SAP برای سازمان‌ها مرکز اپلیکیشن راه‌اندازی می‌کند

SAP برای سازمان‌ها مرکز اپلیکیشن راه‌اندازی می‌کند

همکاران سیستم- شرکت SAP با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد در پی همکاری‌های خود با بیش از ۱۰۰ سازمان مختلف SAP SuccessFactors HCM Suite را عرضه می‌کند. این شرکت بزرگ تولیدکننده نرم‌افزار در حال راه‌اندازی مرکز اپلیکیشن است که آن را با همکاری مستقیم شرکای خود از جمله Box، DocuSign و WorkForce تکمیل می‌کند.

به گزارش وبسایت Zdnet، این مرکز اپلیکیشن  یک روش ساده را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند به اپلیکیشن‌های نرم‌افزاری شرکای SAP دسترسی داشته باشند. «مایک اتلینگ» مدیر SAP SuccessFactors اظهار داشت مرکز مذکور می‌تواند برای میلیون‌ها مرکز توسعه‌دهنده نرم‌افزاری بستری را فراهم کند تا اپلیکیشن‌های مرتبط با حوزه منابع انسانی را ارایه دهند.

در این میان شرکای SAP می‌توانند از رابط‌های کاربری نرم‌افزاری (API)، خدمات هوشمند و سرویس SAP HANA Cloud Platform برای توسعه ابزارهای خود استفاده کنند. مرکز SuccessFactors که سال ۲۰۱۲ میلادی توسط SAP خریداری شد، باعث شد در سال ۲۰۱۳ میلادی پلتفرم جامع SAP HANA Cloud Platform راه‌اندازی شود.

بر اساس آخرین پیش‌بینی‌های انجام شده گفته می‌شود که بازار جهانی نرم‌افزارهای مدیریت سرمایه انسانی (HCM) می‌تواند تا سال ۲۰۲۱ میلادی ارزشی بالغ بر ۱۹.۸۸ میلیون دلار داشته باشد. ارزش این بازار برای سال ۲۰۱۶ میلادی ۱۲.۵۹ میلیارد دلار محاسبه شده است.