Oops...
Slider with alias abramad not found.

شرکت توسعه زیرساخت‌های فناورانه ابرآمد یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه شرکت‌های همکاران سیستم است که همه‌ی فعالیت‌های خود را با تمرکز بر ساده‌سازی دستیابی به فناوری اطلاعات برای کسب‌وکارها تعریف کرده است. ابرآمد از طریق ایجاد محصولات و ارائه خدمات رایانش ابری مدیریت شده، در دسترس، مقرون به صرفه، مشتری محور و با بهره‌مندی از فناوری‌های به‌روز آزمون شده و امن موجبات آسودگی خیال و اعتماد را برای کسب وکارها ایجاد کرده است. ابرآمد با درنظرداشتن اهمیت کسب‌وکار مشترکین تلاش میکند تا علاوه بر افزایش کیفیت و امنیت خدمات ابری، سرویسی پایدار به همراه خدمات پشتیبانی حرفه ای ارائه دهد.

ارتباط با ابرآمد:
وب‌سایت
تکمیل فرم مشاوره‌ی رایگان

ایمیل:  info@abramad.com
تلفن فروش: 83382901-021

یکی از موضوعات مورد توجه مدیران، اطمینان از متناسب بودن زیرساخت‌ها با راهکارهای نرم ‌افزاری است. ابرآمد باتوجه‌به شناخت و درک مناسبی که از محصولات و نیازهای مشتریان همکاران سیستم دارد و همچنین به‌واسطه همکاری نزدیک، بین متخصصین این شرکت و کارشناسان فنی و استقرار همکاران سیستم؛ زیرساخت ابری مناسبی را برای نرم‌افزارهای همکاران سیستم فراهم کرده است که مورد استقبال شرکت‌ها در هر اندازه‌ای قرار گرفته است. این محصول متناسب با بسته‌‌های راهکاران و به صورت کاملا مدیریت شده طراحی شده است.

محصولات ابرآمد


زیرساخت مجازی ابرآمد
زیرساخت ابرآمد، یک زیرساخت ابری شامل پردازش، شبکه، ذخیره سازی، امنیت و پشتیبانی است که بنا بر نیاز شما به صورت مدیریت شده و یا زیرساخت مجازی مستقل ارائه می شود.

ذخیره سازی ابرآمد
فضای ذخیره سازی ابرآمد، یک محصول ابری است که با استفاده از آن می توانید انواع فایل های سازمانی نظیر مستندات و نسخه‌های پشتیبانی خود را در آن ذخیره کنید و به هنگام نیاز، به راحتی از هر مکانی به آن ها دسترسی داشته باشید.


زیرساخت ابرآمد چه مزایایی را در اختیار شما قرار می‌دهد؟

پشتیبانی 7*24

سرویس مدیریت شده

مقیاس پذیری و مدیریت هزینه‌ها

دسترسی همیشگی و تداوم کسب و کار