با همراهی تمام‌عیار مشتریان همکاران سیستم برگزار شد: باهم ۱۳۹۵؛ رویدادی متفاوت و باشکوه

۱۸
مهر
۱۳۹۵

دومین رویداد اختصاصی همکاران سیستم «باهم۱۳۹۵» با مشارکت جمع زیادی از مشتریان، فعالان و علاقه‌مندان به صنعت IT در مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. این رویداد که هم‌زمان با نمایشگاه صنعت تهران و در ۴ سالن اختصاصی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع برگزار شد؛ بزرگترین نمایشگاه تخصصی نرم‌افزارهای سازمانی است که به طور اختصاصی توسط همکاران سیستم برگزار شده است.

بیش از ۵۰۰۰ بازدیدکننده، ۴۵ کارگاه و سمینار تخصصی، بیش از ۲۰۰ نشست اختصاصی با مشتریان همکاران سیستم و مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف، آماری است که این رویداد را به رویدادی منحصربه‌فرد در صنعت نرم‌افزار کشور تبدیل می‌کند.

فضای نمایشگاهی رویداد «باهم۱۳۹۵» در دو سالن پذیرای مخاطبان بود. سالن اول، به معرفی تازه‌ترین تغییرات و دستاوردهای حوزه های مختلف محصولی راهکاران همکاران سیستم اختصاص داشت.
غرفه‌ی «راهکاران بر بستر ابر» به عنوان اولین ERP بومی بر بستر ابر در ایران، که در این رویداد برای نخستین بار رونمایی شد، در این بخش پاسخ‌گوی مخاطبان بود. نسخه‌ی موبایل هوشمندی تجاری و ابزار BPM Tools راهکاران همکاران سیستم نیز از مهم‌ترین مواردی هستند که در بخش راهکاران رونمایی و به علاقه‌مندان معرفی شدند.

علاوه‌بر حوزه‌های محصولی راهکاران، اتوماسیون اداری تحت وب، راهکار انبار مکانیزه و مدیریت تردد و سپیدار همکاران سیستم که مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای مالی ویژه مدیریت کسب و‌کارهای کوچک است نیز در فضاهای اختصاصی خود پذیرای بازدیدکنندگان بودند.

موسسه پژوهش و آموزش، مرکز خدمات پشتیبانی و شرکت توسعه شبکه فروش همکاران سیستم نیز در بخش نمایشگاهی به معرفی خدمات خود پرداختند.

غرفه‌های صنعت‌محور هم بخشی از فضای نمایشگاهی رویداد «باهم ۱۳۹۵» همکاران سیستم را به خود اختصاص داده بودند. در این غرفه‌ها تجربیات همکاران سیستم در ارائه خدمات خاص و متناسب‌سازی شده ویژه‌ی صنایع خرده‌فروشی، پتروشیمی، هلدینگ‌ها و غذایی به مخاطبان ارائه شد.

در رویداد «باهم ۱۳۹۵» فضایی ویژه‌ی جلسات یک‌به‌یک با مشتریان درنظر گرفته شده بود. این جلسات بستر مناسبی را برای تعامل مشتریان فعلی همکاران سیستم و هم‌چنین نمایندگان بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های بازدیدکننده از رویداد، با مدیران شرکت فراهم ساخت.

مدیران ارشد همکاران سیستم در نشست‌هایی با مشتریان، ضمن شنیدن نظرات و تجربیات آنان درخصوص راهکارهای نرم‌افزاری این شرکت، زمینه‌های توسعه این راهکارها در بهبود فرآیندهای نرم‌افزاری کسب‌وکارشان را مورد بررسی قرار دادند. هم‌چنین؛ مدیران و تصمیم‌سازان شرکت‌های مختلف نیز با مطرح کردن نیازهای نرم‌افزاری سازمان خود، در گفت‌وگوهای اختصاصی با مدیران همکاران سیستم با چگونگی پوشش این نیازها توسط راهکارهای شرکت آشنا شدند.

کارگاه‌ها و سمینارهای تخصصی نیز یکی از پرمخاطب‌ترین بخش‌های رویداد «باهم ۱۳۹۵» بود. در چهار روز برگزاری رویداد بیش از ۴۵ کارگاه و سمینار تخصصی برگزار شد که به دلیل استقبال مخاطبان و تکمیل ظرفیت؛ بسیاری از آن‌ها در چند نوبت تکرار شدند. موضوعات مطرح‌ شده در کارگاه‌ها به حوزه‌های مالی، حسابداری مدیریت، سرمایه انسانی، فروش، تدارکات و لجستیک، زیرساخت راهکاران (BPM Tools و Cloud)، حسابداری تلفیقی، هوشمندی تجاری، اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای کسب‌وکارهای کوچک در نرم‌افزار سپیدار همکاران سیستم اختصاص داشتند. 

 مستندات این کارگاه‌ها به زودی از طریق وب‌سایت همکاران سیستم دردسترس علاقه‌مندان خواهد بود.

در کنار کارگاه‌ها؛ ۴ سمینار تخصصی با تمرکز بر صنایع پتروشیمی، هلدینگ، غذایی و Cloud برگزار شدند. در افتتاحیه این سمینارها از بزرگان و فعالان صنایع منتخب دعوت شده بود تا در ارتباط با آخرین تحولات و موضوعات مرتبط سخنرانی داشته باشند.

تجربه‌ی موفقیت‌آمیز برگزاری این رویداد، و تعامل و ارتباط نزدیک با مشتریان و مخاطبان، عزم همکاران سیستم را برای برگزاری رویدادهای مشابه که «باهم» نام نهاده شده‌ است؛ مستحکم‌تر ساخته است.

گزارش تصویری این رویداد را می‌توانید در این لینک ببینید.

در مورد این مطلب نظری دارید؟ لطفا آن را مطرح نمایید.

محتوای این فیلد به صورت کاملا خصوصی ذخیره شده و هیچگاه در معرض دید عموم قرار نخواهد گرفت.
لطفا //:http را در ابتدای آدرس وب سایت خود قرار دهید. (این فیلد اختیاری است)
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.