داستان موفقیت شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم


 

معرفی شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم

شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم، از ابتدای سال ۱۳۹۶ فعالیت‌های خود را در زمینه‌ی تولید نرم‌افزارها و برنامه‌های کاربردی و بازی‌های موبایل، خدمات ارزش افزوده و تولید محتوا آغاز کرده است. هم‌اکنون ۵۰ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند. کاربران این شرکت با سیستم‌های دفترکل و جبران خدمات راهکاران ابری کار می‌کنند.

 

.

 

 •  

  نیاز اصلی کسب‌و‌کار


  شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم درنظر داشت تا فرایندهای داخلی مجموعه و نیز فرایندهای مرتبط با مشتریان را آسان‌تر کند. هم‌چنین با هدف صرفه‌جویی در زمان هزینه، نیاز به یک راهکار نرم‌افزاری کارآمد وجود داشت تا به کمک آن اسناد و تراکنش‌های مالی نظم بیش‌تری یافته و امکان مدیریت یکپارچه‌ی فرایندهای مالی شرکت فراهم شود.

 

خانم مهدوی؛ سرپرست منابع انسانی آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم


«در آغاز فعالیت کسب‌وکار، مدیریت منابع و هزینه‌ها برای ما اهمیت زیادی داشت و با توجه به شناختی که از فناوری رایانش ابری داشتیم، ترجیح دادیم از راهکاران ابری استفاده کنیم تا بتوانیم علاوه بر تخصیص ظرفیت منابع انسانی متخصص و زیرساخت‌هایمان به فعالیت اصلی مجموعه، انعطاف‌پذیری مالی شرکت را هم افزایش دهیم.»
«زمانی که قصد خرید سیستم را داشتیم، با مقایسه سیستم‎‌های مختلف دیدیم که راهکاران ابری برای ما نسبت به سیستم‌های دیگر به‌صرفه‌تر است و پرداخت سه‌ماه یک‌بار هزینه‌ها هم برای ما مناسب‌تر بود.»


خانم مهدوی از دیگر مزایای راهکاران ابری به موارد زیر اشاره می‌کند:

دسترسی‌پذیری راهکاران ابری

خانم مهدوی یکی از مزیت‌های راهکاران ابری را سهولت دسترسی به آن روی دستگاه‌های مختلف در داخل یا خارج از سازمان می‌داند: «امکان دسترسی به دستگاه‌های مختلف از داخل یا خارج از سازمان، مدنظر ما بود. درحال‌حاضر دسترسی ما به سیستم محدود به فضای فیزیکی داخل شرکت نیست.»
خانم مهدوی با اشاره به دسترسی به سیستم در بستر وب افزودند: « تاکنون با مشکل قطع ارتباط با سیستم روبه‌رو نشده‌ایم و تفاوتی در سرعت راهکاران ابری با سیستم‌های غیرابری احساس نکرده‌ایم.»

خدمات پشتیبانی راهکاران ابری
به گفته خانم مهدوی، یکی از مزیت‌های اصلی این راهکار، خدمات پشتیبانی آن است: «پس از ثبت تیکت، در کوتاه‌ترین زمان کارشناسان همکاران سیستم با ما تماس می‌گیرند. در صورت نیاز به ایجاد تغییر در سیستم، فرایند انجام این کار به آسانی پیش می‌رود.»

 • داستان موفقیت پایا پلیمر

  داستان موفقیت گروه صنعتی پایا پلاستیک پلیمر

  آقای قوام شیرازی مدیرمالی شرکت پایا پلاستیک پلیمر: با به‌کارگیری راهکاران ابری نیازی به تامین و تجهیز زیرساخت برای هر کدام از شرکت‌های زیرمجموعه نداشتیم. بنابراین برای ۴ شرکت زیرمجموعه روژین تاک چوب، نیلگون پاک سپهر، آشام آروین خاورمیانه و جام فرتاک پلیمر آینده، این سیستم را تهیه کردیم. از این طریق توانستیم شرکت‌های زیرمجموعه را به‌شکل یکپارچه مدیریت کنیم.

 • داستان موفقیت گرین توربین

  داستان موفقیت شرکت گرین توربین ماندگار

  آقای خزایی مدیر عامل شرکت گرین توربین ماندگار: همیشه حفظ امنیت اطلاعات سازمان، از دغدغه‌های اصلی ما بوده است. قطعا یکی از مهم‌ترین دلایل ما برای انتخاب سیستم راهکاران ابری اطمینان از حفظ امنیت داده‌ها و حذف دغدغه‌های ما در این زمینه بود. همچنین در رابطه با موضوعات پشتیبانی، کارشناسان همیشه در کمال خوشرویی و شکیبایی و با تسلط ما را راهنمایی کرده‌اند.