Ramco محبوب‌ترین تولیدکننده ابزارهای ERP در جهان

Ramco محبوب‌ترین تولیدکننده ابزارهای ERP در جهان

همکاران سیستم- مرکز PCQuest بر اساس یک مطالعه جدید اعلام کرد شرکت Ramco Systems که در زمینه ارایه ابزارهای مشاوره‌ای و خدمات مدیریتی فعالیت می‌کند بیشترین مقبولیت را از نظر کاربران دارد و بر این اساس شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف بیشترین احساس وفاداری را نسبت به محصولات تولید شده در این شرکت دارند.

میزان وفاداری به محصولات تولید شده در یک شرکت معیاری است که برای سنجش میزان کاربران موجود آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و به این معنی است که مشتریان کنونی شرکت تمایل به ادامه استفاده از محصولات آن در آینده دارند.

شرکت Ramco Systems در زمینه تولید نرم‌افزارهای ERP برای شرکت‌هایی با 100 تا 499 نفر کارمند موفق شد نظر 75 درصد از مشتریان خود را برای ادامه استفاده از محصولات آن جلب کند تا به عبارت دیگر 75 درصد مشتریان شرکتRamco  در آینده نیز از محصولات آن استفاده کنند.

نرم‌افزارهای ERP شرکت Ramco Systems بیشترین اعتبار را از نظر کاربران داشته‌اند و این مرکز برای کسب مقام یاد شده با شرکت‌های بزرگی از جمله SAP، مایکروسافت و اوراکل رقابت داشته است.

خانم «گاریما سینها» مدیر بازاریابی شرکتRamco  در این خصوص توضیح داد: «ما از دیدن نتایج بررسی جدید مرکز PCQuest بسیار خوشحالیم. این مسئله نشان‌دهنده نتیجه تلاش‌های چند سال گذشته شرکتRamco  برای مشتریانش است. من از تمامی مشتریان شرکت به خاطر میزان وفاداری آن‌ها به محصولاتمان تشکر می‌کنم».