عرضه نسخه ۸ راهکار اتوماسیون اداری تحت وب همکاران سیستم

عرضه نسخه ۸ راهكار اتوماسیون اداری تحت وب همکاران سیستم

نسخه جدید راهکار اتوماسیون اداری تحت وب همکاران سیستم پاییز ۹۳ منتشر می‌شود. در این نسخه، با دریافت و اعمال نظرات کاربران و مدیران مشتری، تغییراتی اعمال شده که از مهم‌ترین آنها می‌توان به افزایش راحتی کاربری، بهبود واسط کاربری  (UI) و توسعه قابلیت‌های امنیتی اشاره کرد.

اتوماسیون اداری تحت وب همکاران سیستم،
یکپارچه و در دسترس

نسخه ۸ اتوماسیون اداری تحت وب، با داشتن یک ویرایشگر قدرتمند برای تایپ، ویرایش و نمایش نامه‌نگاری‌های سازمان، کاربران را از استفاده از نرم‌افزارهای Microsoft Office بی‌نیاز کرده است. این ویرایشگر با تمامی مرورگرها سازگار بوده و عملکردی کاملاً تحت وب و مستقل از سیستم عامل‌ها دارد. در این نسخه، برای دسترسی به مکاتبات نیاز به نصب برنامه‌های جانبی نیست. مدیران سازمان و کاربران نرم‌افزار می‌توانند به راحتی و در هر مکان، به وسیله رایانه‌های شخصی، تبلت یا تلفن همراه به مکاتبات خود دسترسی داشته باشند.
همچنین با اضافه شدن «صندوق پیام» امکان ارسال پیام‌های متنی و ارسال فایل‌های صوتی، عکس، و پیام‌های عمومی و فوری نیز ایجاد شده است تا به کمک آن تعاملات غیررسمی در سازمان‌ نیز توسط نرم‌افزار اتوماسیون به سادگی مدیریت شوند.
در این نسخه اضافه شدن یک موتور محاسباتی قدرتمند به ابزار فرم ساز نیز، امکان طراحی فرم‌های پیچیده محاسباتی را فراهم کرده است.

واسط کاربری به‌روز، امنیت بالا

از دیگر تغییرات این نسخه، می‌توان به ارتقاء واسط کاربری  متناسب با معیارهای به روز اشاره کرد. سیاست‌های امنیتی جدید این نسخه از راهکار اتوماسیون نیز، امنیت سیستم را به بالاترین سطح افزایش داده و گواهینامه بلوغ امنیتی این راهکار از سوی مرکز تحقیقات انفورماتیک صادر شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *