خرید جدید مایکروسافت برای تقویت نرم‌افزارهای CRM

خرید جدید مایکروسافت برای تقویت نرم‌افزارهای CRM

همکاران سیستم- بسیاری از خریدهای اخیر مایکروسافت مربوط به شرکت‌ها و فناوری‌هایی می‌شود که برای تقویت خانواده محصولات Dynamics CRM آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت مایکروسافت در این زمینه یک خرید جدید را هم انجام داده است.به گزارش وبسایت ZDnet، مایکروسافت در آخرین اقدام خود با خرید شرکت Adxstudio تولیدکننده پرتال Web CRM و ابزار مدیریت چرخه ارائه محصول، به فناوری‌های کلیدی آن دست پیدا کرد.
شرکت Adxstudio از شرکای قدیمی مایکروسافت در زمینه توسعه نرم‌افزارها و ابزارهای CRM محسوب می‌شود و دفتر مرکزی آن در شهر ساسکاچوان کانادا واقع شده است. هیچ یک از دو شرکت مایکروسافت و Adxstudio جزییات مالی مربوط به این واگذاری را منتشر نکردند.
پورتال‌های مبتنی بر وب این شرکت به گونه‌ای طراحی شده است که سیستم Dynamics CRM مایکروسافت را به یک ابزار پلتفرمی تبدیل می‌کند و نسخه ویژه آن مبتنی بر فضای پردازش ابری ارائه می‌شود.
مایکروسافت در مارس سال جاری مالکیت معنوی و حق امتیازهای شرکت Fusion Software را خریداری کرد؛ به‌خصوص محصول Mojo Surveys که برای ساخت فرم‌های پرسشنامه در سیستم Dynamics CRM و خودکارسازی فرآیند جمع‌آوری داده به کار گرفته شد.
مایکروسافت همچنین در ژوئیه امسال شرکت FieldOne تولیدکننده خدمات مدیریتی را خرید، ماه آگوست شرکت Incent Games ارائه‌دهنده خدمات بازی را از آن خود کرد و سال گذشته هم Parature تولیدکننده خدمات حمایت از مشتری را به دست آورد.