جذب نمایندگی راهکاران ابری همکاران سیستم

همکاران سیستم با بهره‌گیری از مشارکت اثربخش شرکت‌های باتجربه و متخصص به عنوان نمایندگان فروش و استقرار، محصول راهکاران ابری را به بخش جدیدی از بازار معرفی می‌کند.

نمایندگان راهکاران ابری شرکت‌های فعال در حوزه خدمات مالی، مشاوره مدیریت یا فناوری اطلاعات هستند که با برخورداری از ارتباطات گسترده‌ در بازار، مسئولیت پیشبرد فروش و پیاده‌سازی راهکاران ابری را بر اساس استانداردهای کیفی شرکت، برعهده دارند.

فرصت برای نماینده‌ها

ارائه سبد محصولی جامع به کسب و کار شما کمک می‌کند خدمات کامل‌تری به مشتریان‌تان ارائه کنید. همچنین با اجرای فعالیت‌های مشترک با همکاران سیستم، می‌توانید شبکه ارتباطی‌تان را توسعه دهید.

مزایای دریافت نمایندگی راهکاران ابری

کسب‌و‌کارتان را توسعه دهید

ما در همکاران سیستم بستری برای رشد و توسعه نمایندگان فراهم می‌کنیم. با پیوستن به شبکه نمایندگان همکاران سیستم، می‌توانید کسب‌وکار خود را توسعه دهید؛ علاوه بر توسعه خدمات و محصولات برای مشتریان خود، به بازارهای جدید دسترسی داشته باشید و تخصصی و مهارت‌های فروش خود را افزایش دهید.

توان تخصصی و مهارت‌های فروش را افزایش دهید

علاوه بر گذراندن آموزش‌های تخصصی در زمینه نرم‌افزارها و دریافت گواهینامه‌های تخصصی، از حمایت و مشاوره تیم فروش همکاران سیستم برخوردار خواهید بود. این فعالیت‌ها با هدف کمک به افزایش توان تخصصی شما و توسعه کسب‌وکارتان انجام می‌شود.

فعالیت‌های مشترک بازاریابی با همکاران سیستم برنامه‌ریزی و اجرا کنید

شما می‌توانید برای توسعه ارتباط با بازار و جذب مشتریان جدید، با کمک همکاران سیستم فعالیت‌های بازاریابی برنامه‌ریزی و اجرا کنید. همچنین می‌توانیم فعالیت‌های مشترک مانند مشارکت در برگزاری نمایشگاه، رویداد، دوره‌های آموزشی و … تعریف کنیم. این رویداد‌ها به شما کمک می‌کند تا دانش خود را افزایش و شبکه ارتباطی‌تان را توسعه دهید.

شرایط دریافت نمایندگی راهکاران ابری

اگر یک کسب‌و‌کار مرتبط با خدمات مالی، مشاوره مدیریت، فناوری اطلاعات یا دیگر صنایع وابسته دارید، با برخورداری از شرایط زیر می‌توانید نمایندگی راهکاران ابری را در اختیار بگیرید:

  • خوش‌نامی شرکت و سهام‌داران 
  • فضای فیزیکی کاری مناسب
  • داشتن ارتباطات گسترده در بازار کسب‌وکارهای متوسط

نمایندگان راهکاران ابری، شرکت‌های فعال بازار در حوزه‌های خدمات مالی، مشاوره مدیریت یا فناوری اطلاعات هستند که مسئولیت پیشبرد فروش و پیاده‌سازی راهکاران ابری همکاران سیستم را بر اساس استاندارهای کیفی سازمان برعهده دارند.

بر اساس استانداردهای همکاران سیستم، افراد و پرسنل این شرکت‌ها پس از طی فرآیندها و آموزش‌های تخصصی، تبدیل به کارشناسان حوزه‌های مربوطه می‌شوند.

مراحل دریافت نمایندگی راهکاران ابری همکاران سیستم

ارزش برای مشتری

موفقیت مشتری مهم‌ترین هدف ما در همکاران سیستم است. نمایندگان راهکاران ابری مهارت‌های لازم و کافی برای پیشبرد فروش و استقرار راهکاران ابری را دارند و به صورت پیوسته با متخصصان ما در همکاران سیستم در ارتباط هستند. هدف ما از توسعه شبکه نمایندگان این است که با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری خدمات فروش و استقرار نرم‌افزار را به مشتریان ارائه دهیم.

راهکاران ابری یک ERP بر بستر فناوری رایانش ابری است. به کمک این سیستم کسب‌وکارها می‌توانند بدون نیاز به خرید سرور و سخت‌افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن از یک راهکار نرم‌افزاری قدرتمند بهره ببرند. این راهکار به ویژه برای کسب‌و‌کارهای متوسط که نمی‌توانند هزینه‌های بالا برای خرید نرم‌افزار یکپارچه بپردازند یا ظرفیت کافی برای تامین امنیت اطلاعات سازمان‌شان ندارند؛ مناسب است.