رویداد تخصصی رایانش ابری همکاران سیستم، باهم ۹۸ با حضور بیش از ۱۳۰۰ نفر از مشتریان، متخصصان و فعالان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های برج‌ میلاد برگزار شد.
در این رویداد از جدیدترین محصولات و خدمات همکاران سیستم بر بستر ابر رونمایی شد و استراتژی‌ها و برنامه‌های آتی شرکت تشریح شد.

 

خلاصه‌ای از رویداد را در این ویدئو ببینید.

 

 

 

 

سمینار تخصصی رویداد باهم 98

 

 

در سمینار باهم 98 مدیران همکاران سیستم خبرهای تازه‌‌ای را در مورد محصولات و خدمات شرکت با مخاطبان درمیان گذاشتند:

  • تکمیل سبد محصولات راهکاران ابری
  • عرضه‌ی نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ابری؛ ( SarvCRM )
  • اپلیکیشن فرسان برای سفارش‌دهی آنلاین شرکت‌های پخش و خرده‌فروشی
  • اتصال راهکاران به بستر تراکنش‌های بانکی
  • تاسیس شرکت «ابرآمد»

 

 

فیلم کامل سمینار رویداد باهم 98 را می‌توانید در این ویدئو ببینید

 


 

کارگاه‌های آموزشی رویداد باهم 98

چه خدماتی در زمینه رایانش ابری ویژه‌ی کسب‌و‌کار‌ها وجود دارد؟

فناوری ابری در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است و با توجه به مزیت­‌های این فناوری، راهکار­های سازمانی بر بستر ابر نیز مورد استقبال قرار گرفته­‌اند. بر اساس آمار­های جهانی بیش از 77% از شرکت­‌ها، حداقل از یک اپلیکیشن بر بستر ابر بهره می­‌برند و طیف گسترده‌­ای از کسب و کار­های کوچک، متوسط و بزرگ، از خدمات متعدد این حوزه استفاده می‌­کنند. در این کارگاه­ با چگونگی پوشش نیاز‌های بخش‌های مختلف کسب و کار‌ها با فناوری رایانش ابری آشنا می‌شویم.


چگونه استفاده از خدمات ابری، به دغدغه‌های امنیتی مدیران پاسخ می‌دهد؟

آمار­ها نشان داده است که هر ساله بخش قابل توجهی از داده­‌های سازمان­‌هایی که سیستم‌­ها و پایگاه داده را نزد خود نگه­داری می­‌کنند، به دلیل آسیب ویروس­‌ها، هکر­ها، باج‌­افزار­ها و خرابی سرور، از بین می­‌روند. علاوه بر این گاهی داده‌­ها توسط پرسنل عمدا یا سهوا از بین می‌روند. بنابراین حفظ امنیت داده­‌ها از مهم­ترین دغدغه­‌های مدیران سازمان‌­ها به ویژه مدیران IT، است.

از طرفی حفظ امنیت داده‌­ها با استاندارد­های روز دنیا، هزینه زیادی خواهد داشت که با وجود اهمیت آن، برای بسیاری از کسب و کار­های متوسط توجیه اقتصادی ندارد. در این کارگاه­ با چگونگی حفظ امنیت داده­‌ها با کمترین هزینه آشنا می‌شوید.


داشبورد‌‌های مدیریتی چه ارزش افزوده‌‌ای برای کسب و کار‌‌های متوسط ایجاد می‌‌کند؟

مدیران ارشد و عملیاتی سازمان‌‌‌ها نیاز دارند، با پایش شاخص‌‌‌های کلیدی عملکرد (KPI) به‌‌‌شکل لحظه‌‌‌ای از عملکرد واقعی سازمان یا فرآیند تحت مدیریت‌‌‌شان مطلع شوند از طرف دیگر، تحلیل‌‌‌گران و کارشناسان سازمان برای تجزیه و تحلیل فرآیندها و عملیات، به خوراک اطلاعاتی جامع و قابل اتکایی نیاز دارند؛ سیستمی که خروجی‌‌‌های تصمیم‌‌‌ساز استخراج شده را با فرآیندی منسجم و قابل اتکا دردسترس مدیران و تصمیم‌گیران قرار دهد.
داشبورد‌‌های مدیریتی، انبوه اطلاعات سیستم‌های عملیاتی سازمان را در ساختاری تجمیعی، خلاصه شده و تحلیلی برای نیازهای اطلاعاتی مدیران و تحلیل‌گران کسب و کار آماده می‌کند تا گزارش‌گیری و تجزیه و تحلیل اطلاعات را در محیط کاربری ساده و کاربردی امکان‌پذیر کند. در این کارگاه با ویژگی‌‌های بیشتر این محصول آشنا می‌‌شویم.