همکاری سه ساله مایکروسافت و سیسکو در حوزه فناوری‌های پردازش ابری

همکاری سه ساله مایکروسافت و سیسکو در حوزه فناوری‌های پردازش ابری

همکاران سیستم- شرکت‌های مایکروسافت و سیسکو اعلام کرده‌اند قصد دارد در حوزه فناوری‌های پردازش ابری و فروش پایگاه‌های داده با یکدیگر همکاری کنند.به گزارش وب‌سایت zdnet، شرکت‌های مایکروسافت و سیسکو قصد دارند به مدت سه سال در حوزه فناوری‌های پردازش ابری و فروش پایگاه‌های داده با یکدیگر همکاری کنند. به موجب موافقت‌نامه‌ای که میان سیسکو و مایکروسافت منعقد شده است، این دو شرکت تلاش خواهند کرد برخی از سیستم‌ها و محصولات خود را با هم یکپارچه کنند. سیستم پردازش یکپارچه سیسکو (UCS)، سیستم سوئیچ سیسکو نکسوس و سیستم‌های عامل ابری مایکروسافت مثل ویندوز سرور، سیستم سنتر، پایگاه Sql Server  و مایکروسافت آزور از جمله سیستم‌ها و محصولاتی است که قرار است با هم یکپارچه شوند.
این دو شرکت همچنین قرار است در زمینه فروش پایگاه‌های داده و سایر راهکارهای پردازش ابری با یکدیگر همکاری کنند. یکی از زمینه‌های همکاری تیم‌های فروش سیسکو و مایکروسافت طرحی است که طی آن به کاربران و مشتریان ویندوز ۲۰۰۳ کمک می‌شود تا از طریق پلت فرم پردازش یکپارچه سیسکو به محیط ویندوز ۲۰۱۲ R۲ مهاجرت کنند.
این دو شرکت قرار است در اولین سال همکاری خود تلاش خود را بر روی شش کشور آمریکا، کانادا، بریتانیا، آلمان، فرانسه و استرالیا متمرکز کنند و در دو سال بعد به سراغ کشورهای دیگر بروند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *