باهم ۹۸ رویداد تخصصی رایانش ابری همکاران سیستم

فناوری رایانش ابری در سال‌های اخیر به کسب‌وکارها کمک کرده است تا بتوانند به‌شکلی موثرتر و مقرون به‌صرفه‌تر از راهکارهای نرم افزاری استفاده کنند. به کمک نرم‌افزارهایی که بر بستر رایانش ابری عرضه می‌شوند؛ شرکت‌ها نیازی به خرید نرم‌افزار ندارند و می‌توانند با پرداخت حق اشتراک از یک نرم‌افزار سازمانی قدرتمند بهره ببرند.

باهم ۹۸ رویداد تخصصی رایانش ابری همکاران سیستم است. در این رویداد آخرین دستاوردهای شرکت در بخش خدمات رایانش ابری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. بخش‌های مختلف رویداد و جزییات بیش‌تر را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم.

ظرفیت ثبت‌نام در رویداد تکمیل شده است

 

در این ویدئو مدیران همکاران سیستم از دلایل برگزاری رویداد باهم ۹۸ می‌گویند.

 

 

بخش‌های رویداد

 

سمینار

 

کارگاه‌های تخصصی

نمایشگاه 

 

سمینار تخصصی

 

در بخش سمینار این رویداد مدیران ارشد همکاران سیستم فناوری رایانش ابری و روند رشد آن در دنیا، مهم‌ترین مزیت‌ها و دغدغه‌های کسب‌وکارها در به‌کارگیری این فناوری و پاسخ رایانش‌ابری به آن‌ها را شرح خواهند داد و آخرین دستاوردهای همکاران سیستم در بخش خدمات رایانش ابری، چالش­‌ها و تجربیات برخی از مشتریان موفق در استفاده از این راهکار را به اشتراک خواهند گذاشت.

نمایشگاه

 

در بخش نمایشگاهی رویداد آخرین تغییرات محصولات همکاران سیستم ارائه می‌شود. شما می‌توانید با مدیران و کارشناسان متخصص محصول گفتگو و تعامل داشته باشید.

 

 

 


 

کارگاه‌های آموزشی

چه خدماتی در زمینه رایانش ابری ویژه‌ی کسب‌و‌کار‌ها وجود دارد؟

فناوری ابری در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است و با توجه به مزیت­‌های این فناوری، راهکار­های سازمانی بر بستر ابر نیز مورد استقبال قرار گرفته­‌اند. بر اساس آمار­های جهانی بیش از ۷۷% از شرکت­‌ها، حداقل از یک اپلیکیشن بر بستر ابر بهره می­‌برند و طیف گسترده‌­ای از کسب و کار­های کوچک، متوسط و بزرگ، از خدمات متعدد این حوزه استفاده می‌­کنند. در این کارگاه­ با چگونگی پوشش نیاز‌های بخش‌های مختلف کسب و کار‌ها با فناوری رایانش ابری آشنا می‌شویم.


چگونه استفاده از خدمات ابری، به دغدغه‌های امنیتی مدیران پاسخ می‌دهد؟

آمار­ها نشان داده است که هر ساله بخش قابل توجهی از داده­‌های سازمان­‌هایی که سیستم‌­ها و پایگاه داده را نزد خود نگه­داری می­‌کنند، به دلیل آسیب ویروس­‌ها، هکر­ها، باج‌­افزار­ها و خرابی سرور، از بین می­‌روند. علاوه بر این گاهی داده‌­ها توسط پرسنل عمدا یا سهوا از بین می‌روند. بنابراین حفظ امنیت داده­‌ها از مهم­ترین دغدغه­‌های مدیران سازمان‌­ها به ویژه مدیران IT، است.

از طرفی حفظ امنیت داده‌­ها با استاندارد­های روز دنیا، هزینه زیادی خواهد داشت که با وجود اهمیت آن، برای بسیاری از کسب و کار­های متوسط توجیه اقتصادی ندارد. در این کارگاه­ با چگونگی حفظ امنیت داده­‌ها با کمترین هزینه آشنا می‌شوید.

داشبورد‌‌های مدیریتی چه ارزش افزوده‌‌ای برای کسب و کار‌‌های متوسط ایجاد می‌‌کند؟

مدیران ارشد و عملیاتی سازمان‌‌‌ها نیاز دارند، با پایش شاخص‌‌‌های کلیدی عملکرد (KPI) به‌‌‌شکل لحظه‌‌‌ای از عملکرد واقعی سازمان یا فرآیند تحت مدیریت‌‌‌شان مطلع شوند از طرف دیگر، تحلیل‌‌‌گران و کارشناسان سازمان برای تجزیه و تحلیل فرآیندها و عملیات، به خوراک اطلاعاتی جامع و قابل اتکایی نیاز دارند؛ سیستمی که خروجی‌‌‌های تصمیم‌‌‌ساز استخراج شده را با فرآیندی منسجم و قابل اتکا دردسترس مدیران و تصمیم‌گیران قرار دهد.
داشبورد‌‌های مدیریتی، انبوه اطلاعات سیستم‌های عملیاتی سازمان را در ساختاری تجمیعی، خلاصه شده و تحلیلی برای نیازهای اطلاعاتی مدیران و تحلیل‌گران کسب و کار آماده می‌کند تا گزارش‌گیری و تجزیه و تحلیل اطلاعات را در محیط کاربری ساده و کاربردی امکان‌پذیر کند. در این کارگاه با ویژگی‌‌های بیشتر این محصول آشنا می‌‌شویم.

 

 

 

  •  

    زمان‌بندی و ثبت‌نام

    ۱۷ دی، مرکز همایش‌های برج میلاد تهران
    ۸ صبح تا ۱۴ بعدازظهر