SAP انتقال دیجیتالی را در سازمان‌ها آسان می‌کند

SAP انتقال دیجیتالی را در سازمان‌ها آسان می‌کند

همکاران سیستم- از آنجایی که این روزها تعداد بیشتری از سازمان‌ها تصمیم جدی گرفته‌اند تا در سال آینده گام‌های دیجیتالی جدید بردارند، در آخرین گزارش منتشر شده از سوی مرکز Deloitte اعلام شد ۷۴ درصد سازمان‌های جهان در مراحل اولیه یا نخست برای رسیدن به بلوغ دیجیتالی به سر می‌برند.

طی فرآیند مذکور این سوال مطرح می‌شود که سازمان‌ها برای رسیدن به بلوغ دیجیتالی به چه فناوری پایه‌ای نیاز دارند. یک نگاه اجمالی نشان می‌دهد که فرآیندهای عملیاتی برای بهره‌وری از مدل‌های تجاری و مهارت‌های دیجیتالی در این زمینه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. 

به گزارش وبسایت Zdnet، انتقال دیجیتالی فرآیندها در بالاترین سطح از اصول دیجیتالی مورد نیاز یک سازمان محسوب می‌شود و به صورت گسترده بر این مسئله تاکید شده است که سازمان‌ها در اصل به فناوری مرتبط با انتقال دیجیتالی نیاز درند.

شرکت SAP با حضور در کنفرانس سالانه TechEd که در شهر بارسلونا رگزار شد، اعلام کرد که قصد دارد در این زمینه روی پلتفرم خود تغییراتی ایجاد کند. در این کنفرانس گفته شد هدف اصلی SAP این است که پلتفرم اصلی سازمان‌ها را برای انتقال دیجیتال آماده کند و در این زمینه قرار است HANA ۲ به یک بستر مناسب برای فرآیند مذکور تبدیل شود.

پلتفرم پردازش ابری HANA با قابلیت‌های کاربردی خود فضای لازم برای انتقال دیجیتالی فرآیند داخلی سازمان‌ها را فراهم می‌کند. نسخه جدید این سیستم قرار است امکانات بیشتری را در اختیار سازمان‌ها بگذارد.