Zoom به زودی سرویس تقویم و پست الکترونیکی راه‌اندازی می‌کند

جلسات کاری که در اپلیکیشن Zoom برگزار می‌شود نیاز به یک تقویم و پست الکترونیکی هوشمند دارد تا برنامه ریزی‌ها به صورت درست انجام شود و این شرکت این سرویس را هم اکنون از طریق خدمات Outlook مایکروسافت و Calendar گوگل در اختیار کاربران خود می‌گذارد.
این خدمات در آینده نزدیک با تغییرات قابل ملاحظه مواجه می‌شود و این طور که Zoom گزارش داده است، این شرکت می‌کوشد فعالیت‌های خود را از ارایه خدمات کنفرانس‌های ویدیویی فرارتر ببرد و همزمان با همه گیری بیماری کرونا و خانه‌ نشینی مردم، سرویس‌های پست الکترونیک و تقویم الکترونیک را هم در اختیار کاربران خود بگذارد.
شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن Zoom هم اکنون در حال کار کردن روی یک سرویس پست الکترونیک مبتنی بر وب است که نسخه نهایی آن می‌تواند سال آینده در اختیار کاربران جهانی قرار گیرد و این در حالی است که سرویس تقویم الکترونیکی آن هم یکی دیگر از اهداف بلند Zoom محسوب می‌شود.
شرکت Zoom هم اکنن بیش از 3.5 تریلیون دقیقه جلسه سالانه را پشتیبانی می‌کند و همچنین بیش از 300 میلیون شرکت کننده در جلسات روزانه را تحت پوشش قرار می‌دهد. در حالی که اپلیکیشن Meet گوگل امسال حدود یک تریلیون دقیقه کنفرانس ویدیویی را در سراسر جهان مدیریت کرد، شرکت Zoom سه برابر گسترده‌تر از اپلیکیشن مشابه گوگل فعالیت‌های خود را پیش می‌برد.

منبع: Zdnet