همکاری مایکروسافت و ادوبی در زمینه تقویت سرویس‌های ابری

همکاری مایکروسافت و ادوبی در زمینه تقویت سرویس‌های ابری

همکاران سیستم – مایکروسافت در جریان کنفرانس Ignite که چندی پیش در آمریکا برگزار شد، از مشارکت خود با شرکت ادوبی در راستای تقویت سرویس‌های ابری خبر داد.

بر این اساس قرار است مایکروسافت از سرویس بازاریابی Adobe Marketing Cloud در نسخه تجاری Dynamics ۳۶۵ استفاده کند. 

از آن طرف، ادوبی نیز Microsoft Azure را به عنوان پلتفرم برتر ابری خود در سرویس‌های Adobe Marketing Cloud، Adobe Creative Cloud و Adobe Document Cloud به خدمت می‌گیرد. 

به گزارش وب‌سایت ITProPortal، ادوبی تاکنون از خدمات ابری آمازون موسوم به AWS استفاده می‌کرده ولی با توجه به شراکت جدید آن با مایکروسافت، مشخص نیست همکاری ادوبی-آمازون در حوزه ابر چه سرانجامی خواهد یافت. 

شانتانو ناراین (Shantanu Narayen) مدیر شرکت ادوبی می‌گوید امروزه مشتریان در تعامل با برندها، یک تجربه شخصی و یکپارچه را انتظار دارند.

 وی همچنین همکاری ادوبی و مایکروسافت را عامل تقویت اکوسیستم ابری دانسته و اظهار داشت با توجه به قابلیت‌های جامعی که این امر در بطن خود دارد، می‌تواند نیاز برندها به طراحی و ارائه تجارب دیجیتال  را برطرف سازد. 

بر اساس این گزارش، در حال حاضر دو شرکت مزبور مشغول یکپارچه‌سازی داده‌ها هستند و به همین دلیل مشتریان می‌توانند از طریق اپلیکیشن‌های Adobe Marketing Cloud و Dynamics ۳۶۵ به قابلیت‌هایی همچون هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و تحلیل‌های پیشرفته به گونه‌ای بهتر و دقیق‌تر دسترسی پیدا کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *