Dropbox مدیر ارشد مایکروسافت را استخدام کرد

Dropbox مدیر ارشد مایکروسافت را استخدام کرد

همکاران سیستم- به گزارش وبسایت Zdnet، شرکت Dropbox اعلام کرد از این پس «توماس هانسن» به عنوان رییس فروش جهانی این شرکت فعالیت می‌کند.
هانسن از شرکت مایکروسافت وارد Dropbox شده است در موقعیت قبلی مدیریت مرکز خدمات سازمان‌های کوچک و متوسط مایکروسافت را برعهده داشت.
شغل قبلی هانسن مدیر گروه جهانی بازاریابی و فروش مایکروسافت بود و با شرکای این شرکت و بیش از ۱۰۰ میلیون سازمان کوچک و متوسط‌ (SMB) در سراسر جهان رابطه داشت. او همچنین پیش از مایکروسافت مدیریت فروش گروه‌های جهانی شرکت Dell را برعهده داشت.
این طور که Dropbox اعلام کرده است، این شرکت ارائه‌دهنده خدمات پردازش ابری هم‌اکنون بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد که بیش از ۷۰ درصد آنها در خارج از کشور آمریکا به سر می‌برند.
این شرکت به بیش از ۸ میلیون کسب و کار در سراسر جهان سرویس می‌دهد که این رقم در اواخر سال ۲۰۱۳ میلادی ۴ میلیون گزارش شده بود.
سرویس Dropbox for Business هم‌اکنون در بیش از ۱۰۰ هزار سازمان جهانی به کار گرفته می‌شود و از شرکت‌های بزرگی چون Hearst Corporation گرفته تا مرکز توسعه موسیقی دیجیتال Spotify آن را مورد استفاده قرار می‌دهد.
قرار است هانسن گزارش‌های خود را در اختیار «دنیس وودساید» از بنیانگذاران و مدیرعملیاتی Dropbox بگذارد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *