سپیدار سیستم آسیا

شرکت سپیدار سیستم آسيا از شرکت‌های تخصصی زيرمجموعه همکاران سیستم است که از سال 1388 با هدف ارائه خدمات نرم‌افزاری به کسب وکارهای کوچک آغاز به کار کرد.

سپيدار راهکار  ويژه همکاران سيستم برای کسب‌وکارهای کوچک است که به پشتوانه‌ی تيم مجربی از مديران، تحليل‌گران و برنامه‌نويسان همکاران سيستم، با بيش از دو دهه حضور مؤثر در صنعت نرم‌افزار کشور، توليد شده است.

 اين دانش و تجربه‌ی ارزشمند، ما را قادر ساخته است که بر اساس نيازسنجی مشتريان و با تازه‌ترين فناوريي‌های نرم‌افزاری روز، محصولی را در اختيار شما بگذاريم که با کاربری آسان، بدون بروز خطا، آموزش جامع چندرسانه‌ای و هزينه‌ی مناسب شما را در اداره مؤثرتر و کارآمدتر کسب‌و‌کارتان ياری می‌کند

چرا سپيدار؟

سپيدار پاسخ همکاران سيستم است به نياز شما برای مستندسازي، مديريت و ساماندهی يکپارچه‌ی اطلاعات در بازار رقابتی کسب‌وکارهای کوچک. شبکه گسترده نمایندگان فروش سپیدار در سراسر کشور و تجربه ما در بازار شرکت‌های متوسط و بزرگ، تجربه و زيرساخت‌های لازم را برای عرضه‌ و خدمات‌رسانی موثر سپيدار در بازار کسب وکارهای کوچک، فراهم کرده است.

 

محصولات سپيدار

محصولات اصلی سپيدار سيستم عبارتند از:

  • حسابداری
  • مشتريان و فروش
  • دريافت و پرداخت
  • تامين‌کنندگان و انبار
  • حقوق و دستمزد
  • حسابداری پیمانکاری
  • سيستم فروشگاهي سپيدار - POS
  • سیستم طلافروشی

 اين محصولات به‌صورت يک‍پارچه و در بسته‌های ويژه‌ی شرکت‌های توليدی، بازرگانی و خدماتی ارايه می‌شوند. دوزبانه بودن و نسخه شبکه از امکاناتی است که همراه اين محصولات ارائه می‌شود.

خدمات پس از فروش

يکی از مزيت‌های اصلی سپيدار کاربری آسان و عدم بروز خطای سيستمی است که نياز به هرگونه پشتيبانی فنی را به حداقل می‌رساند. با وجود اين، ما برای اطمينان خاطر شما، خدمات پس از فروش خود را به صورت آنلاين، تلفنی و نمايندگان فروش در اختيار مشتريان می‌گذاريم.

ما موفقيت سپيدار را در گرو رضايت، موفقيت و پيشرفت مشتريان خود مي‌بينيم و استقبال کنونی مشتريان از محصولات سپيدار به ما اطمينان می‌بخشد که در مسير درستی هستيم.

عرضه‌ی سپيدار توسط نمايندگي‌های فروش ويژه‌ی اين محصول در سراسر کشور انجام می‌شود.

برای آشنايی بيشتر با اين شرکت سايت سپيدار سيستم را ببينيد.

 

مدیر عامل: علی الیاسی
آدرس: خیابان ولیعصر بالا‌تر از میدان ونک خیابان عطار پلاک ۸
تلفن: ۸۱۰۲۲۰۰۰
دورنگار: ۸۱۰۲۲۹۹۹
ایمیل: info@sepidarsystem.net