شرکت دِل فروشنده نرم‏ افزارهای ERP نت‏ سوئیت شد

شرکت دِل فروشنده نرم‏ افزارهای ERP نت‏ سوئیت شد

همکاران سیستم- دو شرکت دل و نت‏ سوئیت قراردادی با یکدیگر منعقد کرده‌اند که بر اساس آن دل از این پس به یکی از فروشندگان نرم‏ افزار برنامه ‏ریزی منابع سازمانی (ERP) شرکت نت ‏سوئیت تبدیل می‌‏شود.
به گزارش وب‏ سایت pcworld، دو شرکت دل و نت‏ سوئیت قصد دارند روابط تجاری با یکدیگر را گسترش دهند. این دو قرداد همکاری جدیدی امضا کرده‌اند که بر اساس آن شرکت دل کار یکپارچه ‏سازی و فروش نرم ‏افزار برنامه ‏ریزی منابع سازمانی نت‏ سوئیت را در سطح جهان برعهده می‌‏گیرد. این دو شرکت پیش از این نیز با یکدیگر در زمینه یکپارچه‏ سازی خدمات پردزاش ابری شرکت دل که به بومی (Boomi) مشهور است، همکاری می‌‏کردند.
این قرارداد به هر دو شرکت نفع می‌‏رساند. نت‏ سوئیت از فروش شرکت دل در سطح جهانی و نیز از تخصص این شرکت در زمینه خدمات مالی و مراقبت‌ها سلامتی و بهداشتی بهره خواهد برد. از طرف دیگر، نت‏ سوئیت که صاحب یکی از محبوب‏‌ترین راهکارهای برنامه‏ ریزی منابع سازمانی در سراسر جهان است به دل این فرصت را خواهد داد تا جای پای خود در بازار نرم‏ افزارهای کسب و کار را محکم‏‌تر کند.
همکاری بین دل و نت‏ سوئیت شبیه همکاری شرکت مایکروسافت و شرکایش در زمینه فروش راهکارهای دینامیک ایی‏ آر پی (Dynamics ERP) خواهد بود، بدین طریق که شرکت دل نیز همانند شرکای مایکروسافت با مشتریان این راهکار در ارتباط خواهد بود و نه شرکت نت‏ سوئیت. کاربران این نرم‏ افزار به درگاه خدمات پشتیبانی نت ‏سوئیت دسترسی خواهند داشت، اما عمده تماس‏‌ها و تعاملات آن‌ها با شرکت دل خواهد بود.