VMWare شرکای سخت‌افزاری جدید خود را معرفی کرد

VMWare شرکای سخت‌افزاری جدید خود را معرفی کرد

همکاران سیستم- شرکت VMWare اعلام کرد که HP و Hitachi Data Systems از این پس به عنوان شرکای سخت‌افزاری آن در طرح Evo:Rail حضور خواهند داشت.به گزارش وبسایتTechworld، طرح Evo:Rail به گونه‌ای تعریف شده است که طی آن سیستم‌های محاسباتی، شبکه‌ای و منابع ذخیره‌ساز اطلاعات VMware طی ابزارهای زیرساختی فوق‌همگرا به صورت جامع در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و در قالب رایانه‌های بدون کیس(All-in-One) شرکت‌های Dell، Fujitso، EMC، Inspur، NetOne،‌ SuperMicro و هم‌اکنون HP و Hitachi Data Systems به دست مشتری می‌رسند.
“پت جلسینگر”(Pat Gelsinger) مدیرعامل شرکت VMWare ادعا کرد که طرح Evo:Rail سریع‌ترین راه برای ساخت و عرضه مراکز داده نرم‌افزار‌محور(SDDC) محسوب می‌شود تا از این طریق بتوان مراکز داده آینده را تولید کرد.
او طی کنفرانس VMWorld ۲۰۱۴ که در شهر بارسلونا برگزار شد گفت: «با طرح Evo ما می‌توانیم توانایی‌های سیستم SDDC را در اختیار بگریم، همکاری نزدیکی با شرکا داشته باشیم و بتوانیم راهکارهای جامع و یکپارچه در اختیار مشتریان بگذاریم».
طرح Evo:Rail نخستین بار آگوست امسال معرفی شد و این شرکت اعلام کرد که طی آن حدود ۱۰۰ ابزار VM و ۲۰۰ ابزار VDI ظرف چند دقیقه در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.
جلسینگر خاطرنشان کرد که طرح بعد از Evo:Rail با نام Evo:Rack معرفی می‌شود و قرار است این هفته پیش‌نمایش فنی طرح جدید عرضه شود. به گفته او طرح Evo:Rack توانمندی‌های Evo:Rail را ارائه می‌دهد و البته قرار است در مقیاس بزرگ‌تر خدمات خود را در اختیار کاربران بگذارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *