Office مایکروسافت برای دستگاه‌های موبایلی به‌روز شد

Office مایکروسافت برای دستگاه‌های موبایلی به‌روز شد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت اپلیکیشن موبایلی مجموعه نرم‌افزاری Office خود را برای دو سیستم عامل اندروید و iOS به‌روز کرد و امکان طراحی با انگشت روی نمایشگر لمسی را به آنها افزود.

به گزارش وبسایت phonearena، با این به‌روزرسانی نرم‌افزارهای Word، Excel و PowerPoint به شما امکان می‌دهند روی نمایشگر لمسی دستگاه موبایلی خود به کمک دست یا قلم هوشمند طراحی کنید و به صورت جدید اسناد و مدارک خود را ویرایش نمایید.

این سه نرم‌افزار یک بخش ویژه با نام Draw در اختیار گرفته‌اند که تمامی ابزارهای مربوط به طراحی، برجسته‌سازی و حاشیه‌نویسی در مجموعه Office روی نمایشگر لمسی در آن جمع‌آوری شده است. ضخامت ابزار مداد در این بخش ویرایشگر باریکتر شده است و کاربران تنوع رنگی بیشتری را برای اصلاح اسناد خود در اختیار دارند. 

نسخه جدید نرم‌افزار موبایلی Excel قابلیت حاشیه‌نویسی برای کاربران را فراهم می‌کند و این در حالی است که PowerPoint به کاربران امکان می‌دهد در هر یک از اسلایدهای مورد نظر خود بتوانند طراحی کنند.

نسخه جدید سه نرم‌افزار Word، Excel و PowerPoint مایکروسافت برای دستگاه‌های موبایلی به صورتر رایگان عرضه شده‌اند و کاربران برای استفاده از آنها می‌بایست در سرویس Office ۳۶۵ ثبت‌نام کنند. برای سیستم عامل اندروید همچنین این قابلیت فراهم شده است تا نسخه اصلاح شده فایل‌های مبتنی بر این سه نرم‌افزار روی کارت حافظه SD ذخیره شود. البته کاربران اندرویدی