عرضه راهکار نسل سوم همکاران سیستم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

عرضه راهکار نسل سوم همکاران سیستم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت همکاران سیستم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی حضور دارد. فرید فولادی، مدیر محصول و عضو هیات مدیره همکاران سیستم با اعلام این خبر افزود: ‌«مشارکت در این نمایشگاه با هدف معرفی راهکار نسل سوم همکاران سیستم به فعالان صنعت پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی صورت خواهد گرفت.

تجارب اولیه ما نشان داده است راهکار طراحی شده ضمن ارزش آفرینی برای این شرکت‌ها و پاسخگویی مناسب به نیازهای کلیدی این صنایع، یک حرکت تحولی در انطباق فرآیندهای کاری با سیستم‌های اطلاعاتی به حساب می‌آید. بنابراین قصد داریم امسال آن را به شرکت‌های بیشتری عرضه کنیم.

راهکار جدید با داشتن ویژگی‌هایی نظیر تحت وب بودن، فرآیندمحوری، چند ارزی و از همه مهم‌تر پاسخگویی به نیازهای خاص صنعت پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی در نوع خود کم‌نظیر است. ما در حال تکمیل‌تر کردن آن هستیم و مطمئنیم که با ارائه این راهکار، مسیر پاسخگویی به سایر صنایع نیز به تدریج هموار‌تر خواهد شد.»

 هفدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی تهران، از ۲۹ فروردین ماه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد. از سازمان‌ها و علاقمندان دعوت می‌شود که از غرفه همکاران سیستم به شماره‌ ۱۰۱۱۴۷ واقع در سالن شماره ۱۱-۱۰ این نمایشگاه بازدید کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *