موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم از سال ۱۳۸۱ و با هدف ارائه خدمات در زمینه آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم به کارشناسان همکاران سیستم و مشتریان شرکت تاسیس شده است. در سال‌های فعالیت موسسه به تدریج، آموزش در دو حوزه فنی و غیر سیستمی از جمله مفاهیم مالی و بازرگانی به سبد محصولات اضافه و آموزش در حوزه کاربران آزاد به عنوان یک خط کسب و کار جدید در ساختار موسسه ایجاد شد. هم اکنون سالانه حدود ۵۰۰۰ کاربر آزاد در ۴۰ نمایندگی در سراسر کشور، از خدمات آموزشی موسسه بهره می‌برند.

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

مدیرعامل: مهدی حسن‌زاده
آدرس: تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش خیابان ۱۵/۱، شماره ۲۰
تلفن: ۸۴۲۰۵۱۱۱-۰۲۱
وب‌سایت: https://education.hamkaransystem.ir
فکس: ۸۳۳۸۲۵۹۹-۰۲۱
ایمیل: Eucation@systemgroup.net


آموزش غیرحضوری

در حال حاضر دوره‌های آموزشی به روش‌های آفلاین (E-Learning)، آنلاین (Virtual Class) و ترکیبی (Blended Course) برگزار می‌شود. بدین ترتیب ضمن افزایش تعامل شرکت‌کنندگان با مدرس و بخش پشتیبانی، مخاطبان از مزیت‌های آموزش‌های غیرحضوری مانند صرفه‌جویی در زمان و هزینه، آموزش ۲۴ ساعته و انعطاف پذیر، دسترسی آسان و …) نیز بهره‌مند خواهند شد


بسته‌های آموزشی خود آموز

محدودیت زمانی گروهی از مخاطبان، موسسه را برآن داشت تا جهت تسهیل فرآیند آموزشی، بسته‌های آموزشی خودآموز را طراحی و تولید کند. محتوای بسته‌ها، شامل آموزش‌های غیرحضوری، کتاب و سی‌دی تمرین است. اولین مجموعه، با نام «بسته خودآموز نرم افزار سپیدار» ویژه حسابداران و کمک حسابداران شرکت های کوچک معادل ۶۰ ساعت آموزش حضوری طراحی و ارائه شده است.


گستردگی‌ شبکه‌ی آموزش در سراسر کشور

در حال حاضر موسسه درشهرهای بزرگ کشور مانند تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، قزوین و شهرهای شمالی کشور، نمایندگی آموزش می‌پذیرد و علاوه بر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پناه‌های استانی در قالب ۱۵ شعبه فعال در کنار ۲۵ موسسه آموزشی معتبر خدمات آموزشی همکاران سیستم را در سطح کشور عرضه می‌کنند.

مجوزها و گواهی‌نامه‌های معتبر

فراگیران موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم پس از پایان دوره، «گواهینامه‌ی آموزشی» دریافت می‌کنند. گواهینامه‌های صادر شده در دوره های آموزشی، از نظر ارزشمندی برای مشتریان معیاری مطمئن در تشخیص توانمندی افراد و از سوی دیگر برای کاربران آزاد در حکم اعتباری برای دستیابی به شغل مورد نظرشان است. صدور گواهینامه‌های موسسه با دارا بودن دو مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری انجام می‌شود.


بسته‌های ویژه موسسه پژوهش و آموزش

با هدف افزایش توان وظرفیت فراگیران جویای کار و آشناسازی آنها با نیازهای بازارکار، موسسه پژوهش و آموزش بسته های آموزشی ویژه، کاربردی و شغل محور را طراحی کرده است. محتوای این بسته‌ها با این هدف طراحی شده‌اند تا مهارت‌های مورد نیاز یک شغل را به‌گونه‌ی کاملاکاربردی به فراگیر آموزش ‌دهند و آنها را برای ورود به بازار کار آماده‌ کنند.

 

 


معرفی فرصت‌های شغلی

دغدغه‌ی فراگیران موسسه درباره فرصت‌های شغلی که پس از آموزش برایشان فراهم خواهد شد از یک‌سو، و نیاز مشتریان همکاران سیستم برای به‌کارگیری کارشناسانی که آموزش کار با محصولات همکاران سیستم را گذرانده باشند از سوی دیگر، موسسه پژوهش و آموزش را بر آن داشت تا سازوکار برقراری ارتباطِ دارندگان گواهینامه‌های آموزشی همکاران سیستم با بازار کار را نظام‌مند کند.