سیسکو همچنان با کاهش درآمد دست به گریبان است

سیسکو همچنان با کاهش درآمد دست به گریبان است

همکاران سیستم- شرکت سیسکو، بزرگ‌ترین عرضه‏ کننده راهکار‌ها و تجهیزات شبکه ‏ای در سه ماهه دوم سال مالی خود با کاهش ۸ درصدی درآمد‌هایش مواجه بوده است.
به گزارش وب‏ سایت computerworld، شرکت سیسکو اعلام کرده است در سه ماهه دوم سال مالی ۲۰۱۴ حدود ۲. ۱۱ میلیارد دلار درآمد داشته است که این رقم در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۸ درصد کاهش داشته است. درآمد خالص این شرکت در این دوره نیز ۱. ۴ میلیارد دلار اعلام شده است که این رقم ۵۴ درصد کمتر از سود ۱. ۳ میلیارد دلاری این شرکت در دوره مشابه سال قبل است. شرکت سیسکو در ماه نوامبر پیش ‏بینی کرده بود که ممکن است با کاهش ۸ تا ۱۰ درصدی درآمد مواجه شود.
بر اساس این گزارش، فروش محصولات و خدمات سیسکو در بسیاری از بازارهای کشورهای در حال توسعه پایین‏‌تر از حد معمول بوده است. در برخی از بازارهای نوظهور مثل برزیل، روسیه، هند، چین و مکزیک کاهش فروش محصولات این شرکت حتی به ۱۰ درصد رسیده است. وضعیت سیسکو در بازارهای اروپا تا حدی بهتر است، اما در کشورهای جنوبی این قاره اوضاع این شرکت همچنان نامطلوب است. سفارش خدمات و محصولات سیسکو در میان کسب و کارهای آمریکایی نیز پایین بوده است.
 سیسکو اعلام کرده است در این دوره سه ماهه با کاهش ۱۲ درصدی سفارش محصولات و خدمات خود در سراسر جهان مواجه بوده است. این شرکت همچنین انتظار دارد در سه ماهه کنونی نیز کاهش ۶ تا ۸ درصدی درآمد‌هایش را تجربه کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *