داستان موفقیت شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم


مشتری: آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم
راهکار: راهکاران ابری
سیستم‌ها: دفتر کل، جبران خدمات

شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم در یک نگاه

شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم، از ابتدای سال ۱۳۹۶ فعالیت‌های خود را در زمینه‌ی تولید نرم‌افزارها و برنامه‌های کاربردی و بازی‌های موبایل، خدمات ارزش افزوده و تولید محتوا آغاز کرده است. هم‌اکنون ۵۰ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.

نیاز کسب‌وکار

شرکت آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم درنظر داشت تا فرایندهای داخلی مجموعه و نیز فرایندهای مرتبط با مشتریان را آسان‌تر کند. هم‌چنین با هدف صرفه‌جویی در زمان هزینه، نیاز به یک راهکار نرم‌افزاری کارآمد وجود داشت تا به کمک آن اسناد و تراکنش‌های مالی نظم بیش‌تری یافته و امکان مدیریت یکپارچه‌ی فرایندهای مالی شرکت فراهم شود.

چرا راهکاران ابری؟

خانم مهدوی؛ سرپرست منابع انسانی آینده‌سازان دانش و فناوری تمیم
«در آغاز فعالیت کسب‌وکار، مدیریت منابع و هزینه‌ها برای ما اهمیت زیادی داشت و با توجه به شناختی که از فناوری رایانش ابری داشتیم، ترجیح دادیم از راهکاران ابری استفاده کنیم تا بتوانیم علاوه بر تخصیص ظرفیت منابع انسانی متخصص و زیرساخت‌هایمان به فعالیت اصلی مجموعه، انعطاف‌پذیری مالی شرکت را هم افزایش دهیم.»

دسترسی‌پذیری راهکاران ابری

خانم مهدوی یکی از مزیت‌های راهکاران ابری را سهولت دسترسی به آن روی دستگاه‌های مختلف در داخل یا خارج از سازمان می‌داند: «امکان دسترسی به دستگاه‌های مختلف از داخل یا خارج از سازمان، مدنظر ما بود. درحال‌حاضر دسترسی ما به سیستم محدود به فضای فیزیکی داخل شرکت نیست.»
خانم مهدوی با اشاره به دسترسی به سیستم در بستر وب افزودند: « تاکنون با مشکل قطع ارتباط با سیستم روبه‌رو نشده‌ایم و تفاوتی در سرعت راهکاران ابری با سیستم‌های غیرابری احساس نکرده‌ایم.»

مقرون و به‌صرفه بودن راهکاران ابری

«زمانی که قصد خرید سیستم را داشتیم، با مقایسه سیستم‎‌های مختلف دیدیم که راهکاران ابری برای ما نسبت به سیستم‌های دیگر به‌صرفه‌تر است و پرداخت سه‌ماه یک‌بار هزینه‌ها هم برای ما مناسب‌تر بود.»

خدمات پشتیبانی راهکاران ابری

به گفته خانم مهدوی، یکی از مزیت‌های اصلی این راهکار، خدمات پشتیبانی آن است: «پس از ثبت تیکت، در کوتاه‌ترین زمان کارشناسان همکاران سیستم با ما تماس می‌گیرند. در صورت نیاز به ایجاد تغییر در سیستم، فرایند انجام این کار به آسانی پیش می‌رود.»