب‌وکارهای متوسط


مراحل دریافت نمایندگی فروش و استقرار راهکاران ابری همکاران سیستم

مراحل دریافت نمایندگی فروش و استقرار راهکاران ابری همکاران سیستم

ثبت درخواست نمایندگی فروش و استقرار راهکاران ابری همکاران سیستم

 

درخواست نمایندگی فروش و استقرار راهکاران ابری

 • همراه با کد شهر و بدون فاصله. مثال: ۰۲۱۲۳۴۵۶۷۸۹
 • مثال: ۰۹۱۲۳۴۵۶۷۸۹
  با انتخاب گزینه بالا شما اعلام کرده اید که شرایط همکاری با همکاران سیستم را پذیرفته اید.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

 • شما با مطالعه این شرایط و تکمیل فرم درخواست همکاری، صحت همه‌ی اطلاعات ثبت شده در فرم درخواست همکاری آنلاین را تائید خواهید کرد و در صورتی‌که پس از این مغایرتی بین اطلاعات فوق با واقعیت احراز شود، همه‌ی تفاهم‌های صورت گرفته و قرارداد همکاری بصورت یک‌طرفه از سوی همکاران سیستم لغو شده و حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب خواهید کرد.
 • تنها اشخاصی که از همکاران سیستم تائیدیه فعالیت دریافت می‌کنند، اجازه فعالیت در بازار خواهند داشت و تکمیل فرم درخواست آنلاین و ارسال مدارک درخواستی هیچگونه مجوز و تائیدی مبنی بر فعالیت آن‌ها نخواهد بود.
 • اشخاصی که از همکاران سیستم تائیدیه فعالیت دریافت می‌کنند، الزاماً با نام نماینده فروش اجازه فعالیت خواهند داشت و متعهد هستند که از عناوین دیگری به هر طریق در ارتباط با مشتریان خودداری کنند.
 • نماینده فروش اجازه تبلیغات و یا بازاریابی بدون هماهنگی با شرکت توسعه شبکه فروش همکاران سیستم را نخواهد داشت و همه‌ی فعالیت‌های تبلیغاتی خود را با هماهنگی شرکت توسعه شبکه فروش همکاران سیستم انجام می‌دهد.
 • نماینده فروش متعهد به رعایت اصول اخلاقی همکاران سیستم خواهید بود و تخطی از آن منجر به ابطال همکاری خواهد شد.
 • کلیه اطلاع رسانی‌های لازم پس از این از طریق سایت شرکت توسعه شبکه فروش همکاران سیستم به آدرس: www.systemgroup.net/cloudagents یا با ارسال ایمیل به آدرس ایمیل شما انجام خواهد شد.

بازگشت