شرکت ابرآمد، با هم‌افزایی توانمندی‌ها و تجربیات شرکت‌های همکاران سیستم در حوزه نرم‌افزار و شرکت افزار‌پرداز رمیس در حوزه سخت‌افزار در سال 1398 تأسیس شد. هدف از تاسیس ابرآمد، تأمین زیرساخت‌های امن و باکیفیت و همچنین توسعه خدمات رایانش ابری برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کار شما است.
شرکت ابرآمد با ایجاد تیمی از متخصصان و مشاوران فنی در حوزه‌های گوناگون فناوری اطلاعات، آمادگی دارد تا طیف وسیعی از نیازهای آشکار و پنهان کسب‌وکار شما را در این حوزه پاسخ دهد و همواره به‌عنوان شریکی مطمئن تلاش می‌کند تا دغدغه‌های فناوری اطلاعات شما را رفع کند این باعث می‌شود که بتوانید تمرکز بیشتری بر پیشبرد اهداف استراتژیک کسب‌وکارتان داشته باشید.

ارتباط با ابرآمد:
وب‌سایت
تکمیل فرم مشاوره‌ی رایگان

ایمیل:  info@abramad.com
تلفن فروش: 83382900 -021 داخلی 1


 

 • اگر قصد به‌روز کردن راهکارهای نرم‌افزاری‌تان را دارید.
 • اگر به هر دلیلی زیرساخت‌های سخت‌افزاری فعلی پاسخگوی نیازهای کسب‌وکارتان نیست.
 • اگر به دنبال زیرساختی مناسب با نرم‌افزارهای همکاران سیستم هستید.

 

شرکت ابرآمد؛ باتوجه‌به شناخت و درک مناسبی که از راهکارها، محصولات و مشتریان همکاران سیستم دارد، بهترین و مناسب‌ترین سرویس‌های زیرساخت ابری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا دیگر نگران متناسب بودن زیرساخت‌ها و راهکارهای نرم‌افزاری‌تان نباشید. شما با استفاده از سرویس‌های ابرآمد از بروز مشکلات احتمالی که به دلیل عدم سازگاری سخت‌افزار و نرم‌افزار ممکن است اتفاق بیفتد، پیشگیری می‌کنید.
 

دانلود بروشور ابرآمد

 


سرویس رایانش ابرآمدی چه مزیت‌هایی برای کسب‌وکار شما به ارمغان می‌آورد؟

 

 • مقیاس‌پذیری و مدیریت هزینه‌ها
  امکان افزایش و کاهش منابع با توجه به نیاز شما و پرداخت به میزان سفارش
 • امنیت داده‌ها
  حفظ دائمی امنیت اطلاعات شما از طریق تیم فنی ابرآمد
 • پشتیبانی فنی 24×7
  پشتیبانی فنی به‌صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته
 • پایداری سرویس‌ها
  طراحی زیرساخت بر پایه افزونگی در لایه‌های مختلف
 • دسترسی همیشگی و تداوم کسب‌وکار
  دسترسی به زیرساخت و اطلاعات شرکت از هر نقطه جغرافیایی و در هر زمان و پشتیبان‌گیری از اطلاعات شما
 • همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا
  استفاده از بهترین و به‌روزترین تکنولوژی‌های روز دنیا


ابرآمد در کنار سرویس‌های اصلی خود، خدمات ارزش افزوده‌ای را نیز ارائه می‌دهد:

سرویس پشتیبان‌گیری ابرآمدی به شما این امکان را می‌دهد که از کل یا بخشی از سرویستان به‌صورت روزانه یا در بازه‌های زمانی مشخص نسخه پشتیبان گرفته شود و همچنین این امکان وجود دارد که از طریق پنلی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، سرویس پشتیبان‌گیری‌تان را مدیریت کنید. همچنین با امکان Backup Snapshot می‌توانید در هر زمان از دیتابیس خود نسخه اسنپ شات تهیه کنید، و در زمان نیاز تنها با چند کلیک، سیستم را به وضعیت قبلی برگردانید. به این ترتیب، دیگر نگران از دست رفتن اطلاعات باارزش کسب و کار خود در هیچ زمانی نخواهید بود.

خدمات شرایط بحرانی (Disaster Recovery): راهکارهای DR علاوه بر هزینه‌بر بودنشان راهکارهای پیچیده‌ای هستند؛ اما ابرآمد با ساده‌ترین حالت ممکن و با کمترین زمان تأخیر، نسخه‌ای از زیرساخت‌های شما را به یکی از سایت‌های استانی خود منتقل می‌کند که با این کار دغدغه فنی و هزینه‌ای شما مرتفع خواهد شد و درواقع با این کار به تداوم کسب‌وکارتان کمک می‌کند.

مانیتورینگ مداوم زیرساخت و پشتیبانی Pro-Active یکی دیگر از سرویس‌های ابرآمد برای داشتن زیرساختی با کیفیت بالا است.