موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

دوره‌های آموزشی حوزه مالی و حسابداری

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم از سال ۱۳۸۱ و با هدف ارائه خدمات در زمینه آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم به کارشناسان همکاران سیستم و مشتریان شرکت تاسیس شده است. در سال‌های فعالیت موسسه به تدریج، آموزش در دو حوزه فنی و غیر سیستمی از جمله مفاهیم مالی و بازرگانی به سبد محصولات اضافه و آموزش در حوزه کاربران آزاد به عنوان یک خط کسب و کار جدید در ساختار موسسه ایجاد شد. هم اکنون سالانه حدود ۵۰۰۰ کاربر آزاد در ۴۰ نمایندگی در سراسر کشور، از خدمات آموزشی موسسه بهره می‌برند.

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

مدیرعامل: مهدی حسن‌زاده

آدرس: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش خیابان ۱۵/۱، شماره ۲۰

تلفن: ۸۴۲۰۵۱۱۱-۰۲۱

وب‌سایت: education.systemgroup.net

فکس: ۸۳۳۸۲۵۹۹-۰۲۱

ایمیل: edu@systemgroup.net

دوره‌های آموزشی حوزه مالی و حسابداری

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، دوره‌های آموزش حسابداری را در حوزه‌ی نرم‌افزارهای راهکاران و سپیدار همکاران سیستم، کارگاه‌های مالی و مالیاتی و دوره‌های آموزش حسابداری ویژه ورود به بازارکار طراحی کرده است. روش برگزاری این دوره‌ها به صورت حضوری در محل موسسه، آنلاین و الکترونیکی می‌باشد.

گستردگی‌ شبکه‌ی آموزش در سراسر کشور

در حال حاضر موسسه درشهرهای بزرگ کشور مانند تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، قزوین و شهرهای شمالی کشور، نمایندگی آموزش می‌پذیرد و علاوه بر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پناه‌های استانی هم خدمات آموزشی همکاران سیستم را در سطح کشور عرضه می‌کنند.


مجوزها و گواهی‌نامه‌های معتبر

گواهینامه‌‌ی همکاران سیستم به کاربران و استفاده‌کنندگان از راهکارهای نرم افزاری همکاران سیستم کمک می‌نماید تا دانش و تجربیات خود را در این حوزه اعتبار ببخشند. گواهینامه‌های همکاران سیستم از یک سو امتیازی برای فراگیرانی است که به دنبال فرصت‌های شغلی هستند و از سوی دیگر معیاری با ارزش برای کارفرمایانی است که در جستجوی نیروهای ماهر برای سازمان خود هستند.

بسته‌های ویژه موسسه پژوهش و آموزش

یکی از ماموریت‌های اصلی موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، ارائه خدمات آموزشی کیفی به فراگیران آزاد با هدف تقویت مهارت‌ها و ایجاد فرصت‌های بیشتر جهت ورود به بازارکار است.برای پاسخگویی به این نیاز بسته‌های ویژه بازارکار شامل؛ دوره جامع پرورش کمک حسابدار، دوره جامع پرورش کارشناس حسابدار، دوره جامع پرورش کارشناس حقوق و دستمزد و دوره جامع پرورش حسابدار بهای تمام شده، دوره جامع پرورش کارشناس علم داده و دوره جامع پرورش کارشناس هوشمندی تجاری طراحی شده‌اند.

بسته‌های آموزشی خود آموز راهکاران و سپیدار

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم، با همراهی تیمی از کارشناسان خود، دوره‌های آموزش الکترونیکی را در حوزه‌ی آموزش نرم‌افزارهای راهکاران، سپیدار و کارگاه‌های تخصصی مالی منتشر کرده است. در این محتواها سعی شده تا علاوه‌ بر تشریح مبانی و مفاهیم مرتبط با هر موضوع، شیوه‌ی کاربری آن در نرم‌افزار نیز آموزش داده شود.علاقه‌مندان به این روش آموزشی می‌توانند با تهیه خودآموزهای راهکاران شامل کتاب، آموزش الکترونیکی و دسترسی حل تمرین یک بسته آموزشی کامل را داشته باشند.

معرفی فرصت‌های شغلی

دغدغه‌ی فراگیران موسسه درباره فرصت‌های شغلی که پس از آموزش برایشان فراهم خواهد شد از یک‌سو، و نیاز مشتریان همکاران سیستم برای به‌کارگیری کارشناسانی که آموزش کار با محصولات همکاران سیستم را گذرانده باشند از سوی دیگر، موسسه پژوهش و آموزش را بر آن داشت تا سازوکار برقراری ارتباطِ دارندگان گواهینامه‌های آموزشی همکاران سیستم با بازار کار را نظام‌مند کند.