۳۰ پله صعود در جایگاه همکاران سیستم در رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر

همکاران سیستم موفق شد در رتبه‌بندی سال ۹۷ پانصد شرکت برتر ایرانی با ۳۰ پله صعود نسبت به سال گذشته، رتبه ۲۳۳ را از آنِ خود کند. رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران هرسال توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود. این سازمان بر اساس شاخص‌های عملکردی و مالی، مانند درآمد و سودآوری، شرکت‌های پیش‌روی ایرانی را ارزیابی و ۵۰۰ شرکت برتر را معرفی می‌کند.

امسال هفتمین سالی است که همکاران سیستم در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر ایرانی قرار می‌گیرد و در این سال‌ها همواره با سیر صعودی جایگاه خود را بهبود بخشیده است. در نتیجه‌ی بیش از سی سال تجربه و تخصص در عرضه‌ی راهکارهای سازمانی برای کسب‌وکارها و صنایع مختلف، هم‌اکنون شمار مشتریان همکاران سیستم به بیش از ۵۰۰۰۰ مشتری رسیده است. افزون بر این؛

هم‌اکنون بیش از۶۰ درصد شرکت‌های حاضر در رتبه‌بندی ۵۰۰ شرکت برتر از راهکارهای همکاران سیستم بهره می‌برند.

 

به روال سال‌های گذشته، امسال نیز همکاران سیستم یکی از حامیان همایش «شرکت‌های برتر ایرانی» بود و در بخش جانبی همایش به معرفی راهکارهای نرم‌افزاری خود پرداخت. راهکاران؛ ERP بومی همکاران سیستم که راهکار نرم‌افزاری مورداعتماد بیش از ۳۰۰۰ کسب‌وکار ایرانی است در این رویداد به مخاطبان معرفی شد. تیم‌های تخصصی هوشمندی تجاری راهکاران و ابزار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار فرایار راهکاران نیز ویژگی‌ها و آخرین تغییرات این سیستم‌ها را به علاقه‌مندان معرفی کردند.
ابزار فرایار راهکاران تازه‌ترین دستاورد همکاران سیستم، یک زیرساخت نرم‌افزاری برای توسعه و متناسب‌سازی سیستم‌های موردنیاز سازمان‌ها، پوشش کامل فرآیندمحوری و یکپارچگی سایر نرم‌افزارها با ERP راهکاران است.

دسته‌بندی‌ها:

برچسب‌ها: ,

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *