EMC حافظه‌های سازمانی را به فضای ابری متصل کرد

EMC حافظه‌های سازمانی را به فضای ابری متصل کرد

همکاران سیستم- شرکت EMC روز گذشته یک ابزار کاربردی روانه بازار کرد که سیستم ذخیره‌سازی اطلاعات Isilon آن را به کمک سرویس‌های پردازش ابری عمومی آسان‌تر از گذشته به نرم‌افزار OneFS متصل می‌کند.به گزارش وبسایت ZDnet، این شرکت بزرگ که در زمینه تولید سیستم‌های ذخیره‌ساز اطلاعات تخصص دارد توضیح داد که به زودی CloudPools را در اختیار سازمان‌های جهانی می‌گذارد. این سیستم قادر است خدمات اطلاعاتی Isilon و OneFS را به سرویس‌های پردازش ابری عمومی ارائه شده از سوی Azure مایکروسافت، AWS آمازون، VirtuStream و سرویس EMC متصل کند.

به گفته «سام گروکات» مدیر بازاریابی و مدیریت محصول در بخش فناوری‌های جدید EMC، کاربران سازمانی می‌توانند با این محصول جدید حافظه‌های اطلاعاتی خود را بدون هرگونه تغییر در سیستم مرکزی، به خدمات پردازش ابری عمومی متصل کنند.

گروکات توضیح داد مدیران حافظه‌های سازمانی می‌بایست مسیر شبکه را از مرکز ارائه‌دهنده خدمات ابری در اختیار بگیرند و آن را به سیستم OneFS متصل کنند. سیستم CloudPools نیز می‌تواند خدمات ابری اختصاصی را از طریق سرویس Elastic Cloud Storage شرکت EMC متصل کند.

این اقدام EMC نشان داد که شرکت مذکور به صورت ویژه روی فضاهای ابری چندگانه تمرکز کرده است. گروکات در این خصوص اظهار داشت، سازمان‌های امروزی بیشتر از گذشته از فضاهای ابری عمومی برای بایگانی اطلاعات و بازیابی آنها استفاده می‌کنند.