SAP با خرید شرکت SuccessFactors سهم خود را از بازار فناوری پردازش ابری افزایش می‌دهد

SAP با خرید شرکت SuccessFactors سهم خود را از بازار فناوری پردازش ابری افزایش می‌دهد

همکاران سیستم- زیرشاخه آمریکایی شرکت آلمانی SAP اعلام کرده است که SuccessFactors یکی از شرکت های پیشرو در زمینه فناوری پردازش ابری و  نرم افزارهای مدیریت سرمایه های انسانی (HCM) را به قیمت 3.4 میلیارد دلار خواهد خرید.

شرکت SAP امیدوار است که با خرید SuccessFactors بتواند قدرت خود در زمینه فناوری‌های پردازش ابری را افزایش دهد. ترکیب این دو شرکت با یکدیگر زمینه را برای ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری پردازش برای همه فرایندهای مدیریتی و تجاری فراهم می کند.

بیل مک درموت، معاون شرکت SAP در باره خرید این شرکت گفته است: «فناوری پردازش ابری محور رشد شرکت SAP را در آینده فراهم خواهد کرد. ترکیب تیم مدیریتی و امکانات شرکت SuccessFactors با SAP پایگاه قدرتمندی از فناوری های پردازش ابری خواهد ساخت. این خرید به ما کمک خواهد کرد تا اولویت های مدیریتی – مدیریت نیروی انسانی و استعدادها- در سراسر جهان را مورد توجه قرار دهیم. ما به کمک هم خواهیم توانست ارزش تجاری فوق العاده ای برای مشتریانمان ایجاد کنیم و رشد و پیشرفت خود در زمینه فناوری های پردازی ابری را به کمک هم سرعت بخشیم.»

گفته می شود شرکت SuccessFactors با داشتن 3500 مشتری در 168 کشور جهان هم اکنون بیشترین سهم از کاربران فناوری های پردازش ابری را به خود اختصاص داده است و در سه ماهه سوم سال 2011 رشد درآمدی 77 درصدی را تجربه کرده است. پلت فرم قابل ارتقای این شرکت هم اکنون در هر سازمانی قابل استفاده است. 15 هزار سازمان و شرکت مختلف نیز مشتری نرم افزار مدیریت سرمایه های انسانی شرکت SAP هستند. بنا براین انتظار می رود ترکیب این دو شرکت قدرت زیادی به SAP در زمینه فناوری های پردازش ابری  ببخشد.

شهرت شرکت SuccessFactors بیشتر به نوآوری ابداع برنامه ها و نرم افزارهای جدید است. طبق آمار همیشه بیش از 80 درصد درآمد این از راه فروش برنامه هایی به دست می آید که 5 سال پیش وجود نداشته است. قرار است این شرکت به صورت مستقل و تحت مالکیت SAP اداره شود.

Prnewswire