شرکت‌های تخصصی

شرکت‌های تخصصی با فعالیت‌های خود در حوزه‌های مختلف، همکاران سیستم را در ارائه بهترین محصولات و خدمات بر اساس تازه‌ترین فناوری‌ها یاری می‌کنند. برای آشنایی با زمینه‌ی فعالیت هریک از این شرکت‌ها روی عنوان آن کلیک کنید.

موسسه آموزش همکاران سیستم

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم ارائه‌دهنده‌ی خدمات آموزشی نرم‌افزارهای همکاران سیستم است. دوره‌های آموزشی کاربردی در زمینه های مختلف مرتبط‌ با کسب‌وکار یکی دیگر از سرخط‌های آموزشی موسسه به شمار می‌آید.

شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم

شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم با اتکا به تحلیل نیازهای هزاران مشتری فعلی همکاران سیستم در صنایع مختلف به ارایه راهکارهای مدیریت عملکرد و هوشمندی تجاری می‌پردازد و تصمیم‌گیری سازمانی را به یک فرآیند شفاف، موثر و دانش محور تبدیل می‌کند.

شرکت سپیدار سیستم آسیا

شرکت سپیدارسیستم ، ارائه‌دهنده‌ی راهکار نرم‌افزاری همکاران سیستم برای کسب‌وکارهای کوچک است که به پشتوانه‌ی تیم مجربی از مدیران، تحلیل‌گران و برنامه‌نویسان همکاران سیستم، با بیش از دو دهه حضور مؤثر در صنعت نرم‌افزار کشور، تولید شده است.

شرکت پناه تهران (مرکز سرویس همکاران سیستم)

شرکت پناه تهران؛ مرکز سرویس همکاران سیستم با بیش از ۱۶۰ نفر از کارشناسان متخصص، مسئولیت ارائه خدمات پشتیبانی تمامی مشتریان همکاران سیستم را در سطح تهران بر عهده دارد.

شرکت پیمان الوند (پناه عمران سابق)

شرکت پیمان الوند (پناه عمران سابق) مسئولیت بازاریابی و فروش، استقرار و پیاده سازی محصول راهکاران همکاران سیستم در حوزه‌های پیمانکاری، لوازم خانگی، خدماتی و بازرگانی و... در تهران را به عهده دارد.

شرکت اطلاعات مدیریت همکاران سیستم

شرکت اطلاعات مدیریت، کارخانه تولید نرم‌افزارهای همکاران سیستم است. این شرکت تنها مجری تمام پروژه‌های نرم‌افزاری به کارفرمایی شرکت‌ همکاران سیستم است.

شرکت مدیریت طرح‌های عمومی همکاران سیستم

شرکت مدیریت طرح‌های عمومی در راستای همگامی با دولت الکترونیک و با هدف ارائه راهکارهای جامع به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها و شرکت‌های دولتی تاسیس شده است.

شرکت پایوند

شرکت پایوند در زمینه فناوری‌های نوین به ویژه RFID و بیومتریک فعالیت می‌کند. این شرکت عضو ﺳﻨﺪﯾﮑﺎی ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ اﻣﻮاج رادﯾﻮﯾﯽ است.

شرکت پیمان دماوند (پناه شمال سابق)

شرکت پیمان دماوند (پناه شمال سابق)مسئولیت بازاریابی و فروش، استقرار و پیاده سازی محصول راهکاران همکاران سیستم در حوزه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع غذایی، دارویی، پخش و... در تهران را بر عهده دارد.